Atsiliepimai

Atsiliepimai

Sandra

Labai apsunkintas prekių pasiėmimas

Pirkom žemių daugiau kaip 200l. Reikėjo stumti pilnus vežimus iš sodo skyriaus per visą parduotuvę į didelę įkalnę, nors prie pat buvo vartai, kur būtume galėję susidėti viską be didelio vargo, tačiau jų neatrakino.
Jeigu atvažiuotumėt viena moteris galit net nesvajot, kad žemes atsivešit prie kasų… labai nuvylė….

Atsiliepimas parašytas: 2024.06.14

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Renpo

Veikėjai

Veikėju kontora, mausto žmones, užsakiau paklodes medvilnines tai atsiuntė sintetika, jau nekalbu apie siuntimą visa amžinybę siuntė.

Atsiliepimas parašytas: 2024.05.29

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
modusspar

Nerekomenduoju, problemos su brokuotomis prekėmis

NEREKOMENDUOJU! 2024-05-08 d. 17:35 val. buvo įsigyta vonios spintelė, atsiskaityta, pasakyta pasiimti iš sandėlio. Nuvykome atsiimti spintelę į sandėlį, darbuotojas su krautuvu iš sandėlio patalpų atvežė pakuotę su spintele ir išvažiavo (vizualiai pakuotė nesukėlė įtarimų), parsivežėme ją namo ir, aišku, atidarę pakuotę pamatėme, kad prekė yra sugadinta (stipriai sulaužytas vienas iš spintelės kampų). Tą pačią dieną 18:20 val. Senukams buvo išsiųsta pretenzija su nuotraukomis (kaip suprantame, pretenziją surašyti užtrunka laiko) ir 2024-05-17 d. gauname atsakymą, jog patys kalti, matyti, kad patys apdaužėme ją transportavimo metu. Jokių sprendimų, kad būtų rastas kompromisas. Nors iš nuotraukų matosi, kad pakuotė nėra pažeista, nuotraukos darytos 18:00 val., net plėvelė nėra pažeista!!! BŪKITE LABAI ATIDŪS, TIKRINKITE VISKĄ IŠ KARTO, KĄ GAUNATE IŠ SENUKŲ. JEI IMSITE IŠ SANDĖLIO, BŪTINAI STABDYKITE DARBUOTOJĄ, KARTU SU JUO TIKRINKITE PAKUOTĖS TURINĮ, ĮSIGYJAMO DAIKTO KOKYBĘ. Tik nepamirškite ir to, kad jei pakuotė reikės atidaryti atsargiai, kadangi jei prekė bus kokybiška, o Jūs norėsite ją grąžinti per 14 d., tai turėsite ją grąžinti originalioje ir nepažeistoje pakuotėje.
nėra
aprašyti aukščiau

Atsiliepimas parašytas: 2024.05.17

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Kamilė

Padėka konsultantui

Megoje esančiuose Senukuose, sodo ir daržo skyriuje dirbantis konsultantas Gražvydas puikus darbuotojas, aptarnavimas ir pastangos padėti 10/10. Jeigu ne šis konsultantas, nebūčiau apsipirkusi. Malonus, paslaugus, labai stengiasi, kad žmogaus apsipirkimo patirtis būtų max teigiama, nors nesklandumų ir iššukių su prekėmis buvo daug, išsprendė visas problemas. Dėkoju.

Atsiliepimas parašytas: 2024.05.04

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Lietuvis

Keisti pinigavimo budai

Iskelia kainas tam tikru daiktu (pwz kompiuterines ar buitines technikos) ir paskui pardavineja kaip su nuolaida ( kur praktiskai ta pacia kaina siulo konkurentai be) su kortele.
Beje ta kaina kuri nurodyta "nuolaidoje" tik perkant internetu, tai juokinga kai tas pats siurblys tiesiai is parduotuves ant 100 eur brangiau (nepaisant to kad paruos toi pacioj parduotuvej)
Didelis pasirinkimas
Fake nuolaidos.

Atsiliepimas parašytas: 2024.04.13

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Greta

Vonios spintelė

Užsisakiau prekę su atsiėmimu į man artimiausius senukus, bet prekės atsiėmimo diena vis nukeliama i tolimesnę datą, laukiu jau 2sav. Paskambinus bendrauju numeriu meluojama jog šiandien preke jau bus pristatyta i numatytą vietą.
Melagiai ir apgavikai!

Atsiliepimas parašytas: 2024.04.09

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Rasa

PREKIŲ GRĄŽINIMO PASLAUGA

Šiandien lankiausi Šiaulių PC Senukai, kad grąžinti man netikusią prekę, norėčiau padėkoti mane aptarnavusią skyrio darbuotoją, ačiū už profesionalų mandagų aptarnavimą. 2024.03.18 15.45

Atsiliepimas parašytas: 2024.03.18

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Ema

Daiktas geras..valdžia bloga..

Šiandien lankiausi senukuose Draugystės g Kaune.Pirkau laminata kuri vaikinukas padėjo išsirinkti viską puikiai išaiškino ,patarė.Super esu labai patenkinta jo darbu. Bet atejo moteriškė ,manau o vadovė pradėjo šaukti viduryje parduotuvės ant savo darbuotojo kaip kokia "laukinė" labai man buvo nemalonu as net atsitraukiau atokiau ..jus pagalvokit kaip tam konsultantui buvo nejauku.Tokiai vadovei tik wc šveist, o ne su žmonėm dirbti..vaikinas tikrai puikiai dirba ir nusimano savo darba !ačiū jam.o tai moteriškiai turetumėt paaiškint kaip elgtis su savo darbuotojais ir prie kitų žmonių..geda man už ją...labai gėda..

Atsiliepimas parašytas: 2024.03.16

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Aurimas

Elektronikos prekės su defektais

Senukuose teko įsigyti daug elektronikos. Pastaruoju metu pirkau brangiausią įrenginį iš jų - 700 eurų vertės nešiojamą kompiuterį.
Kokybė buvo apgailėtina. Aliuminio korpusas išlietas su nekokybiškai. Nepriėmiau tai defektu, kol nepamačiau ekrane dviejų kelių mm dėmių. Dar 14 dienų laikotarpyje grąžinau nenaudotą (buvo tik įjungtas trumpam) prekę, tačiau brokuotam įrenginiui privalomas garantinis aptaravimas. Viskas pagal vartotojo teises, nes tokią tvarką skelbia ir pati vartotojų teisių tarnyba. Tačiau, kompiuteris 7 dienas keliavo iki serviso. Dabar 14-30 dienų trūks įvertinimas, po kurio, labai vangiai kalbama apie galimybę atgauti pinigus. Anot konsultantų, prekė bus remontuojama. Ar kas nors norėtų trečiųjų rankų remontuoto, gal net ne originaliomis dalimis pakeisto kompiuterio? Už tokią kainą dėvėtas kompiuteris išeitų ženkliai prabangesnis.
Deja, tai ne pirmas nutikimas, kai pasitaiko nelabai kokybiškai veikiantys prietaisai. Kartą teko Apple Airpos ausines siųsti į garantiją, viskas užtruko mėnesį. Iš Amerikos nupirktas automobilis pasiekia Klaipėdos uostą per mėnesį. O čia garantinė apžiūra užtrunka tiek ir dar ilgiau.

Atsiliepimas parašytas: 2024.02.27

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Milana

Nepirkit kompiuteriu is Senuku

Blogai instaliuota OS. Jokiu galimybiu naudotis, tik perrasyt Windows. O klientu aptarnavimo centras problemos visiskai neskuba sutvarkyt

Atsiliepimas parašytas: 2024.02.22

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai

Gintarasveg
At yra kokia nors galimybę atgauti prekę iš senuku už kurią sumokėjau be teismo. Nenorėčiau turėti reikalų su teisėsauga.

Gintarasveg parašė klausimą 2021.03.10

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti
Ramunas.k.
Kur kreiptis del po remonto gryzusio stipriai apgadinto e. Paspirtuko? Nes alytuja senukai nk negali padet rasiau iskart ir pretenzijas ir nuotraukas siunciau ir patys fotografavo spekiai buvo tik 5dienos o grazino toki lig butu vazinetas 2metus nes per 5dienas neymanoma jobtaip apgadint koki grazino

Ramunas.k. parašė klausimą 2020.01.21

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti