Atsiliepimai

Atsiliepimai

Violeta

ŠOKIRUOTA

Esu pasipiktinusi DPD kurjerių darbu, nesutikus kad siunta būtų palikta kieme kažkur, ji buvo piktybiškai sugadinta ir grąžinta siuntėjui. Taigi siunta keliavo 13 d. Dirba kaip kurjeriui patogu....siaubas
Neturi vakarinio pristatymo t.y. nuo 16 val.

Atsiliepimas parašytas: 2024.02.27

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Meduzaza

Puikus Kurjeris

Kauno Petrašiūnų kurjeris visada išsišiepęs, skaniai kvepiantis, malonus, mandagus ir tvarkingas siuntas pristato, malonu su tokiu kurjeriu bendradarbiauti. Ačiū Jums!
Labai mandagus kurjeriai, tvarkingai pristato i namus siunta

Atsiliepimas parašytas: 2024.02.10

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Rizgelyte

Tragedija

Laukiu užsisakiusi TV is tele2 su sutartimi,kurjeris skambino vakar 7 ryto,miegojome perskaičiau po 7.20 nebekele tada bandžiau rasyti,atrase jog nepaime tos siuntos,tuomet pasake jog atves siandien pries 9,laukiau nesulaukiau....parasiau pasake jog irgi nepaime kitas paims kurjeris bet deja. Skambinau snd mazdaug 6 kart i dpd ir konsultantes vis pasake jog bus pristatyta vakare....paskutinis skambutis sake jog per 15 min gausiu pristatymo laika...bet deja....db per auto konsultanta parase paskutine info jog blogas adresas. Siaubinga trūksta zodziu,zmones jums debilai???? Pirmadieni ieškosiu galų vietoje nuvykus uz toki elgesi ramiai nepaliksiu!!!!

Atsiliepimas parašytas: 2024.02.09

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Alina

Kurjeris asilas

Sveiki,
Buvo užsakytas kamado bono pristatymas i namus, kuris sveria 112 kg. Atvaziavus 01.18 adresa nurodysiu asmeniskai, kurjeris atsisake vaziuoti i gatve, nors nebuvo daug sniego ir kelias buvo pravaziuotas ir reikejo tempti tuos 112 kg kartu su juo dar 200 m iki namu. Man 50 kg sverianciai moterei pasidare labai bloga! Kurjerio numeris 866550687.
Pristatymas kainavo 26,99!!! Ale pristatymas… tragedija! Kurjeris asilas!
Kurjerio kompetitengumas

Atsiliepimas parašytas: 2024.01.20

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Mamyciu

Veluoja

Paskutinį karta sakiausi per DPD. Buvo issiusta ketvirtadienį 18 h. O atejo tik pirmadienį 08 h. O buvo skubu. Per Lpexpress butume gave ant ryt.
Ilgas siuntimas

Atsiliepimas parašytas: 2024.01.08

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Sergejus

Blogas servisas

Jokio demesio klijentui. 3 kartus per diena teko bendrauti del siuntos-rezultatas nulinis

Atsiliepimas parašytas: 2024.01.05

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Jay

Fenomenaliai blogas servisas

Kaip jau čia yra parašę daug žmonių, DPD yra blogiausia kurjerių tarnyba, su kuria tik teko susidurti. Pilnas įspūdis, kad DPD yra sudaryta iš nekompetetingų žmonių, kurie nesugeba susišnekėti ir suderinti pristatymus.

Siunčiate siuntą? Kurjeris neatvyks nurodytu laiku. O jeigu atvyks, tai be "lipduko", nors užsakant pasirinkote, kad lipduką atvežtų. Neatvež, beveik garantuotai. Jeigu pasiseks - atvež lipduką iš trečio karto. Jei nepasiseks - vistiek patys ieškosite spausdintuvo ir spausdinsitės "lipduką". Kam tas pasirinkimas dėl lipduko, jeigu į jį kurjeriams nusispjaut - paslaptis. Kiekvieną kartą tas pats atsakymas iš kurjerio: "niekas nepasakė, kad čia reikės lipduko". O dar paskui ir sustemoje gali nurodyti, kad čia dėl Jūsų kaltės siuntos nepaėmė.

Laukiate siuntos pristatymo nurodytu laiku? Gausite SMS'ą, kad atvež kitu laiku, kai jūs, pavyzdžiui, dirbate, ir negalite siuntos priimti. Ką gi, ne bėda - nukreipsime į paštomatą. Nukreipėte? Nuostabu! Dabar tik teliko tikėtis, kad siunta ten tilps. Ne sistema "nežino" gabaritų.Patys spėliokite ir matuokite paštomato saugyklų dydžius. Siunta netilpo? Sveikinu, jūs dabar stebėsite, kaip kasdien tą siuntą vėžios iki paštomato ir atgal į skirstymo centrą. Ar jūs sužinosite, kad siunta netelpa? Ne. Niekas jums nepaskambins, niekas nieko nepaaiškins. Patys skambinkite ir teiraukitės. Galite, paskambinę, bandyti susitarti, kad atvežtu į namus, bet tai nieko nepakeis, nes kurjeriai tos informacijos arba negaus, arba ją ignoruos - siunta toliau važinės į paštomatą, į kurį jos neįmanoma pristatyti. Kam? Neaišku. Vargu ar iš ketvirto karto tilps, jeigu netilpo pirmus tris kartus, bet DPD giriasi, kad pristatynėja elektromobiliais, tai vėžiot krovinius ten-atgal jiems kuro negaila, jie labai "žalia" ir ekologiška įmonė!

Žodžiu, tai būtų komiška, jeigu nebūtų taip tragiška. Kurjeriai kaltina vadybininkus, vadybininkai - kurjerius, o realiai tai kalti liksit jūs, nes susigadinsite nervus, pasirinkę šią šaraškino kontorą, kuri neaišku kaip vis dar išgyvena su tokiu požiūriu į darbą. Visas problemas galima būtų išspręsti paprastu skambučiu klientui, bet ne - tai yra jiems nepakeliama užduotis.

Pasirinkote DPD pristatymą - būkite pasiruošę "nuotykiams", ruoškitės skambinėti, rašyti pretenzijas ir bandyti kažkaip gauti savo siuntą, už kurią sumokėjot. Greičiau bus atsisakyti siuntos ir atgauti pinigus, nei kentėti šį cirką.
Nėra
Viskas, kas nenurodyta privalumuose.

Atsiliepimas parašytas: 2024.01.03

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Audre

Pristatymas, iškilusių nesklandumų sprendimų nesprendimas

Pirma užsakyta siunta prieš pat šventes buvo grąžinta siuntejui, nes … netilpo į paštomatą. Įdomu tik kaip siuntėjas garantuoja, kad galimas siuntimas paštomatu.Vaidybininko pasiūlymas : pasiimti iš paskirstymo terminalo esančio už 60km … Ta pati siunta keliauja po švenčių , SMS nepavyko pristatyti ! Skambinu pasitikslinti kodel, ats perduosime vairuotojui, kad su jumis susisiektų . Kam kils minčių pasirinkti DPD , gerai pagalvokit, čia klientas lygus nuliui , o ir pristato tada kada nori , skundai … niekam neįdomus !

Atsiliepimas parašytas: 2023.12.28

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
vartotoja1

tinginiai

Mažesniuose miestuose kurjeriai savo taisykles įvedinėja-nori užneša siuntą , nori neneša pvz į 5 aukštą.Beveik visad reikia skambinti į klientų aptarnavimo skyrių ir sakyti,jog kurjeris neneša siuntos ( aš nekalbu apie brangias dideles siuntas ar tas su užsakyta užnešimo paslauga,nes jos yra sunkios).Tai darbuotoja turi skambinti kurjeriui, kas jis užneštų pvz 10 kg dėžę ir netingėtų..nu absurdas.

Atsiliepimas parašytas: 2023.12.19

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
See

Nesupratau

Gavau sms pranešimą iš DPD ,kad siunta pristatyta į paštomata,bet ne tuo adresu,kur nurodyta buvo.Nuvykus,surinkau kodą,kuris nurodytas,bet durelės paštomato neatsidarė,taip mėginau 5 kartus.Klaksėjo,bet jokio rezultato.Palaukus 15 min,vėl mėginu,bet tada išvis gražu,rašo,kad neteisingas kodas.Ir taip keletą kartų.Gryžau namo,siuntų paieškoje randu,kad siunta pristatyta.Sekančią dieną,bandau susisiekti,su administracija,kalba normaliai,pažada peržiureti kameras ir patalpinti siuntą,jau i pasirinktą mano paštomatą.Nesulaukiau jokios sms.Rašau laiškus email,tai DPD serveris blokuoja nuotoliniu būdu.Artėja šventės,o mano žmogus liks be dovanos,o aš subjaurota nuotaika.Niekada nesirinksiu daugiau šios įmonės.
visada gaudavau sms laiku
Neatsakingas darbas

Atsiliepimas parašytas: 2023.12.18

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai

Ovidijus1994
Moki uz siuntima i namus, bet ideda i pastomata, net neatsiklausia, ar bus galimybe nueiti iki pastomato

Ovidijus1994 parašė klausimą 2022.03.29

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti