Atsiliepimai

Simona

APGAULĖ

Noriu perspėti tuos žmones , kurie dirba ne Lietuvoje ir būna už jos ribų ilgiau nei kelis mėnesius.

Mano vyras eina į jūra , Lietuvoje gali nebūti ir ilgiau nei 5 mėn , kai ėmėm abonementą šioje įmonėje , mes tai minėjome , tačiau mūsų niekas neperspėjo , kad jei nebūsi Lietuvoje ilgiau nei kelis mėnesius , tai ir interneto neturėsi … Mes su tuo susidūrėme pirmą kartą … Prieš tai kurioje jis buvo įmonėje , niekada nebuvo tokiu dalyku , o čia žmogus ES plaukioja ir negali internetu naudotis , nes tiesiog blokuoja … apsurdas aukščiausio lygio ….
Aš puikiai suprantu , kad į mano komentarą ši įmonė nereaguos , vien pažiūrėjus į dabartinius veiksmus , bet žmones , kuriems užsienyje aktualus ryšys , manau tikrai nesirinks šitos įmonės bendradarbiavimui …
.
.

Atsiliepimas parašytas: 2024.02.18

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Simona

Blogas ryšys

Kuo toliau tuo labiau nuvilia telia internetas,kas kelios min.išsijunginėja,neimanoma žiūrėti tv.Klijantais esame jau seniai,ankščiau taip nebuvo.prieš du metus buvo atvykes "meistras"iš Vilkaviškio pakeisti modemo ale i nauja,po to pakeitimo ryšys akivaizdžiai suprastėjo,pasakė kaf nusipirkit ryšio stiprintuva.taipat meistras apžiūrėjo kad reikia pakeisti lauke laidą,nes jis sutrešes,bet jam buvo per šalta tuo metu,tai pasakė kad pakeis kai bus šilčiau.tai laukiam jau daugiau nei du metai.jau nekarta dėl šios problemos kreiptasi,nesiteikia mestras net atvažiuot,pasake kad reikia perkrauti modema ir veiks.perktovėm n..kartu,bet taip ir nepasikeitė niekas.jau galvojam išeiti iš telia,nes nusibodo kai nėra paslaugos už kuria mokam 27,90e.
Blūgas internetas

Atsiliepimas parašytas: 2024.02.09

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Daiva

Telia sąskaitos

Buvo senjorui sudarytas neterminuotas planas. Laikui bėgant ryškiai padidėjo sąskaitos, nors planas liko toks pats. Nesąžiningi su senjorais. Apgaudinėja ir lupa pinigus. Esu senjoro dukra Perėjome į teledema ir esame patenkinti.

Atsiliepimas parašytas: 2024.01.28

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Svetlana

ne patiko

teko isigyti televizoriu ne patikus norejome grazinti ir prasidejo cirkai.kiek vaziavau i salonus3.pasakyta uzpildykite ie galima issikviesti kurjeji grazinimo.bet nesigavo.paskambinus pasako kad nezino kaip daryti.is siaiskinus perskambins.bet deja skambucio nera.nusivyliau visiskai.bus sugadintos kaledos.nors esu jusu sena kliente.bet po sio pirkinio pasidare liudna.

Atsiliepimas parašytas: 2023.12.07

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Žemaitė

Jaučiuosi nemaloniai sprendžiant problemas

Nuvykus į Telšių Telia dėl blogo interneto ryšio, dėl neaiškių sumų už paslaugas saloną, aptarnavo mus Šarūnas. Buvom apšaukti, įžeidinėjami, kad bendraujame su sukčiais ir todėl čia dabar Telia juodinam. Mes atėjom išsiaiškinti kame reikalas, kad atėjo per didelė sąskaita ir tai kartojasi ne vieną mėnesį. Ačiū dievui paskambinus telefonu į telia buvo normaliai išaiškinta kame problema. Tačiau salone labai jau "išsilavinęs" storžievis sujaukė visą dieną. Sugaišom brangų laiką ir sugadinom nuotaiką visai dienai. Kaip tokie žmonės gali dirbt šioj kompanijoj nesuprantu. Buvo kaltinami, kad ne taip padarėm, kad bendraujam su sukčiais iš Estijos. Mano nuomonė tie sukčiai puikiai ir randa nišą šioje įstaigoje nes vieną kart buvau kaltinama, kad neskaitau žinučių ir neparašiau NE. O dabar vėl panašu, parašiau kažkokį žodį Valyti, ir poto nuskaitinėja po 7€ kas savaitę ir nieks nekaltas. Jokios pagalbos. Kam reikalingi salonai, jei reik vistiek telefonu bandyt spręst viską. Jei aš sąžiningai moku už paslaugas turėčiau perspėta apie neaiškias žinutes ir apgaule išvyliotus pinigus. O čia pasirodo mes patys kalti už blogą ryšį, ar pramogines paslaugas, kueios kažkaip keistai atsiranda iš kažkur tai.

Atsiliepimas parašytas: 2023.11.21

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Agne

Savitarnos programėlė

Kiek jau galima laukti, kol bus savitarnos programėlė sutvarkyta. Kam tada ji išvis yra.

Atsiliepimas parašytas: 2023.11.18

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Ilona

Nemalonus aptarnavimas

Šiluteje dirbančios darbuotojos labai nemalonios nei supratingos, įvykus nesusipratimui, tai įžūliai gavom atsakyma , kad trukdom dirbt , šiaip telia nesiskundžiu, bet jei tokios dirbtu visur , tikriausiai norečiau nebebut tokiame tinkle

Atsiliepimas parašytas: 2023.11.15

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Aušrinė

irangos pirkimas

Nerekomenduoju nieko pirkti internetu . Po mano pirkimo jau 10 dienų praėjo, bet telefono dar negavau. Bandžiau skambinėti, tai minėjo kad po išsiuntimo per 5 dienas pristatys, tai suprantu dar greitai ir nebus, nes jis dar neišsiųstas. Kaip supratau , geriausiu atveju, gausiu praėjus puse mėnesio, o blogiausiu , net nežinau kiek. Iš salono atsiimti nėra galimybės. Pirkau Xiaomi 13T PRO.

Atsiliepimas parašytas: 2023.11.06

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
baudejas

nenoriu keiktis,ir t.t. VISA TIESA

pirmiausia pasakysiu kad bekit nuo tokiu interneto tiekeju kaip telia.nes del interneto greicio ir trigdziu niekada nebusit teisus.
tai va del nepasieksit savo......
1.esat abonentas(ysipareigojes vartotojas).jums priskirtas IP interneto.todel jie gali reguliuot kiekvieno vartotojo interneto sparta.kodel jie taip daro?atsakau todel kad ilgiau tarnautu ju yranga bokstuose(sistema).,nes ji yra brangi ir jeigu jums paleistu greity y jusu marsrutizatoriu,modema ar routery.tai jiems pastovei sugestu(sudegtu) yranga.,skirstytuvai.todel jie pasidraudzia ir apriboja jusu interneto sparta.
2.jus kreipsites del prasto interneto greicio arba trigdziu.....(jusu sutarty yra yrasyta pastraipa.jog esant pranesimui del gedimo jie atsius savo technika kad patikirntu pas jus interneta ir nustatytu kas kaltas...ir tai bus kad nenustatys gedimo.nes tai dienai kai jie atsius technika.,jusu IP bus paleistas rysio priemimas kokia 8-90proc.ir tai veiks gerai sparta interneto.atvazeves technikas nustatys jog is ju puses viskas gerai ir pasakys jog jsuu kompiuteris blogai sukonfiguruotas ar kaskas panasaus.o tai reisk jog jums bus israsyta saskaita del techniko iskvietimo....
3.dar niekas pries telia del interneto spartos ar trigdziu nelaimejo.....geriausiu atveju,is ju isgirsit pasakyma.jog ''mes tobulinam sistema,pleciames ir ateity pagerinsim interneto sparta ir istaisysim klaidas,nes siuos metu yra didele apkrova jus apskrities bokstuose'' :D cia ju automatine dainele.
visiems kils klausymu is kur tai zinau...ir gal as issigalvoju!!!!
turiu drauga kuris dirba telia techniku ir viska papasakojo.negaliu paviesint nes zmogus liks be darbo ir apkaltins kokeis dar dalykais...bet tai yra tiesa....
modemu keitimas,nepades.,kaskoks konfiguravimas irgi nepades.o ju serveriu nenulausit kad kontroliuotumet rysys :D
sekmes kovojant su ''vejo malunais'' :D
p.s. pats vargstu su jeis jau daugiau nei 4 metai. (bet nera iseities musu vietovej).
nera
visi

Atsiliepimas parašytas: 2023.03.11

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Monikaoren

Niekam nerekomenduočiau

Nėra jokios tiesos, visada plauna smegenis savo klientams, darbuotojai nekompetetingi, nepraneša apie pilnas sutarčių sąlygas. Klounų kompanija. Jei norit nervus savo pasaugot tai rinkitės ką nors kito :)
Nulis privalumų
Pinigų siurbėlės

Atsiliepimas parašytas: 2023.03.08

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai