Atsiliepimai

Atsiliepimai

nex

ivertinciai minus penkiem, bet parengtyje nera tokio

Pirkau pavasari belaide kolonele su broku, grazinau i garantini remonta.. ir taip tris kartus :) as siunciu jiems jie atsiuncia man su tuo paciu gedimu :)
senuku paprasius pakeisti i kita, pasirodo reikia sumoketi €29 kad garantinis israsytu pazyma...kas toje pazymoje bus taip pat gaubia paslaptis :)
kaip bus toliau nezinau, vatrtotoju apsauga taip pat atsirasineja...Welcome to Lithuania :)))

Atsiliepimas parašytas: 2022.11.22

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Juste

Košmaras

Internetu užsisakėme prekę( pakabinamą krėslą). Gavome pranešimą, kad prekę pristatys 13-14val. Bet prekę gavome po 17val....( dirbantys žmonės, žinoma ,,galima bet kada išeiti iš darbo" ) bet nesvarbu. Atvežė dvi dalis ( metalus ant kurių pasikabina krėslas) iš 4 dalių. Gerai, susisiekiau su administratore sakė per keletą dienų pristatys likusią dalį, okey, po poros dienų atveža jau trečią dalį(krėslą). O krėslo pagalvėlės nėra. Vėl skambinu administratorei, žinoma atsiprašė ir sakė kad vėl per keletą dienų susisieks el paštu ir informuos tolimesnį krėslo likimą. Taip, po dviejų dienų pasakė, kad krėslą paims kurjeris ir atveš kitą, arba 50e perves i sąskaitą. Kokiu numeriu skambinti, kad suteikti atsakymą apie mano pasirinkimą? Ar čia tokius dalykus reikia el paštu tvarkytis? Jokios pagarbos pirkėjui! Neaišku kokį krėslą jie vėl žada atvežti ir per kiek kartų. Žinoma administratorius kuriam paskambinau nieko nebežino, informacijos neteikia, nors prieš tai tuos kartus kai skambimau be problemų moteris bent bandė paaiškinti. Tai čia normalu?????!!!!! Tai kiek dar reikia prašyti išeigynių kad galėtume laukti kurjerio dėl senukų kaltės???? Aš užsisakiau prekę ir tai ne mano problema!!! Daugiau niekada nei kojos į senukus! Visiškas apsurdas, nesiskaitymas! Svarbu paimti pinigus iš kliento, o tada pradeda stumdyti vienas nuo kito! Pačios blogiausios rekomendacijos apie senukus! Jau ne pirmą kartą tenka su jais taip kovoti! Neverti nei vienos žvaigždutės.

Atsiliepimas parašytas: 2022.06.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Naja

PARDUOTAS TELEVIZORIUS NEVEIKIANTYS SAMSUNG

Nepirkit jokio televizoriaus iš jų. Nusipirkau vakar prijungiau vieną kartą paveikė ir paskui neberodo visiškai ekranas o lemputė raudona veikia nuvežus į parduotuvę nenori keisti tipo ieškos mano kaltės ir dabar siūlo laukti kol ieškos defekto 14 dienų tai dabar nei televizoriaus nei pinigų tai dar nežinau kaip baigsis. Bėkit kuo tolyn
Parduotas su defektais ir nerodantys televizorius o nei keitimo nei grąžinimo pinigų liepia laukti 14 d
Visi trukumai nerodo naujas ką tik persivežtas televizorius

Atsiliepimas parašytas: 2021.10.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

69incher

Kompiuteriai

Nuolat veluoja su kompiuteriu pristatymu, data kuri nurodoma perkant yra apgaule. Vienu atveju kompiuteris buvo vežamas iš Latvijos sandėlio 2 savaites. Kitu jau 3 savaites ir jokių žinių. Nors abu kartus buvo nurodoma, kad pristatys per keles darbo dienas. Nepatariu pirkti, kam reikia skubiai.

Atsiliepimas parašytas: 2021.09.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Audrius

Aplenkite Senukų e-parduotuvę

Taip jau atsitiko, kad bandžiau įsigyti telefoną įmonei iš e-Senukų. Per tris kartus taip ir nepavyko nupirkti prekės. Pirmą kartą nenuskaitė pinigų iš sąskaitos. Paskambinus į klientų aptarnavimą, užsakymą atšaukė. Antrą kartą nuskaitė pinigus kaip iš fizinio asmens. Paskambinus į klientų aptarnavimą, užsakymą atšaukė, bet pinigų negražino. Klientų aptarnavime pasakė, kad gražins per 14 dienų!!! Trečią kartą nuskaitė pinigus iš sąskaitos, bet pas juos sistemoje rodo, kad pinigai negauti. Po paros, pinigai vis dar neįkritę. Siunčiau pervedimo kopiją... Pagalbos 0. Niekas nesusisiekė, nepranešė kada išspręs problemą. Žodžiu, taip dirbant, kreditų nereikia. Susirenki pinigėlius iš klientų ir ramu. Labai bloga patirtis.

Atsiliepimas parašytas: 2021.07.20

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Frutel

Klientas paskutineje vietoje

Sveikinuosiu su jumis senukų klientai. Kaip jau matau aš čia ne pirmas su panašia situacija, pasidalinsiu ir aš savo istorija. Senukų elektroninė parduotuvė buvo pasirinkta ne be reikalo, prekė buvo Kauno megos parduotuvėje ir buvo galima atsiimti jau po vienos dienos.. Tačiau jau po dviejų DARBO DIENŲ užsakymas buvo vis dar ruošiamas kaip rašė jų parduotuvėje, ir jokių žinių iš parduotuvės. Tau įdomu kodėl Tavo prekė dar neparuošta? Pasiskambink pats ir išsiaiškink nes mum visai neįdomu, pinigus gavome ir lauk nežinioj.... Paskambinau į aptarnavimo centrą, mano nusiskundimus perdavė skubos tvarka kažkokiem tai vadybininkam jie man perskambino ir pranešė, kad prekė yra galbūt brokuota arba neatitinka likutis. ( viskas gerai visko gi būna, bet ruošiant užsakymą ir tai pastebėjus galbūt reikėtų su manimi susisiekti? ir paklausti ką darom? ). Situacija tęsiasi, kadangi prekės kaip ir nėra mano pasirinktoje parduotuvėje, pasiūlymas atvešime kurjeriu ir jums nieko nekainuos! Valiooo! Tačiau manes niekas neklausė ar jum tinka jog atvešime po savaites? Niekas apie tai ir nepranešė jog keisis pristatymo laikas ir t.t. Užsakymą žinoma aš atšaukiau, ir tai jie padarė gana grietai. Pakalbėjus su kitais savo rato žmonėmis išsiaiškinau, kad ir jiem tai ne karta yra buve, jog likučiai neatitinka ir panašiai. Tad žmonės prieš pirkdami gerai pagalvokit ar norėsite laukti ir gaišti savo laiką jeigu kažkas atsitiks, gal geriau pasirinkti kitą vietą...

Atsiliepimas parašytas: 2021.07.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Osvaldas

Baisu

Prieš du mėnesius užsisakėm grindų plytelės. Du mėnesius tampė už nosies. Tris kartus važiavom ir vis sakydavo,kad dar nėra,arba telefono numerį pamiršdavo. Ketvirtą kartą nuvažiavus jau net užsakymo lapo nebebuvo. Kai uzsakinejom,kaina buvo 11€ ,o dabar jau kaina 19€ ir tai dar neturi. Pasiūlė užsisakyti internetu,o ten kaina sukelta iki 28€. Žodžiu nusivyliau. Aferistai ,o ne parduotuvė.
Kainos kosminės

Atsiliepimas parašytas: 2021.06.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

pirkėjas

netinkamas aptarnavimas

Sveiki, šiandiena 2021.05.29. 19:30 apsilankiusi Jūsų prekybos centre likau šokiruota kasoje dirbančios darbuotojos (prekybininko nr.12989247)aptarnavimu. Ji viena ranka skanavo prekes, kita ranka maigė savo mobilų telefoną. Prašiau padėti telefoną ir tris kartus paprašius nurašyti nuo nuolaidų kortelės pinigus ji to nepadarė, nes jos telefono paveiksliukai įdomesni nei klientų aptarnavimas ir už savo padaryta klaida net neatsiprašė. Ar Jūsų vidaus taisyklės dabar taip leidžia dirbti?

Atsiliepimas parašytas: 2021.05.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gintarasveg

Negausite prekės už kurią mokate, atsargiai, sukčiai

Pirkom šaldytuvą internetu baltą, žadėjo pristatyti po dvejų dienų, pristatė po penkių pilka, penkios savaitės rašinėju elektroninius laiškus ir skambinėju į klientų aptarnavimo skirių, iki šiol neturime datos kada bus pristatyta ta prekė už kurią sumokėjau. Nerekomenduoju pirkti internetu, turėsit problemų ir krūvą sugadintų nervų.
Privalumų nėra
Tik trukumai

Atsiliepimas parašytas: 2021.03.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Juste

Parduota preke su defektu

Nupirkome skalbimo mašiną, atsivežėm namo ir išpakavę radome ją visą sudaužytą. Jau 1.5 mėnesio, o vis dar aiškinamasi kas ir kaip. Kvieskit garantinį, nors ir aiškinom kad pažeidimas ne garantinį, ką jie ir patvirtino, tiesiog sugaišom mėnesį, kad tai būtų parašyta ant lapo ir jokio rezultato. Visiški apgavikai, nepristato prekes, neleidžia apžiūrėt, pasiteisina karantinu ir parduoda neveikiančias arba su defektu prekes.

Atsiliepimas parašytas: 2021.02.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai

Gintarasveg
At yra kokia nors galimybę atgauti prekę iš senuku už kurią sumokėjau be teismo. Nenorėčiau turėti reikalų su teisėsauga.

Gintarasveg parašė klausimą 2021.03.10

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti
Ramunas.k.
Kur kreiptis del po remonto gryzusio stipriai apgadinto e. Paspirtuko? Nes alytuja senukai nk negali padet rasiau iskart ir pretenzijas ir nuotraukas siunciau ir patys fotografavo spekiai buvo tik 5dienos o grazino toki lig butu vazinetas 2metus nes per 5dienas neymanoma jobtaip apgadint koki grazino

Ramunas.k. parašė klausimą 2020.01.21

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti