Turinio pateikimo taisyklės

Turinio pateikimo taisyklės gali būti pakeistos bet kuriuo metu, be įspėjimo, mūsų vienašališku sprendimu. Prašome įdėmiai perskaityti ir susipažinti su taisyklėmis. Pasiliekame sau teisę bet kuriuo metu pašalinti apžvalgas ar kito tipo turinį bei užblokuoti vartotojų paskyras.

Pagrindiniai apžvalgų principai:

 • Apžvalgos turi būti konkrečios ir objektyvios;
 • Apžvalgoje turi atsispindėti konkrečios produkto identifikacijos detalės, tokios kaip produkto numeris, tikslus pavadinimas ir pan.;
 • Apžvalga turi būti parašyta aiškia kalba, be stiliaus ir gramatinių klaidų;
 • Apžvalgose draudžiama įžeidinėti, grasinti ar kitaip engti kitus fizinius ar juridinius asmenis;
 • Apžvalgose draudžiama viešinti asmenines detales, tokias kaip vardas, telefono numeris ar elektroninio pašto adresas;
 • Apžvalgose draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką.

Tikrovės neatitinkantis turinys

Jei paliekate atsiliepimą apie įmonę parduodančią produktą, aprašykite savo patirtį perkant ir bendraujant su konkrečia įmone, o ne detales apie produktą ar jo naudojimą. Kai kuriais atvejais galime nepatvirtinti atsiliepimų, kuriuose, mūsų nuomone, įsigyjama paslauga ar produktas naudojamas ne pagal pagrindinę paskirtį.

Komentarai turėtų būti susiję su komentuojamu turiniu, taip pat kaip atsakymai turėtų būti informatyvūs ir susiję su klausimu į kurį yra atsakoma.

Perdėtai pozityvios, reklaminio pobūdžio apžvalgos

Draudžiama palikti atsiliepimus ar apžvalgas kurios yra perdėtai pozityvios, perdėtai raginančios įsigyti ar perdėtai giriančios produktą ar paslaugą. Atsiliepimai.lt administracija pasilieka sau teisę nuspręsti ar turinys nepažeidžia šios taisyklės.

Asmeniniai interesai

Draudžiama pateikti turinį, kuriame yra grasinama ar tiesiogiai įžeidinėjami kiti asmenys. Jei pastebėjote turinį kuris įžeidžia ar grasina jums asmeniškai, neturėtumėte atsakyti tuo pačiu. Tokiu atveju privalote pranešti apie neleistiną turinį Atsiliepimai.lt administracijai.

Įžeidžiantys pasisakymai įmonių ar darbuotojų atžvilgiu

Draudžiama skelbti asmeninius pasisakymus žeidžiančius kitus žmones ar įmones. Jei jūs ar jūsų produktas buvo įžeistas ar apšmeižtas apžvalgoje, apie tai turėtumėte pranešti Atsiliepimai.lt administracijai bei pateikti įrodymus.

Nepagarba ir netolerancija

Draudžiama skelbti turinį kuris gali įžeisti kitus asmenis dėl jų rasės, pažiūrų, seksualinės orientacijos, amžiaus, lyties ar panašių dalykų.

Necenzūrinė leksika

Draudžiama vartoti necenzūrinę leksiką. Turinys turėtų būti pateikiamas švaria, profesionalia kalba, nenaudojant keiksmažodžių ar barbarizmų.

Reklama

Draudžiama turinyje skelbti reklamas bet kokia forma, tame tarpe žodinę reklamą, nuorodas ar specialius pasiūlymus. Teigiami produktų įvertinimai turi atitikti apžvalgos kontekstą. Atsiliepimai.lt pasilieka sau teisę nuspręsti turinio paskirtį abejotinais atvejais.

Nuorodos į kitus tinklapius

Draudžiama skelbti nuorodas į kitus tinklapius kurios yra nesusiję su skelbiamu turiniu arba veda į kenksmingus, nelegalius tinklapius.

Partnerinis turinys

Draudžiama skelbti nuorodas į produktus, jei esate jų atstovas ar pardavėjas, ar kitaip tiesiogiai gaunantis pajamas ar asmeninę naudą iš produkto pardavimų. Ši taisyklė galioja ir tokių asmenų draugams ar šeimos nariams.

Menkavertis turinys

Draudžiama pateikti apžvalgas, komentarus ar klausimus, kurie neturi jokios prasmės ir nesukuria vertės kitiems vartotojams. Pasiliekame sau teisę šalinti tokio tipo turinį ir užblokuoti turinio skelbėjo anketą.

Disponavimas daugiau nei viena paskyra

Draudžiama turėti daugiau nei vieną paskyrą. Jei norite pakeisti asmeninius duomenis, pasinaudokite asmeninio profilio valdykle. Jei pamiršote prisijungimo slaptažodį, galite jį atnaujinti pateikdami savo el. pašto adresą.

Apžvalgos patvirtinimas ir papildomos informacijos reikalavimas

Atsiliepimai.lt administratorių komanda gali pasirinktinai patikrinti ar apžvalgos autorius išbandė apžvelgiamą produktą ar paslaugą. Šiuo atveju apžvalgos pareiškėjas privalo pateikti papildomą informaciją apie apžvelgiamos prekės ar paslaugos įsigijimą. Atsižvelgiant į mūsų privatumo politiką, šio tipo informacija yra konfidenciali.

Įmonių suteikiamų prietaisų apžvalgos

Draudžiama apžvelgti įrenginius, kuriuos vartotojui suteikia įmonė, pvz. planšetes ar darbo kompiuterius.

Teisėtumo taisyklės

Prašymai pašalinti turinį

Jei jūsų asmenine nuomone Atsiliepimai.lt tinklapyje publikuojamas turinys pažeidžia mūsų turinio publikavimo taisykles, turite teisę apie jį pranešti Atsiliepimai.lt administracijai bei pateikti savo argumentuotą komentarą su prašymu turinį pašalinti. Komentare turi būti pateikiama konkreti informacija ir įrodymai, kodėl konkretus turinys turi būti pašalintas. Nors negalime atsakyti į visus prašymus, garantuojame, jog visi jie yra peržiūrimi ir apsvarstomi.

Grasinantys prašymai

Netoleruojame prašymų pašalinti turinį kurie yra grasinantys ar įžeidžiantys ir pasiliekame sau teisę taikyti bet kurią iš žemiau išvardintų priemonių:

 • Išpublikuoti pranešimą jūsų apžvalgose;
 • Uždrausti naudotis Atsiliepimai.lt paslaugomis;
 • Pašalinti jūsų pateiktą turinį.

Netikti pozityvūs atsiliepimai

Jei išaiškėja, jog asmuo ar įmonė skelbia fiktyvius teigiamus atsiliepimus apie produktus, Atsiliepimai.lt pasilieka sau teisę imtis šių veiksmų:

 • Pranešti apie klaidingą informaciją apžvalgos lange;
 • Uždrausti naudotis Atsiliepimai.lt paslaugomis;
 • Pašalinti jūsų pateiktą turinį.

Netikri negatyvūs atsiliepimai

Jei išaiškėja, jog asmuo ar įmonė skelbia fiktyvius neigiamus atsiliepimus apie produktus, Atsiliepimai.lt pasilieka sau teisę imtis šių veiksmų:

 • Pranešti apie klaidingą informaciją apžvalgos lange;
 • Uždrausti naudotis Atsiliepimai.lt paslaugomis;
 • Pašalinti jūsų pateiktą turinį.

Skatinamai už vartotojų apžvalgos

Paskatinamai ar dovanos gali būti siūlomos pirkėjams mainais už produktų apžvalgas tik tuo atveju jei:

 • Paskatinimas yra racionalus ir vartotojas skatinamas parašyti objektyvų atsiliepimą;
 • Pirkėjui yra užtikrinama, jog paskatinimą ar dovaną jis gaus nepriklausomai nuo to, ar atsiliepimas bus teigiamas ar neigiamas;
 • Paskatinimas nesiūlomas viešai.