Atsiliepimai

Atsiliepimai

Algimantas

nori siuntos - varai laukais į kaimą

Kiekvieną dieną po langais pravažiuoja, bet kai į paštomatą siunta netilpo, tai nuvežė kažkur, kaip patys nusprendė "kur arčiau", nors būtų pakakę skambučio. Atsiėmimas kainavo brangiau, negu pats siuntimas. Tas lietuviškas "atsiprašome už nepatogumus maloniai prašome atsiimti siuntą dėkojame užb endradarbiavimą" leidžia daryti belenkaip.
mandagūs kurjeriai
neperspėję nuveža siuntą laukais "kur arčiau", nepasiruošę siuntų pagausėjimui per šventes

Atsiliepimas parašytas: 2022.11.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Aleksandr

Siunta negavau

Užsakytos padangos. Pristatymo metu buvo darbe. Pristatymas nuo 08:00 iki 12:00. Sakiau kurjeriui, kad siuntinį galėsiu atsiimti artimiausiomis dienomis. Siuntimas buvo įskaičiuotas į prekės kainą. Kurjeris išsiuntė padangas siuntėjui. Padangos negavau, man bus taikomas pristatymo mokestis 25 eur bauda (svetainės padangulideris. taisyklės) Praėjo 2 sav. Laukiu pinigų grąžinimo už padangas. (dar kelias dienas.)
Rezultatas. Padangos negautos. Praradau 2+ savaites laiko ir mano pinigai įstrigo pas pardavėją. O už visą šitą "malonumą" dar sumokėjau 25 eurus!!! "Super aptarnavimas".

Atsiliepimas parašytas: 2022.04.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Sleeper

Skupailos

Dpd Lietuva išgyvena tiesiog aukso amžių. Siuntų kiekiai didžiuliai, kurjeriai apkrauti maximaliai. Pelnas viršija visus lūkesčius, o va silpnąją grandį, tai yra kurjerius šiais metais nustebino ypač....padovanojo net vieną sausainį...tiesiog apgailėtina. Esu lb lb nusivylęs. Jau geriau nieko, nei tokia dovana.

Atsiliepimas parašytas: 2021.12.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

renke

Kur mano siunta???

KUR MANO SIUNTINYS??? Matau, jog DPD gavo mano labai brangu siuntinį jau spalio 11d, bet iki šiandien taip ir nepristatyta. Paskambinus 13d ir paklausus, kodėl dar nepristatyta, buvo atsakyta, jog paštomatas perpildytas. Sekančias keletą dienų tas pats- matau, jog kurjeris pasiima siuntinį, bet grąžina atgal į skirstymo centrą. Paskambinus 18d sako, jog siuntinys per didelis paštomatui, paprašė mano adreso ir pažadėjo, jog sekančią dieną bus pristatyta į namus. Sekančią dieną (t.y. šiandien) matau, jog kurjeris pasiėmė siuntinį pristatymui. Sėdžiu, laukiu. Po poros valandų vėl tikrinu- sugrąžintas į skirstymo centrą! Eilini kartą! Jau 8 dienas turite mano siuntinį, kurjeris ji pasivežioja ir parveža jums atgal. Šiandien skambinau ir vėl, niekas nieko nežino. Mergina sakė, bandys skambinti kurjeriui ir man perskambins. Sėdžiu, laukiu. Esu labai labai pasipiktinusi ir nusivylusi DPD paslaugomis. Anksčiau buvote vieni iš geriausių, dabar jau toli nuo to.

Atsiliepimas parašytas: 2021.10.19

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Lola

Vienintelė siuntų tarnyba atliekanti savo darbą tobulai

Kad visos siuntų tarnybos taip dirbtų kaip ši. Niekada neturėjau problemų dėl pristatymo. Visada nurodo laiką nuo kada iki kada siunta bus pristatyta. Mandagus aptarnavimas. Rekomenduoju tik juos!!!!
Visada laiku
Kartais būna aplamdyta pakuotė,bet turinys nepažestas

Atsiliepimas parašytas: 2021.08.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Alytiškė

Tingūs kurjeriai

Kurjeriai pasidarė labai tinginiai, prašo eit prie kito namo atsiimti. Jei aš užsisakau kurjerį, reiškias noriu guti siuntą į namus, o ne kažkur eiti. Aišku, jei galiu, išeinu. Paskutinį kartą negalėjau, pasakiau, kad esu namie su kūdikiu, tai atsakymas "va pasiiiiiideda, kaip visada". Lyg aš meluoju. O dar atnešęs siuntą sako, kad kokias čia siuntas užsisakote, labai nepatogu nešti. Man atrodo kurjeris, tai ne paštomatas, kad susirenka visi aplinkinių namų gyventojai ir laukia eilėj savo siuntos. Ir mandagumo pasimokyti reikėtų :)

Atsiliepimas parašytas: 2021.05.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Emmmmmmm

Melagiai

Penktadienį gaunu žinute laukiu siuntos skambina kad prastas kelias atvešiu pirmadienį nu sutikau aš su lengva masina važiavau na nebuvo šlapia taip labai kad būtų neprivaziaves ateina pirmadienis siuntos nėra ateina antradienis gaunu žinutė kad atveš tomis valandomis nesulaukiu nei siuntos nei skambučio skambinu į bendrą telefoną paaiškino kad jis man skambino ir susitarėm kita diena bet tai melas man nieks neskambino pažadėjo kad trečiadienį arba ketvirtadienį būtinai pristatys siuntos nėra nežinau ką darysiu nes labai svarbi man ta siunta daugiau nesinaudosiu dpd paslaugomis

Atsiliepimas parašytas: 2021.03.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raimonda

Labai nemandagus kurjeris, turas 224

Labai nekompetentingas kurjeris, pats esu dirbęs šitą darbą teko eiti elgsenos testus ir kitokį su klientais susijusi patikrinimą, toks kurjeris neturėtų dirbti jūsų įmonėje,nes susidaro toks vaizdas, kad pristatote kada jums patogu. Kurjeris buvo Jonavoje 500 metrų nuo žmogaus ir atsisakė privesti siunta nors būtų užtrukęs tik minutę manau jo toks darbas ;), pasiūlė pensinio amžiaus žmogui ateiti pasimti pačiam, metė ragelį, paskambinus pakartotinai pakeltu tonų šnekėjo, bei sakė ne mano reikalas kada jums reikia tos siuntos aš vežu kada galiu. Tad ačiū DPD dabar vengsiu jūsų paslaugų kiek tik įmanoma. Pristatymas buvo chemikų gatvėj Jonavoje.

Atsiliepimas parašytas: 2021.02.19

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raimonda

Nuvėžė siuntą ne ten

Gavau siuntą, bet visai ne tuo adresu kurio pageidavau gauti. Siuntą pristatė į kažkokį Dainų kaimą, iš kur neturiu jokios galimybės pasiimti. Net nežinojau kad toks yra. Pasirinkimas buvo Šiaulių miestas, Gegužių 30g Arena. Prisiskambinti neina, patyriau virš 2 eru nuostolį laukdama kol kažkas atsilieps į mano skambutį, būčiau ir ilgiau laukus dėja sąskaita pasibaigė.

Atsiliepimas parašytas: 2021.02.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raimonda

Gėda

Buvo viskas gerai, gavau žinutę, kad siuntą pristatys nuo 12:53 iki 14:53. Atvažiavo kurjeris, paskambino, užlipo laiptais ir pasakė: ups neturiu siuntos sutarties, pristatysiu kitą dieną. Prekes užsakiau likus savaitei iki kalėdų, nežinau ar pavyks gauti dovaną vaikui, iki kalėdų liko 2 dienos. Gėda jums.
Blogas aptarnavimas

Atsiliepimas parašytas: 2020.12.22

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai

Ovidijus1994
Moki uz siuntima i namus, bet ideda i pastomata, net neatsiklausia, ar bus galimybe nueiti iki pastomato

Ovidijus1994 parašė klausimą 2022.03.29

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti