Atsiliepimai

Atsiliepimai

Naja

PARDUOTAS TELEVIZORIUS NEVEIKIANTYS SAMSUNG

Nepirkit jokio televizoriaus iš jų. Nusipirkau vakar prijungiau vieną kartą paveikė ir paskui neberodo visiškai ekranas o lemputė raudona veikia nuvežus į parduotuvę nenori keisti tipo ieškos mano kaltės ir dabar siūlo laukti kol ieškos defekto 14 dienų tai dabar nei televizoriaus nei pinigų tai dar nežinau kaip baigsis. Bėkit kuo tolyn
Parduotas su defektais ir nerodantys televizorius o nei keitimo nei grąžinimo pinigų liepia laukti 14 d
Visi trukumai nerodo naujas ką tik persivežtas televizorius

Atsiliepimas parašytas: 2021.10.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

69incher

Kompiuteriai

Nuolat veluoja su kompiuteriu pristatymu, data kuri nurodoma perkant yra apgaule. Vienu atveju kompiuteris buvo vežamas iš Latvijos sandėlio 2 savaites. Kitu jau 3 savaites ir jokių žinių. Nors abu kartus buvo nurodoma, kad pristatys per keles darbo dienas. Nepatariu pirkti, kam reikia skubiai.

Atsiliepimas parašytas: 2021.09.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Audrius

Aplenkite Senukų e-parduotuvę

Taip jau atsitiko, kad bandžiau įsigyti telefoną įmonei iš e-Senukų. Per tris kartus taip ir nepavyko nupirkti prekės. Pirmą kartą nenuskaitė pinigų iš sąskaitos. Paskambinus į klientų aptarnavimą, užsakymą atšaukė. Antrą kartą nuskaitė pinigus kaip iš fizinio asmens. Paskambinus į klientų aptarnavimą, užsakymą atšaukė, bet pinigų negražino. Klientų aptarnavime pasakė, kad gražins per 14 dienų!!! Trečią kartą nuskaitė pinigus iš sąskaitos, bet pas juos sistemoje rodo, kad pinigai negauti. Po paros, pinigai vis dar neįkritę. Siunčiau pervedimo kopiją... Pagalbos 0. Niekas nesusisiekė, nepranešė kada išspręs problemą. Žodžiu, taip dirbant, kreditų nereikia. Susirenki pinigėlius iš klientų ir ramu. Labai bloga patirtis.

Atsiliepimas parašytas: 2021.07.20

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Frutel

Klientas paskutineje vietoje

Sveikinuosiu su jumis senukų klientai. Kaip jau matau aš čia ne pirmas su panašia situacija, pasidalinsiu ir aš savo istorija. Senukų elektroninė parduotuvė buvo pasirinkta ne be reikalo, prekė buvo Kauno megos parduotuvėje ir buvo galima atsiimti jau po vienos dienos.. Tačiau jau po dviejų DARBO DIENŲ užsakymas buvo vis dar ruošiamas kaip rašė jų parduotuvėje, ir jokių žinių iš parduotuvės. Tau įdomu kodėl Tavo prekė dar neparuošta? Pasiskambink pats ir išsiaiškink nes mum visai neįdomu, pinigus gavome ir lauk nežinioj.... Paskambinau į aptarnavimo centrą, mano nusiskundimus perdavė skubos tvarka kažkokiem tai vadybininkam jie man perskambino ir pranešė, kad prekė yra galbūt brokuota arba neatitinka likutis. ( viskas gerai visko gi būna, bet ruošiant užsakymą ir tai pastebėjus galbūt reikėtų su manimi susisiekti? ir paklausti ką darom? ). Situacija tęsiasi, kadangi prekės kaip ir nėra mano pasirinktoje parduotuvėje, pasiūlymas atvešime kurjeriu ir jums nieko nekainuos! Valiooo! Tačiau manes niekas neklausė ar jum tinka jog atvešime po savaites? Niekas apie tai ir nepranešė jog keisis pristatymo laikas ir t.t. Užsakymą žinoma aš atšaukiau, ir tai jie padarė gana grietai. Pakalbėjus su kitais savo rato žmonėmis išsiaiškinau, kad ir jiem tai ne karta yra buve, jog likučiai neatitinka ir panašiai. Tad žmonės prieš pirkdami gerai pagalvokit ar norėsite laukti ir gaišti savo laiką jeigu kažkas atsitiks, gal geriau pasirinkti kitą vietą...

Atsiliepimas parašytas: 2021.07.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Osvaldas

Baisu

Prieš du mėnesius užsisakėm grindų plytelės. Du mėnesius tampė už nosies. Tris kartus važiavom ir vis sakydavo,kad dar nėra,arba telefono numerį pamiršdavo. Ketvirtą kartą nuvažiavus jau net užsakymo lapo nebebuvo. Kai uzsakinejom,kaina buvo 11€ ,o dabar jau kaina 19€ ir tai dar neturi. Pasiūlė užsisakyti internetu,o ten kaina sukelta iki 28€. Žodžiu nusivyliau. Aferistai ,o ne parduotuvė.
Kainos kosminės

Atsiliepimas parašytas: 2021.06.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

pirkėjas

netinkamas aptarnavimas

Sveiki, šiandiena 2021.05.29. 19:30 apsilankiusi Jūsų prekybos centre likau šokiruota kasoje dirbančios darbuotojos (prekybininko nr.12989247)aptarnavimu. Ji viena ranka skanavo prekes, kita ranka maigė savo mobilų telefoną. Prašiau padėti telefoną ir tris kartus paprašius nurašyti nuo nuolaidų kortelės pinigus ji to nepadarė, nes jos telefono paveiksliukai įdomesni nei klientų aptarnavimas ir už savo padaryta klaida net neatsiprašė. Ar Jūsų vidaus taisyklės dabar taip leidžia dirbti?

Atsiliepimas parašytas: 2021.05.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gintarasveg

Negausite prekės už kurią mokate, atsargiai, sukčiai

Pirkom šaldytuvą internetu baltą, žadėjo pristatyti po dvejų dienų, pristatė po penkių pilka, penkios savaitės rašinėju elektroninius laiškus ir skambinėju į klientų aptarnavimo skirių, iki šiol neturime datos kada bus pristatyta ta prekė už kurią sumokėjau. Nerekomenduoju pirkti internetu, turėsit problemų ir krūvą sugadintų nervų.
Privalumų nėra
Tik trukumai

Atsiliepimas parašytas: 2021.03.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Juste

Parduota preke su defektu

Nupirkome skalbimo mašiną, atsivežėm namo ir išpakavę radome ją visą sudaužytą. Jau 1.5 mėnesio, o vis dar aiškinamasi kas ir kaip. Kvieskit garantinį, nors ir aiškinom kad pažeidimas ne garantinį, ką jie ir patvirtino, tiesiog sugaišom mėnesį, kad tai būtų parašyta ant lapo ir jokio rezultato. Visiški apgavikai, nepristato prekes, neleidžia apžiūrėt, pasiteisina karantinu ir parduoda neveikiančias arba su defektu prekes.

Atsiliepimas parašytas: 2021.02.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Renata

Neveikiantis šaldytuvas ir darbuotojų pasityčiojimas

Pirkome šaldytuvą internetinėje parduotuvėje. Greitai gavom, nesiskundžiu, bet įjungus laukė nemaloni staigmena - jis neveikia. Naujas šaldytuvas jau yra brokuotas, o šaldytuve temperatūra tikrai ne šaldytuviška - apie 20C, apie šaldiklį jau nekalbu. Prasidėjo kryžiaus keliai su įmone, jie atispūtę nelabai kreipia dėmesį, prisiskambint - misija neįmanoma. Į skundą atsakė du vadybininkai ir abu su išradingais atsakymais: vienas parašė, kad prekę privalo apžiūrėti garantinio meistras, be jo išvados nebus nei keičiamas šaldytuvas, nei grąžinami pinigai. O žinant meistrų darbą, nežinai ko tikėtis ir kokias išvadas parašys, plius karantinas - kokie dar gali būt meistrai į namus? Prie viso to, šaldytuvui nėra net savaitės, jau nekalbu apie pirmas 14 dienų ir pan... O kitas vadybininkas šeštadienio proga, kad ir taip daug maisto teko išmest, esam nežinomybėj dėl tokios prekės parašė mums, kad mes nufotografuotume prekės trūkumą, kai užpildytoje formoje ir laiške, kurį siunčiau aiškiai parašiau, kad jis nešaldo... Tokiais atvejais aplanko svetima gėda, kaip jie išsidirbinėja ir sugeba tokius kvailus dalykus parašyti. Tai ta proga, su vartotojų teisėmis jau pasikonsultavau, bandysim toliau ieškoti teisybės. O kalbant telefonu su senoviškais senukų darbuotojais, pasakius, kad esam nepatenkinti jų prekių kokybe ir aptarnavimu, bendravome mandagiai, balso nekėlėme, o konsultantė sako man: "kodėl jūs tokia suirzusi ir grubi?", o kai į šį klausimą atsakiau kitu klausimu "o kodėl jūs man pardavėt brokuotą šaldytuvą ir vengiat atsakomybės?" - ji tiesiog numetė ragelį. Fantastika. Va čia tai aukščiausia aptarnavimo kokybė.
Nėra nei prekės nei įmonės privalumų.
Ir prekė ir įmonė viena didelė tragedija.

Atsiliepimas parašytas: 2021.02.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

HelenaP60

Aptarnavimas

Dar kartą didelis dėkui Klaipėdos Liepų g. Senukų darbuotojams Džemilei ir Gintautui, padėjusiems man išspręsti problemą ir pagaminti elektros lizdo adapterį, kurio nėra pirkti ko gero visoje Lietuvoje! Puikus aptarnavimas, be kurio kitaip negalėčiau namuose naudotis vienu elektros lizdu.

Atsiliepimas parašytas: 2020.08.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai

Gintarasveg
At yra kokia nors galimybę atgauti prekę iš senuku už kurią sumokėjau be teismo. Nenorėčiau turėti reikalų su teisėsauga.

Gintarasveg parašė klausimą 2021.03.10

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti
Ramunas.k.
Kur kreiptis del po remonto gryzusio stipriai apgadinto e. Paspirtuko? Nes alytuja senukai nk negali padet rasiau iskart ir pretenzijas ir nuotraukas siunciau ir patys fotografavo spekiai buvo tik 5dienos o grazino toki lig butu vazinetas 2metus nes per 5dienas neymanoma jobtaip apgadint koki grazino

Ramunas.k. parašė klausimą 2020.01.21

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti