Atsiliepimai

Kęstutis

Superinis internetas

Prieš 7 metus pradėjau naudotis Telia šviesolaidžiu.
Nuo to laiko su internetu neturiu jokių problemų.
Kasdien nauduojuosi, džiaugiuosi ir rekomenduoju visiems be išimties :)
Telia nr. 1 - vienareikšmiškai!
Kokybė, stabilumas.
Neturi.

Atsiliepimas parašytas: 2024.05.13

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Saulius

Prastas internetas

Baisesnio interneto ryšio negali būti. 100 mb internetas buvo greitesnis nei 500 mb internetas.
Nėra tokių
Prastas internetas.

Atsiliepimas parašytas: 2024.05.04

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Anzelika

Bukite atsargus!!

Kai isigijate telefono aparata jus turite zinot kad jie nepriima apziurai ,jai neveikia gerai ar dar kokia beda ,siuncia i mttc ten tragedija!! Klausimas ar išvis apziuri!!! Jokios informacijos ,jokio pranešimo,pasako informuos ne neinformuoja turi skambint ieskot,reikia grazint jokio atsakymo kada bus nieko!!
Baisu bukite atsargus imdami tel aparata telijoje !!!!!!!!

Atsiliepimas parašytas: 2024.03.25

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klientų aptarnavimas/problemų sprendimas

Vargu ar esate kompetetingi klientų aptarnavimo srityje… Vasario 16d. buvo pasirašyta sutartis naujam įrenginiui, buvo galima pasiimti iš kart prietaisą po pasirašymo tačiau nebutu priklausiusi dovana, tad kelias vienas “pristatymas per kurjerį” nes “dovana” nėra sandėliuojama salonuose. Susitarus ir pasiteiravus kada numatomas pristatymas buvo patikslinta, kad kitos savaitės t.y 19-21 dienomis. 21d. įrenginio nepristatė, paskambinus pasiteirauti kur problema buvo pasakyta “perskambinsime” tuomet paskambinus dar kartą vėl tas pats atsakymas. Nesulaukus įrenginio ir 22d.buvo susisiekta dar kartą, bet tik iš trečio karto buvo pateiktas “atsakymas” jeigu taip galima jį pavadinti… “sisteminė klaida” “perduota IT, problema JAU SPRENDŽIAMA” pristatymas numatomas 26-27 dienomis. BET įrenginio taip ir nepavyko gauti, net nesugebate informuoti, kad turite vidinių klaidų, net nepasivarginate užtikrinti sklandaus problemos sprendimo, paliekate klientą vieną bandyti aiškintis, NORS TAI YRA JŪSŲ PROBLEMA už kurią klientas neturi atsakyti yra N būdų tokias problemas šalinti ir palikti klientą patenkintą.

Atsiliepimas parašytas: 2024.02.28

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Simona

APGAULĖ

Noriu perspėti tuos žmones , kurie dirba ne Lietuvoje ir būna už jos ribų ilgiau nei kelis mėnesius.

Mano vyras eina į jūra , Lietuvoje gali nebūti ir ilgiau nei 5 mėn , kai ėmėm abonementą šioje įmonėje , mes tai minėjome , tačiau mūsų niekas neperspėjo , kad jei nebūsi Lietuvoje ilgiau nei kelis mėnesius , tai ir interneto neturėsi … Mes su tuo susidūrėme pirmą kartą … Prieš tai kurioje jis buvo įmonėje , niekada nebuvo tokiu dalyku , o čia žmogus ES plaukioja ir negali internetu naudotis , nes tiesiog blokuoja … apsurdas aukščiausio lygio ….
Aš puikiai suprantu , kad į mano komentarą ši įmonė nereaguos , vien pažiūrėjus į dabartinius veiksmus , bet žmones , kuriems užsienyje aktualus ryšys , manau tikrai nesirinks šitos įmonės bendradarbiavimui …
.
.

Atsiliepimas parašytas: 2024.02.18

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Simona

Blogas ryšys

Kuo toliau tuo labiau nuvilia telia internetas,kas kelios min.išsijunginėja,neimanoma žiūrėti tv.Klijantais esame jau seniai,ankščiau taip nebuvo.prieš du metus buvo atvykes "meistras"iš Vilkaviškio pakeisti modemo ale i nauja,po to pakeitimo ryšys akivaizdžiai suprastėjo,pasakė kaf nusipirkit ryšio stiprintuva.taipat meistras apžiūrėjo kad reikia pakeisti lauke laidą,nes jis sutrešes,bet jam buvo per šalta tuo metu,tai pasakė kad pakeis kai bus šilčiau.tai laukiam jau daugiau nei du metai.jau nekarta dėl šios problemos kreiptasi,nesiteikia mestras net atvažiuot,pasake kad reikia perkrauti modema ir veiks.perktovėm n..kartu,bet taip ir nepasikeitė niekas.jau galvojam išeiti iš telia,nes nusibodo kai nėra paslaugos už kuria mokam 27,90e.
Blūgas internetas

Atsiliepimas parašytas: 2024.02.09

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Daiva

Telia sąskaitos

Buvo senjorui sudarytas neterminuotas planas. Laikui bėgant ryškiai padidėjo sąskaitos, nors planas liko toks pats. Nesąžiningi su senjorais. Apgaudinėja ir lupa pinigus. Esu senjoro dukra Perėjome į teledema ir esame patenkinti.

Atsiliepimas parašytas: 2024.01.28

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Svetlana

ne patiko

teko isigyti televizoriu ne patikus norejome grazinti ir prasidejo cirkai.kiek vaziavau i salonus3.pasakyta uzpildykite ie galima issikviesti kurjeji grazinimo.bet nesigavo.paskambinus pasako kad nezino kaip daryti.is siaiskinus perskambins.bet deja skambucio nera.nusivyliau visiskai.bus sugadintos kaledos.nors esu jusu sena kliente.bet po sio pirkinio pasidare liudna.

Atsiliepimas parašytas: 2023.12.07

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Žemaitė

Jaučiuosi nemaloniai sprendžiant problemas

Nuvykus į Telšių Telia dėl blogo interneto ryšio, dėl neaiškių sumų už paslaugas saloną, aptarnavo mus Šarūnas. Buvom apšaukti, įžeidinėjami, kad bendraujame su sukčiais ir todėl čia dabar Telia juodinam. Mes atėjom išsiaiškinti kame reikalas, kad atėjo per didelė sąskaita ir tai kartojasi ne vieną mėnesį. Ačiū dievui paskambinus telefonu į telia buvo normaliai išaiškinta kame problema. Tačiau salone labai jau "išsilavinęs" storžievis sujaukė visą dieną. Sugaišom brangų laiką ir sugadinom nuotaiką visai dienai. Kaip tokie žmonės gali dirbt šioj kompanijoj nesuprantu. Buvo kaltinami, kad ne taip padarėm, kad bendraujam su sukčiais iš Estijos. Mano nuomonė tie sukčiai puikiai ir randa nišą šioje įstaigoje nes vieną kart buvau kaltinama, kad neskaitau žinučių ir neparašiau NE. O dabar vėl panašu, parašiau kažkokį žodį Valyti, ir poto nuskaitinėja po 7€ kas savaitę ir nieks nekaltas. Jokios pagalbos. Kam reikalingi salonai, jei reik vistiek telefonu bandyt spręst viską. Jei aš sąžiningai moku už paslaugas turėčiau perspėta apie neaiškias žinutes ir apgaule išvyliotus pinigus. O čia pasirodo mes patys kalti už blogą ryšį, ar pramogines paslaugas, kueios kažkaip keistai atsiranda iš kažkur tai.

Atsiliepimas parašytas: 2023.11.21

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Agne

Savitarnos programėlė

Kiek jau galima laukti, kol bus savitarnos programėlė sutvarkyta. Kam tada ji išvis yra.

Atsiliepimas parašytas: 2023.11.18

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai

As
SVEIKI sendiena// d buvau nustebes Jusu skyriuje Panevezio PC RYO TELIA SKYRIUS darbuotoja Jovita normaliausia jos kolege , kompanjone klientus tik laukan varo tai buvo apie val norejau tetos sutarti nutraukti amzinatilsis tai padare JOVITA kuriai esu labai dekingas kitai kuri lauk vare neturiu zodziu tikiuos atsakyma gausiu

As parašė klausimą 2024.04.10

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti
Telia
Sveiki, dėkojame, kad dalinatės patirtimi. Apgailestaujame, kad teko susidurti su netinkamu aptarnavimu. Perduosime informaciją atsakingiems kolegoms, kad ateityje netektų susidurti su panašiomis situacijomis. O gerus žodžius perduosime Jūsų paminėtai kolegei Jovitai.

Telia atsakė į klausimą 2024.04.29

Netinkamas atsakymas? Pranešk