Atsiliepimai

Atsiliepimai

Lukas

Lkjh

Nauja sutartis, padidintas greitis, iranga nauja, stringa dar labiau. Prisiskambinti neimanoma. Daugiau niekam nepatariu rinktis
Nuolatiniai trikdžiai

Atsiliepimas parašytas: 2024.05.12

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Ls

Nerekomenduoju

Prastas internetas, pardavėjas įtikino, kad verta pirkti ir nebus problemos atsisakyti, jeigu neįtiks. Turėjau internetą nepilną mėnesį ir gavau apmokėjimo sąskaitą 75 eurus, atrodo visiškai neadekvatu už prastą produktą, visą mėnesį darbui naudojau savo telefoninį internetą. Perėjau į Telia ir internetas n kartų pagerėjo. Kuo toliau laikytis nuo CGates paslaugų.

Atsiliepimas parašytas: 2024.04.21

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Oxana

Prastas interneto rysis ir pastoviai tv trikdziai

Sie metai paskutiniai cgate,bėgsim i kita tinkla nes pastoviai Tv trikdziai o ir internetas prastokas pagal tokias kainas...
Isiulė nauja televizoriu sakydama kad naujo modelio ir pan,o meistras atvykes pasake kad vienas is senesnio modelio tik su antroid... zodziu nusivylimas max

Atsiliepimas parašytas: 2024.04.07

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Eglė

Nuolatiniai sutrikimai

Nuolatiniai Cgate televizijos sutrikimai. Ypač Cgate ne darbo valandomis. Bet ir darbo valandomis būna neįmanoma prisiskambinti.
Nera
Tik trukumai

Atsiliepimas parašytas: 2024.04.07

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Augustas

Vis tiek geriau už konkurentus

Aišku turi trūkūmų šis tiekėjas, bet pas konkurentus yra dar blogiau:
Telia yra dvigubos kainos, jeigu negaila tau pinigų tai jų internetas bus geresnis.

Penki kontinentai man nepatiko, kiek su jais teko kalbėtis telefonu, man po to skambindavo anoniminiai numeriai patikrint mano numerį. Vienas toks skambutis gali būti atsitiktinumas, nu bet kai tris kartus tas pats gaudavosi tai kaip ir aišku čia jau.

Init iš viso prasčiausias tiekėjas + jų TV kanalas transliuoja antivalstybininkus, kurie kažkodėl nėra baudžiami.

Su Cgates man pavykdavo ir kainą nusidėrėti ir greičiai jų neblogi yra. Kartais dingsta ryšys, nu bet ir pas kitus tiekėjus tos problemos atsiranda.

Atsiliepimas parašytas: 2024.04.03

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Warlock

Pats blogiausias interneto tiekejas

Pasikeitus sutarties sąlygom nebuvau apie tai informuotas apie tai prieš 1 mėnesį raštu (pranešimu savitarnoje) ar kitomis ryšio priemonėmis : elektroniniu paštu, balso pranešimu (skambučiu), trumpąja žinute (SMS) kaip numato istatymai. Taip pat paslaugos įrengimo metu nebuvau informuotas apie mažiausia, didžiausia ir įprasta interneto sparta, kurios kokybe nuo 2023 m. rudens pablogėjo : dingo stabilumas, greičio svyravimai i mažesne puse apie 30% (apie tai keletą kartų informuotas klientu aptarnavimo centras). Be perspejimo blokoja tam tikrus pasto serverius.
Konsultantai neledzia nutraukti sutarti, grasina 200 eur. bauda. TC vis zada sutvarkiti, bet taip nieko nesutvarko.
Liko 7 mėnesiai, iškęsiu, bet daugiau niekada nesinaudosiu jūsų paslaugomis ir visiems savo pažįstamiems bei draugams patarsiu neturėti reikalų su tokia kontora !!!!!
Zmones, neprasidekite su sita kontora !!!!
Jokiu
Interneto greitis, aptarnavimas, pasto serveriu blokavimas

Atsiliepimas parašytas: 2024.03.26

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
K

Sutartis

Sutartyje neįeina tokie punktai, kuriuos jie išgalvoja patys, ir pripažįsta, kad tokio punkto nėra. Gavome atsakymą, kad tai yra tam tikros įmonės vidinės taisyklės, už kurias niekas nepasirašinėjo. Nes, kaip ir minėjau, tokio punkto nėra.

Sutartyje nėra punkto, nurodančio, kas bus, jeigu jūs norėsite išsikraustyti iš savo gyvenamos vietos, ir niekas nieko apie tai telefonu ar kitaip nepasako, nes supranta, patys įrašius tokį punktą į sutartį, mažai kas norės susidurti su tokia sutartimi, ypač jeigu gyvensite viename adrese mažiau nei 2 metus.

Nes persikrausčius į kitą gyvenamąją vietą, jums bus atnaujinta sutartis iš naujo, nesvarbu, ar pasirašėte sutartį prieš metus, ar vėliau.

Taigi, būkite šioje vietoje atsargesni. O mes rašome pretenziją/skundą ir eisime iki galo.

Atsiliepimas parašytas: 2024.03.19

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Asta

Aptarnaujantis inzinierius

Siandien atvykes Cgates inzinierius Virgis labai mikliai itaise nauja wifi,atsake i daugeli mano klausimu,parode,paaiskino. Aciu jam uz kantruma ir atiduma. Labai malonu buti jusu kliente. Asta Dumbliauskiene

Atsiliepimas parašytas: 2024.03.14

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Gražina

Labai prastas klientų aptarnavimas

Apgavo vadybininkė, susitarėme , kad sutartis pabrangs 1 euru, tačiau neatsiuntė sutarties, tyčia vilkino , kad praeitų laikas, kai galima atsisakyti ją pratęsti.
Prirašyta kažkokių paslaugų, nepasakė, kad už sutarties sudaryma dar ir mokesčius lupa.Gėda! Klientė esu jau labai seniai, jokios pagarbos, absoliučiai. Laima, negražu sukčiauti.
Nėra

Atsiliepimas parašytas: 2024.03.05

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
John

Labai prastas internetas ir TV

Interneto greitis labai prastas. Turiu kartu ir televiziją, kuri trūkčioja vakarais kas 10 minučių, o internetas pastoviškai strigineja, neimanoma naudotis. Norėčiau nutraukti sutartį, bet reikia mokėti likusią dalį ir dar yra mokestis už suteikta nuolaida. Vienu žodžiu - aptarnavimas ir paslaugų teikimas yra prasčiausias iš visų, su kuriais teko susidurti. Liko 7 mėnesiai, iškęsiu, bet daugiau niekada nesinaudosiu jūsų paslaugomis ir visiems savo pažįstamiems bei draugams patarsiu neturėti reikalų su tokiu interneto tiekėju. Tikrai labai prastai.
Nera privalumu
Vien Trūkumai

Atsiliepimas parašytas: 2024.03.01

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai

Alvaras
Tiesiai sviesei gaidys ne internetas jeigu mob duomenys tele2 didesne sparta nei namu interas tai cia apgaviku kontora

Alvaras parašė klausimą 2024.02.20

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti
Ernestas
labai prastas jusu internetas geriau nemeluokite ernestas

Ernestas parašė klausimą 2024.01.02

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti
Julijadel
Jūsų įrašai ismanios televizijos žiauriai suprastėjo... Esu labai pikta ???? arba visiškai nerodo arba įpusėjus nutrūksta ir automatiškai kitas įsijungę. Kiek jau galima taip??? Už ką pinigai mokami!

Julijadel parašė klausimą 2020.11.23

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti
Raimonda
Ar jūs manote, kad yra sąžininga siūlyti paslaugą pasididinti interneto greitį, neįspėjus kliento, kad jis įsitikintų, ar jo kompiuteris palaiko tokį pralaidumą? Atsakymas, kad pats kaltas, reiškia, kad klientą galit prarasti amžinai, galbūt jis net susimokės už sutarties nutraukimą.

Raimonda parašė klausimą 2020.11.06

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti
Lina
Sveiki. Kas per betvarkė Panevėžio filiale? Kodėl esu terorizuojama atvežti įrangos grąžinimo orgerio kopiją, nes kitaip ir toliau skaičiuos pinigėlius už naudojamą TV kortelę, kuria jau 5 mėnesiai, kaip grąžinau??? Kur Jūs dedade įrangos grąžinimo orginalus? Kur fiksuojama grąžinama įranga? Imkitės veiksmų. Tikrai nusivylusi Jūsų įstaigos darbuotojais, bendravimu ir tvarka.

Lina parašė klausimą 2019.10.29

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti
Jolanta
Sveiki visada ziuredavau per tv irasus ka rodydavo dienos metu jau pora dienu kai neleidzia atsisukt del ko tai galetu but?ar problema pas mane ar bendra cgate?aciu

Jolanta parašė klausimą 2019.04.25

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti