Atsiliepimai

Moki veži

www.mokivezi.lt

Atsiliepimai

Jekaterina

Apgailėtina

Vakar (2024-05-09)buvau parduotuvėje Pergalės g. 36, labai nemandagus ir pasikėlęs darbuotojas (Apdailos skyrius) atsisakė suteikti pagalbą, nieko nežino, konsultantas dirbantis ne pirmą mėnesį, neturi laiko atsisėdęs ir sudėjęs rankas, nieko neturi, nors parduotuvės tinklapyje yra nurodyta kad prekės yra. Pačiai teko krapštytis ir ieškoti visų prekių. Toks atvėjis jau ne pirmą kartą, ir ne tik su šiuo konsultantu, ir ne tik šiame skyriuje, anksčiau kažkaip susilaikydavau nuo blogu atsiliepymų, bet vakar buvo jau viršunė. Jeigu žmogus nenori dirbti, o ateina į darba pasedėti, tai jam gal nereikia dirbti ir verta paieškoti kitos darbo vietos kur nereikia bendrauti su žmonėmis ir nereikės rodyti savo nepasitenkinimo? Gėda, kad tokiame parduotuvių tinkle dirba tokie darbuotojai, neišmokyti kad pirkėją reikia vertinti ir padėti.

Atsiliepimas parašytas: 2024.05.10

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Ramunas

Vilkpedes12 Moki vezi košmaras

Labai sunku prisikviesti konsultanta visi bėga stengèsi nukreipti ikita asistenta tai toks nemalonus aptarnavimas kur pusvaldžio apsipirkimas uždelsia ''2''val.pirkimui Vilkpedės MOKI VEŽI .niekam nesiulau

Atsiliepimas parašytas: 2024.04.20

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Andrius

Tragiškas aptarnavimas

Tragedija ne parduotuvė! Lapkričio 4 dienos vakarą atėjus apsipirkti pasijutau kaip ne į parduotuvę atėjęs, o kaip į cirką. Info kasoje dirbusi mergina flirtavo su didelės barzdos savininku konsultantu. Į klientus nulis dėmesio. Nuėjus į kasą dirbo kažkokia jauna mergaitė, kuri stebėjo tų dviejų flirtą ir juokėsi.. Nesuprantu, kas tada turi aptarnauti atėjusius klientus, jei vieni neranda vietos, kur paflirtuoti, o kita vietoje to, kad aptarnautų normaliai klientus juokiasi.. GĖDA!

Atsiliepimas parašytas: 2023.11.06

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
jurate

Utenos moki veži

Utenoje esančioje moki veži parduotuvėje jau antras sekmadienis iš eilės susiduriu su nesąžiningu prekiavimu . Sekmadienį rugpjūčio 16. d. pirkau 40 vnt. vejos bordiurų . Sandėlio prekės kaina salės etiketėje buvo nurodyta 2.05 eur už vnt, , bet kasoje teko mokėti po 2,19 eur už vienetą. Kodėl etikėteje ir kasoje toks skirtumas kainų nei informacijoje , nei konsultantai nesugebėjo paaiškinti. Kitur, pvz. Bikuvos prekyba bučiau pirkusi tuos blokelius pigiau nei 2,19 eur. Kaina vienetui pasimatė tik prie kasos. Šiandien rugpjūčio 23 d. vietoj VIENOS movos (SANTECHNIKOS PREKĖ) pardavėja kasininkė paskaičiavo 8 vnt. Kodėl sodinamos į kasą nemokančios suskaičiuoti iki 8 vištos ar specialiai ši nevykėlių parduotuvė padengia taip trūkumus? Tragiškiausia, kad gražintų 12 eur 53 ct man atgal informavo , kad teks laukti dėl sistemos net 15 min parduotuvėje. Ar suprantate , kad tos 15 min laukti parduotuvėje savo pinigų kuriuos MOKI VEŽI tiesiog prie kasos iš manęs nuskaičiavo (paprasčiau tariant pavogė) tikras apsurdas. Kodėl apie 15 min laukimus dėl parduotuvės kaltės nėra info prie kasos??? Kodėl net nėra suoliuko atsisėsti laukiančiam pinigų grąžinimo pirkėjui??? Ar taip dirbama pas Jus , kad pirkėjus apvaginėtų, o tie negaišdami laiko tiesiog išeitų iš šios Utenos parduotuvės. Ir dar gražiau , info sėdinti panelė darbuotoja "patarė" taip: jei sunku laukti 15 min. tai atvykti pirmadienį pasiimti savo pinigų. Nesupranta tikriausiai, kad taip laiko sąnaudos ir automobilio kuras irgi kainuoja ypač važiuojant iš užmiesčio. Jokios pagarbos pirkėjui, apgavikų parduotuvė. Kiekvieną mėnesį išleisdavau apie 300- 400 eur Utenos moki veži , viskas kantrybė trūko.

Atsiliepimas parašytas: 2020.08.23

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Pirkejas

Labai nepatenkintas Šiaulių Moki Veži sandėlio darbuotojais ir apsaugine

Buvo nupirkta 20m2 parketlenčių, kurių likutis sudarė 26m2, liko 6m2, užsakyta mašina jų atvežimui. Išeidamas iš parduotuvės iš žmogaus kuris taip pat domėjosi parketlentėmis sužinojau, kad jis nusipirko 12m2 tų pačių parketlenčių.

Norėdamas išsiaiškinti iš kur atsirado papildomas kiekis nuėjau į sandėlį, ten prie mano akių 12m2 metrų parketlenčių buvo atiduotos kitam pirkėjui, nors as už savo kiekį (20m2) sumokėjau anksčiau. Paklausus kokią teisę sandėlio darbuotojai turi atiduoti parketlentes už kurių dalį aš jau buvau sumokėjęs ( Likutis tik 26m2, as užmokėjau už 20m2, kitam pirkėjui atidavė 12m2), atėjusi apsaugos darbuotoja pradėjo aiškinti, kad jie prekes atiduoda tam kas pirma privažiuoja prie sandėlio... Man pasakius, kad iškviestų aukstešnes pareigas užimantį žmogų ir kad bus parašytas skundas. Aukštesnes pareigas užimančio žmogaus neiškvietė ir sakė, kad galiu rašyti kiek noriu skundų. Tai įvyko 2020.01.11 ~13/14h. kas tuo metu ėjo apsauginės pareigas neįsidemėjau.

Išvados
Moki Veži negalima pasitikėti ir netgi užmokėjus pinigus negali būti tikras, kad prekė už kurią užmokėjai pinigus pristatys.

Klausimas
Man įdomu, ką man būtų atvežę užsakytoje krovininėje mašinoje? Gal būtų surinkę visas parketlenčių atliekas iš aplinkinių miestų Moki Veži sandėlių ir pristatę kaip gerą produktą?...
Prastas salės ir sandėlio darbuotojų susikalbėjimas ir aršus apsaugos darbuotojų bendravimas yra tiesus kelias link nepatenkinto ir pikto kliento, blogų atsiliepimų.

Atsiliepimas parašytas: 2020.01.11

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Satnamliv

Gera parduotuvė

mano nuomone tai parduotuvė nelabai nusileidžianti nei senukams nei ermitažams- visko čia taip at yra ir kainos tos pačios, be abejo būna ir nuolaidų. Prieš planuodamas rimtesnį pirkinį visada užsuku ir pas juos, keletą kartų yra pavykę nupirkti pigiau nei kitur.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.11

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
kitiniuks

Didelis prekių pasirinkimas

Didelis įvairių prekių pasirinkimas už gerą kainą.Patogus prekių išdėstymas, lengva rasti, tai ko ieškai. Malonus aptarnavimas.Rekomenduoju.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.04

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Brooklynboy

Moki-veži - LABAI GERA PARDUOTUVĖ!

Kadangi nesenai atlikau namų remonto darbus, teko rinktis tarp statybinių žaliavų pardavėjų. Rinkausi šią parduotuvė ir likau patenkintas. Tikrai, rekomenduoju visiems!

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.03

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Dead02

Normali parduotuvė

Kainos panašios, kaip ir visur. Didelis prekių pasirinkimas, man asmeniškai patogus išdėstymas. Konsultantai, ne visada sugeba padėti ir patarti.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.29

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Evaldas

Moki veži - neblogai

I netoli namų esančia parduotuvę "Moki veži" užsuku kartas nuo karto, kai prireikia kokių nors smulkmenų. Visada viską randu ko man reikia, darbuotojai pasitaiko visada malonus, kurie padeda surasti norimą prekę. Nesklandumų nesu turėjęs su šia parduotuve. Kas patinka, tai jog ji nėra labai didelė, ir galima viska atidžiau apžiūrėti ir surasti norima preke.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.26

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai