Atsiliepimai

Atsiliepimai

soo

Rysi laikas susitvarkyt

Neveikia daug kur internetas, saskaitos kiekviena menesi skirtingos pagal ka nori pagal ta skaiciuoja prideda go3 planu kuriu nenaudoji ir net ne mano gmail svarbu mokek blogiausias rysio operatorius dabar Lietuvoje... Saskaitu niekada neleidzia normalei apsimoketi internetu....

Atsiliepimas parašytas: 2024.05.16

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Viktoras

Aferistai

Išviliojo pinigus. Nerekomenduoju.
Aptarnavimas nemalonus. Problemu konsultantai nesprendžia. Suma nedidelė tačiau vistiek nemalonu. Prašo susimokėti už nesuteiktas paslaugas
Prastas bendravimas ir aptarnavimas.

Atsiliepimas parašytas: 2024.05.15

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Jelena

Erzina

O mane tai pvz., erzina pvz. tie planai 5g ar 4g, na kadangi šiaip paskutinius 6 m. buvau anglijoj daugiau nei Lietuvoj pasidomėjau čia nematau tokių planų, kaip 5g ar 4g, o kokiu pagrindu turiu mokėti daugiau, todėl kad pasaulyje atsirado naujos technologijos kurie ne bites išradimas visai, vis aš turiu apmoketi juos?ir erzina tie mielas kliente, ne klientas o vergas, o kas taip patogiau irgi neaišku, gal kag nereikia atsiųti sutarčių, jei ką sužinosit, kiek už "nuolaidas" sumoketi..

Atsiliepimas parašytas: 2024.05.09

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Edgaras

Go3 pratesima be sutikimo

Pirkau šaldytuvą is "topo centro" ir gavau 3mėn go3 televizija kuponas nemokamas, užsiregistravau paskambino ir bite "matom užsiregistravot nemokama 3mėn go3 televozija" sako " paskambinsime prieš pasibaigiant 3mėn nemokamai paklausim kaip sekėsi naudotis" ir jei norėsit prasitesti ar sudaryti sutarti, bet taip ir niekas nepaskambino pradėjo skolos eiti i gmaila, kad isiskolinimas 26€ su centais ten, jau už du mėn nemokėta televizija kurios neužsisakiau, norint atšaukti be mano sutikimo negalima o užsakyti galima,esu nusivylęs ir daugiau jokiom bitės paslaugomis nesinaudosiu, nei mokomis nei nemokomomis..
Nebuvo ir nebus
Apgaudinėja klientus

Atsiliepimas parašytas: 2024.05.07

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Aferistų tinklas

Kainos keliamos kas porą mėnesiu, paskambinus atstato atgal, ištisinis aiškinimasis su jais. Konsultantu taktiškumas lygus 0. Po paskutinio pokalbio supratau kad nu aš kalta kad skambinu

Atsiliepimas parašytas: 2024.05.06

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Gintaras

Pats nesąžiningiausias operatorius.

Jei kas planuojate rinktis bitės operatorių,tai venkite arba skaitykite sutartis.Pasirašius sutartį jie kainą gali kelti kada nori ir kiek nori.Bando pritraukti viliojančiom akcijom ir pigiu abonementu,per pusmetį du kartus pakelia kainą.Bėkit kuo toliau ir nesigundykit akcijomis ir pigumu.Aš jau gailiuos,ir įstatymai yra šitų sukčių pusėje.

Atsiliepimas parašytas: 2024.05.05

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Tomas

Geri kol nepasirašai sutarties

Pasirašai sutartį, o vieną dieną gauni padidintą sąskaitą. Susisiekus tau paaiškina, kad siuntė el. paštu jog keičia kainas ir reikėjo kažkaip susitvarkyti, kad išliktų tas pats tarifas. Kodėl prisijungus prie savitarnos jokios informacijos nebuvo. Į klientą požiūris niekinis, nusivyliau. Baigsis sutartis ir daugiau bitėje kojos nebus, nerekomenduoju.
Nėra
Niekinis bendravimas su klientais

Atsiliepimas parašytas: 2024.04.17

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Agresyvūs Bitės konsultantai

Šių metų pradžioje sulaukiau labai šlykštaus skambučio iš Bitės operatorės, jog už poros mėnesių baigsis mano planas, todėl dabar turiu rinktis kitą planą, nes daugiau kito nebus, sulaukiau net ir grąsinimų, jog jie daugiau man neturės ką geresnio pasiūlyti, todėl buvau spaudžiama rinktis tik tą vieną planą, kuris du kart brangesnis nei mano esamas. Galiausiai, po 10minučių pokalbio, pavyko nebetęsti pokalbio su labai nemandagia konsultante iš Bitės.
Po keletos mėnesių, einant planui į pabaigą, sulaukiau kito skambučio, su šiek tiek pagarbesniu elgesiu klientui, bet visgi su didesniu pasiūlymu, sakiau,jog pagalvosiu. Nusprendžiau visgi nukeliauti į Telia, greit suderinome planą, kuris buvo viskuo geresnis su geresne kaina. Nuo to laiko, kai nusprendžiau pereiti, kiekvieną dieną ir jau taip dvi savaites, sulaukiu skambučių iš vis kitokių žmonių iš Bitės. Tikrąja ta žodžio prasme, jaučiuosi terorizuojama. Neatsiliepiant, skambina dar ir dar kartą. Visus 7 kart sulaukiau skirtingų žmonių skambučių su skirtingom kainom, pasiūlymais, dauguma šių konsultantų labai nemandagūs. Paskutinis skambutis išvis buvo kosmosas, nors aiškiai pasakiau,kad negrįšiu ir man nebeskambintų, bet net nesiklauso ir toliau siūlo ir agresyviai prašo pasilikti Bitė, nes visur operatoriai tie patys ir pnš. Nebegaliu pakęsti šių skambučių su tokiais nemandagiais, agresyviais operatoriais. Niekada gyvenime už jokią kainą negrįšiu į Bitę, praradot savo ilgametę klientę savo nekompetencija, nemokėjimu siūlyti, derėtis, komunikuoti. Siūlau nupirkti stiprių lektorių mokymų savo konsultantams, nors ir tas kažin ar bepadės.

Atsiliepimas parašytas: 2024.04.16

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Rytė

NIEKAM NEREKOMENDUOJU

Visiškai nepatikimi, nepasimaukite. Keičia sutarties sąlygas, nors ji terminuota ir neleidžia išeiti. NEREKOMENDUOJU, bėkit neatsisukdami. Besivaipydama konsultantė pasakė, kad nebent galiu mokėt 300 eur baudą ir tada išeiti. NIEKAS iš artimųjų neis į šią kontorą. Net rekvizitai.lt atsiliepimai apie juos yra netikri, jie atrenka kuriuos nori nukreipdami į savo el.svetainę. Juokdariai.
JOKIŲ
VISKAS, požiūris į klientą - apgailėtinas

Atsiliepimas parašytas: 2024.04.14

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Lietuvis

bukite reiklus ir uzknisantys klientai

Su rysiu viskas gerai (bent jau man buvo) kol esi mieste, kaime/provincijoje stringa rysys.

Per keturis metus 4 kart kaina pakele ( 2 is ju sutarties laikotarpiu), paskui dar priraso nauja kaina kaip nuolaida (nors pries tai buvusi kaina kur kas mazesne buvo). Priezastis is oro, visiskai neaktuali klientui. Jei jau keli kaina, tai bent GB daugiau pridetu. Ne, sutarties laikotarpiu keliam is oro - Bite.

Visi privalumai tik naujiems arba klientams kurie nori keisti tiekeja, esamiems klientams nieko, nebent koki papildoma pasiulyma gali ikist (sena kinietiska plansete kaip dovana uz kuria reikes moket, go3 ir t.t.) Norint atsisakyt, apsimes slanga. Prasant atsiusti pasiulyma pastu sakys kad to padaryti negali, nes "nekomercinis". Galu gale svetaineje is gatves zmogui rasite net ir geresni pasiulyma.
Gali siulyti ir nemokama interneta kazkuriam laikui, paskui paaiskes kad mokamas ir teks eit aiskintis.

Perejus pasiulys koki plana kurio tu vistiek nepanaudosi viso (200 gb uz 15 eur mobiliam rysiui) kai jau tau neapsimoka gaist laiko atsaukiant tiekejo keitima.

Naudojant ju ne abonentini varianta Labas, skambines karts nuo karto ir siulys tapti abonentu

Mano Bite programele pastoviai neveikia kaip turetu, stringa ant Android operacines sistemos.

Reziumuojant - bukite reiklus ir uzknisantys klientai ir tada gal kazka gausit savo naudai. Priesingu atveju, nesiskaitys su jumis. Ir atsiminkit, kad lojalumas nieko nereiskia.
Visi privalumai tik naujiems klientams arba iseinantiems.
Prastas aptarnavimas, ribotas rysys uz didziuju miestu ribu, kylancios kainos ir zmoniu apgaudinejimas

Atsiliepimas parašytas: 2024.04.13

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai

Anatolijus
kas cia per tinklas siaubas nei i viena skambuti neatsiliepia

Anatolijus parašė klausimą 2024.03.26

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti
Maybachelis
lohai jibani o ne interneto pardavejai

Maybachelis parašė klausimą 2023.03.23

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti
Akvilekap
Noriu labai padėkoti operatoriui Aivarui už suteiktą išsąmia informacija ir malonų bendravimą su pensininkų amžiaus žmogumi.

Akvilekap parašė klausimą 2020.08.15

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti
Nezinau
Bite yra AFERIUGOS SASKAITAS SIUNCIA PO 2 KARTUS NUORS IR APMOKETA PO APMOKEJIMO DAR KARTA PRASO PINIGU O PASKUI ATJUNGIA INTERNETA PARAZITAI

Nezinau parašė klausimą 2019.09.30

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti