Atsiliepimai

gazeee

Labai negeras internetas ir mobilus rišys

Telia nerekomenduoju!!! naudojuos ju paslaugom, nuo tada kaip jie dar nebuvo gime! moku daug o interneto neturiu! ir neturiu kokybisko interneto jau pusantru metu. Jie žmones laiko kvailais! jei turit del telia klausimu rasykit grazvydassarauskas@gmail.com
100%

Atsiliepimas parašytas: 2022.10.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

TT

Agavikai

Esu ilgametis telia klientas, dar nuo omnitelio laikų ir ką galima būtų pasakyti šiuo metu apie šį tinklą, NUSIVAŽIAVO. Pasidarė melagiai, apgavikai, vagys tiek sąskaitų atžvilgiu, tiek planų pasiūlymais. Apie ryšio kokybę, visiškai suprastėjo ryšys, net kalbant apie šviesolaidinį kuris anksčiau veikė kuo puikiausiai, dabar visiškai lagina, pakimba. Gaila buvo palikti šį operatorių, bet kai šitaip nusivažiuoja daugiau kentėti negalima. Nevertina savo klientų.
Nieko gero
Šiuo metu visiškai blogai

Atsiliepimas parašytas: 2021.12.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Valdas

Negavau televizoriaus

Žiūrėjau Telia tinklalapyje televizorius žiūriu juodasis išpardavimas. Paskambinau Į Telia atsliepė konsultantė paklausiau ar neturite LG c11sako neturime sako yra LG 13 patrauklia kaina dar abejojau ar pirkti nes yra brangesnis. Sako galiu rezervuoti iki kitos dienos taip ir sutarėme deja atėjo kita diena ši konsultantė kuri rezervavo televizorių nepaskambino. Pats paskambinau pasakė kad yra rezervuotas man tai sakau pirksime sutvarkė dokumentus sakė bus pristatytas. Laukiau tris dienas deja niekas nepristatė televizoriaus. Paskambinau pats tai man pasakė šios prekės nėra atsiprašome už nepatogumus. Net nesugebėjo patys paskambinti ir pranešti kad televizoriaus jau nėra. Neturiu nieko daugiau ir pasakyti moralės trūkumas. Nesuprantu kaip žmonės gali taip būti apgaudinėjami....

Atsiliepimas parašytas: 2021.11.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Brigita

Neatsakingumas

Nusipirkome tv, apmokėjome visą sumą bankiniu pavedimu, tv netiko, nusprendėme gražinti. Susisiekiau su telia darbuotoju, pasakė, kad atsiųs kurjerį per 5d. Trečia savaitė negali atsiųsti kurjerio. Du kartus skambianusi teigė, kad kurjeris iškviestas, bet nežino kodėl jis neatvyksta.. iškvies dar karta ir atvyks artimiausiu metu t.y. penktadieni arba šeštadieni. Šiandien šeštadienis, bet kurjerio vis dar nesulaukiau. Nerekomenduoju pirkti daikto ir mokėti iš karto, nes norint gražinti daikta niekas neskuba jo pasiimti.

Atsiliepimas parašytas: 2021.11.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

mixer

Venkit šią kontorą

Nenori pajungti naujų rajonų. Visur aplinkui jau yra šviesolaidinis internetas o mūsų naują rajoną (3 metai) iš 50+ namų pajungti neįmanoma. Kas pusę metų sako "palikite užklausa, parašykite prašymą nuo viso rajono, bet nieko paskui nedaro. Su TEO nebuvo jokių problemų...
Šviesolaidinis internetas geras
4g, 5g naudotis neįmanoma vakarais ir savaitgaliais. Pastovi sutrikimai, keičiau modemą 2 kartus jau.

Atsiliepimas parašytas: 2021.09.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

dingsta internetas kas 15-30 minučių

koks čia gali būti atlsiliepimas, ryšis yra š....as, lietas, striginėja ir dingsta. Kadangi tekstas turi būty ne trumpesnis nei 125 simbolių, kartojų: ryšis yra š....as, lietas, striginėja ir dingsta.

Atsiliepimas parašytas: 2021.04.15

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Collt

Kaip čia pavadinti? Nevykėliai kombinatoriai, švonderių kompanija

Trumpai apie situaciją. Man baigiasi interneto planas, skambina panelė, sako ar galiu jums pasiūlyti jūsų lūkesčius ir poreikius atitinkančias paslaugas? Sakau, siūlykit. Na ir prasidėjo, sako siūlau euru brangesnes, galėsite užsienyje naudoti, sakau nedomina, tada siūlau tokias pat Kaip turi, už tą pačią kainą...vos nuo kėdės nenuvirtau..kaip tik tuo metu atsidaręs jų saitą matau kainas ir akcijas. Sakau, jūs nieko nesumaišėte, ne saki, tai labai geras pasiūlymas, sakau, o nieko tokio, kad dabar matau jūsų saite visus pasiūlymus ir kainas...tylu, jaučiu, kad padrėkinau kelnaites, suprato, kad nepataikė. Padėkojau ir numečiau ragelį. Žodžiu aferiūgų kombinatorių kontora, patys protingiausi, visi kiti debilai. Na o kokybė buvo tik pirmus metus, paskui, kaip ir daugelis, čia rašo, prasideda cirkai, tai su liniuote pamatuok, tai įkišk kažką kažkur, o pasirodo, kad jų įranga š ir nieko nepatempia, bet kainas lupas tokias, kad...žodžiu velniop telia, nepratęsiu nieko ir kitiem nepatarsiu ką bendro turėti su jais
Jokių
Vien tik

Atsiliepimas parašytas: 2021.03.15

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Vytenis44

Kas vyksta pastaruoju metu?

Bandau ramiai naršyti internete ar pažiūrėti televizorių. Internetas tarsi juokiasi iš manęs - išsijunginėja, įsijunginėja. Per 1 valandą sugebėjo dingti 6 kartus, gal ir daugiau. Čia yra normalu? Ypač, kai pasirinktas greito interneto planas? Turbūt internetas toks greitas, kad serveriai neatlaiko. O darbuotojai klausinėja ar bandėm perkrauti modemą ar dar kokias nesąmones rašinėja, kiekvienas žmogus bandys perkrauti - tai nepadeda, kartais net pablogina situacija. Gal bandykite sutvarkyti savo paslaugas ir teikti jas tvarkingai, o ne traukit pinigus iš žmonių ir teikit su kažkokias trukdžiasi tą internetą, kurie dabartiniu metu jau pradėjo ant nervų lipti.
nėra
Prastas internetas, prastas aptarnavimas, prastas paslaugų tiekimas

Atsiliepimas parašytas: 2021.02.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

suoliukas

Telia darbuotojas

Turėjome namų ryšio problemą, gan ilgą laiką. Atvykęs Vidmantas Staponavičius, nepriekaištingai ir greitai išsprendė problemą, be to, savanoriškai padėjo įrengti įnterneto laidus, juos suvedžioti. Žmogus vertas pagyrimo, nes visą laiką išliko ramus, paslaugus ir žinojo ką daro. Viską išaiškino, apibūdino problėmas ir rodė kaip jas jisai sutvarko, visos probelmos paaiškėjo. Tikrai vertas pagirimo žmogus.

Atsiliepimas parašytas: 2021.02.15

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Mindaugas

Aptarnavimas žemiausios kokybės

Telia šūkis turėtų būti "O mums pofik, mes Telia". Nerūpi jums klientų aptarnavimo kokybė. Aptarnavimo lygis pastaruoju metu yra žemumose, geriau bobutė gatvėj gėles pardavinėjanti aptarnauja.
Nuo gruodžio pradžios bandėme į naujos statybos butą persikelti internetą. Po 5 skambučių per savaitę į aptarnavimo centrą klausiant kas vyksta ir kodėl nejuda procesai sulaukėme atsakymo, kad yra linija užimta. Pasirodo kažkas naujos statybos name, kur dar niekas iki tol bute negyveno yra užėmęs liniją! Dar dvi savaites be jokios informacijos buvo "sprendžiama" situacija. Tam tarpui pasiėmėme mobilų internetą, už kurį mus patikino nereikės mokėti dėl tokios situacijos. Įvedė pagaliau internetą, pusdienį paveikė, pasirodo dėžutėje stovėjusi skaidula užlūžo ir vėl teko kviesti meistrą. Ateina po viso to sąskaita - mobilaus interneto mokestis įtrauktas! Skambinam vėl apie 5 kartus per dvi savaites, baramės, deramės, rašom pretenziją, klausiam apie progresą. Mums sako, kad informuos, patys paskambins, dvi savaites tyla! Skambinu šiandien į skambučių centrą, sako pretenzija (po dviejų savaičių) dar neišnagrinėta! O paslauga dar aktyvi, nes neparašėt prašymo (apie kurį niekas skambučių metu nekalbėjo ir neminėjo, sakė bus sutvarkyta)!... Tokios blogos patirties dar nesu turėjęs su jokia įmone.

Atsiliepimas parašytas: 2021.01.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai