Atsiliepimai

Atsiliepimai

ramse811

Porolonas

Pirkau porolona 2m ant 120 cm .Supakuota ir suspausta belekaip .Išpakavus taip ir neatsistatė pilnai per 48val kaip rašė .Nepadėjo net garinimas ligintuvu ar šildymas sausuoju būdu (fenu) .Gamintojas net nenurodo kad galimi tokie būdai .Ypač kraštuose .Pagaminimo data 2023m 10men .Dabar 2023 lapkričio 14d .Prekė nepigi 45~eur .Prarasta 10~20 % medžiagos .Kokybė apsoliučiai neatitinka kainos o kalčiausi manau senukui .Nes tos prekės neišpakuoja , gulėtu bent suviniota o nesuspausta laikyt parduodami .Daugiau tokio paralono nepirkčiau .
.
Sandeliavimo betvarkė

Atsiliepimas parašytas: 2023.11.14

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Vaida

Bardakas

Pirkau su lizingu džiovykle ir spinta,gavau laiška kad pristatys Lapkričio 8,po poros dienu kad jau Lapkričio 10,tar kita diena kad Lapkričio 13,o vakare jau gavau laiška kad prekes nera ir pristatyti negali.Užsakyti leido,prekė buvo,o va ir dingo.Teks mokėti ir prekės neturėti.Net nesiteikė paskambinti.

Atsiliepimas parašytas: 2023.10.30

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Aurelijus

Televizoriaus pristatymas

Nusipirkome televizoriu internetu, laukėme 3 savaites ir nieko, kai pradėjau domėtis pasirodo kurjeris sudaužė, sako mes jums pakeisime.
Laukiau vėl, praėjo savaitę skambinu sako dar derina viską ir reikia laukti, po savaitės vėl skambinu sako mes tokių televizorių jau nebeturime, tai sakau na gerai aduokite kitą už gerą kainą, tai po kelių dienų atsiuntė 10 eur nuolaidą ir TV 3 nuorodas....
Būkite atsargūs su jų istorijomis ir nelaukite kaip aš kažko gero iš jų!!!

Atsiliepimas parašytas: 2023.10.20

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Vygantas

Užsakyta prekė atšaukta.

Užsakyta prekė. Senukai patvirtino užsakymą. Po 4 dienų nukėlė 5 dienom gavimo terminą. Po pietų atėjo žinutė, kad nebeturi sandėly ir užsakymą atšaukė. Lizingo sutartį nutrauks. Bet tą pačią prekę sėkmingai visdar galima nusipirkti jų puslapy. Apsurdas. Kas kompensuos sugaištą laiką?

Atsiliepimas parašytas: 2023.10.19

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
SamantaM

Nepirkti internetu

Užsisakiau prekę internetu Rugpjūčio 27 dieną, numatytas pristatymo laikas buvo Rugsėjo 12 diena, tada pristatymas nukeltas į Rugsėjo 18, tada į Rugsėjo 27 dieną. Parašiau laišką su klausimu kada bus prekė konkretaus atsakymo negavau, prekės nėra, jos laukia ir panašiai, kada bus tiksliau siunta ar grąžinti pinigus apie tai kalbos nebuvo, laukite kažkada bus. Rugsejo 30 dieną paskambinus į senukų klientų aptarnavimo centrą, kurio numeris nurodytas internetinėje svetainėje nebuvo parašyta, kad skambutis yra mokamas, skambučio metu taip pat nebuvau informuota apie papildomus mokesčius, ilgiausiai pralaukusi kol konsultantė atsilieps, tada dar ilgiau kol suras užsakymą ir vėl neaiškus netikslus atsakymai kad nežinome kada prekė bus laukite ir panašiai. Galų gale siuntą gavau Spalio 5 dieną ir sulaukiau sąskaitos ir mobilaus ryšio operatoriaus. Neskambinkite į klientų aptarnavimo centrą ir neužsisakynėkite prekių internetu, nes nurodomas pristatymo laikas yra traukiamas iš dangaus, tad jei prekių reikia greitai rinkites arba fizinę parduotuvę arba kitą tiekėją.
nėra
Apytarnavimas, klientų informavimas

Atsiliepimas parašytas: 2023.10.09

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Renata

Senukų vežėjai

Labai geri senukų vežejai. Šiandien ryte pristatymas buvo į Šarkuvos g. Iš Megos senukų ( rašau gatve, kad atsektų vadovai, kurie tie vairuotojai geri). Puikiai atliko savo darbą, sunešė greitai, bei padėjo sunešti papildomas prekes, nes pamatė ,kad esu viena mergina. Nepabūgo ir nenumojo ranka. Ačiū Jiems!!!

Atsiliepimas parašytas: 2023.09.27

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Eimis93

Visiškas aplaidumas

Buvo užsakyta siunta, išskirstė į dvi dalis. Antros dalies 2 savaites neatvežė, jokio pranešimo, tai kreipiausi pats ir tik iš trečio karto pasakė, kad siunta brokuota ir gražins pinigus. Pinigų nesugeba gražinti jau 3 savaitės, vėl jokio pranešimo, turi skambinti kelis kartus, kad pradėtų kažką daryti. Į elektroninius laiškus atsakoma tik po kelių dienų, pareiškus priekaištus tiesiog toliau nebeatsakoma. Trumpai tariant senukai ant klientų tiesiog skersą dėję :)

Atsiliepimas parašytas: 2023.09.08

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Lauradzio

Baisiau nei baisu!!!

Tokio bardako dar nesu mačiusi!!! Užsakėme virtuvinį komplektą internetu, deja gavome ne pilną, trūksta pagrindinės spintelės ant kurios montuojasi kriauklė. Antras mėnesis negaunam jokio atsakymo,kur mūsų baldas ar išvis jį gausime, niekas nesusisiekia, nebent mes patys. Paskambinus tenka bendrauti via su kitu konsultantu ir girdime vieną ir tą pačią frazę: mes perduosim kad su jumis susisiektų....esame max nusivylę,neteko dar niekur susidurti kad taip tyčiotūsi iš žmonių!!! Patys blogiausi atsiliepimai!!! Rekomenduoju nei vienam neprasidėti su šita sistema ir šią internetinę parduotuvę apeiti!!! Aplaidumas,nekompetencija ir tyčiojimasis iš savo klijantų!!!

Atsiliepimas parašytas: 2023.08.30

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
A

Purvini "nauji" daiktai

Pirkau apsauginį grindų kilimėlį. Atsiuntė akivaizdžiai batais aptryptą, visą purviną ir su kažkieno plaukais.
O apie kvapą nė nekalbu, perkant internetu atsiunčia prasmirdusius daiktus.

Atsiliepimas parašytas: 2023.07.22

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
renke

Nenurodyta, jog daiktas naudotas!

Pirkome nešiojamą kompiuterį. Gavomč naudotą. Jie tai vadina "atnaujintas". Nėra aiškiai parašyta, kad tai naudotas daiktas, turi gerai pasikapstyti aprašyme, kad rastum šią info. O tai BŪTINAI privalo būti pavadinime, ne kažkur smulkiai parašyta! Pakračius viduje kažkas barška, nesijungia prie wi-fi! Tai tokius dabar daiktus pardavinėja Senukai! Grąžinsime, tikiuosi be problemų

Atsiliepimas parašytas: 2023.02.09

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai

Gintarasveg
At yra kokia nors galimybę atgauti prekę iš senuku už kurią sumokėjau be teismo. Nenorėčiau turėti reikalų su teisėsauga.

Gintarasveg parašė klausimą 2021.03.10

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti
Ramunas.k.
Kur kreiptis del po remonto gryzusio stipriai apgadinto e. Paspirtuko? Nes alytuja senukai nk negali padet rasiau iskart ir pretenzijas ir nuotraukas siunciau ir patys fotografavo spekiai buvo tik 5dienos o grazino toki lig butu vazinetas 2metus nes per 5dienas neymanoma jobtaip apgadint koki grazino

Ramunas.k. parašė klausimą 2020.01.21

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti