Atsiliepimai

Atsiliepimai

J.L

Laukiu kasdien.

Vis dar laukiu siuntos .Kas ryta ateina automatinė žinute kad siunta bus šiandiena. Kurjeris susisieks. Taip ir nesulaukiu. Kurjeris nesugeba paskambinti pasitikslinti adreso nei laiko nei ar išviso atvesti siuntos. Programėle rodo kad siunta tiesiog vežojasi ir neįteikia. Klausimas :gal taip keršija tyčiojasi? Kas per kompanija?

Atsiliepimas parašytas: 2021.09.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Lola

Nepristato siuntų į namus

Jeigu siuntą veža Lp exspres - tai kad siunta bus pristatyta į namus lygi nuliui. Kurjeris paskambina pasiteirauja ar šiuo metu nesu mieste. Pasakius ne-siuntą siųlo palikti paštome arba pristatyti kitą kartą nes šiuo metu į tą pusę kur gyvenu siuntų neturi. Atėjus kitam kartui situacija kartojasi. Tokius nusiskundimus girdžu ir iš kitų žmonių kad nepristato siuntų.

Atsiliepimas parašytas: 2021.08.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Sigita R

Pasibaisetina!!!!!!!!!!

Aš dar kartą pasikartosiu, kad pigu.lt. pardavimų e platforma yra viena mūsų mėgiausių!!!! Tačiau yra didžiulė problema, LP EXPRESS!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pasibaisėtinas elgesys!!!!!! Tiesiog pasišlykštėtinas!!!!!!
Šiandiena buvo pristatyta dalis užsakymo, o antra dalis vis dar užstrigusi ir nežinia kada pasieks mano tėvelius. Taip pat šiandiena buvo pristatytas užsakymas( didelio dydžio čiužinys), kuriam mes įsigijom užnešimo paslaugą taip pat užsakymas (didele komoda, kurios pristatė tik vien` dalį). Dvigubai apmokėta užnesimo paslauga!
Mano neįgalus tėtis šiandiena laukė kurjerio, kuris visų pirma vėlavo (2 valandas) pristatymo laikas buvo nurodytas iki 11:00 paskambinus atsakymas buvo, nžn kada atvažiuos, jei jau laukiat tai ir dar palauksit, tačiau tai nėra net taip baisu, kurjeris buvo ypatingai arogantiškas, jo elgesys tiesiog pasišlykštėtinas, ir protu nesuvokiamas!!!! Aš esu sumokėjusi už abiejų siuntų užnešimą, o kurjeris sustojo prie kiemo vartelių, ir liepė mano tėveliuj, kuris labai sunkiai juda, ir tai matosi nes žmogus vaikščioja su ramentais, o taip pat turi kvepajimo trachikospija, pasiimti užsakymus iš krovininio autobusiuko!!!!!!!!!! Tėtis pasakė, kad to padaryti negalės, tai buvo didžiulis žargonas iš kurjerio puses ir nepasitenkinimas, tačiau pagaliau teikėsi įvažiuoti į kiemą ir tiesiog išmetė dėžes prie garažo vartų!!!!!!!!!! Užnešimas, yra pristatymas į asmens patalpas, o ne išmetimas į kiemą!!!!!!!!
Tai man tiesiog neįtikėtina, šlykštu, ir tyčiojimasis iš neįgalaus senyvo amžiaus žmogaus!!!!!! Ne tik, kad atsisakė atlikti savo darbą už kurį yra sumokėta, tačiau taip elgtis su neįgaliu žmogumi tiesiog nepriimtina!!!!!!! Tikrai sulyginus su kitų kurjerių tarnybų darbu yra didžiulis skirtumas. Parašėme didelį skundą PiguLt kompanijai, tikiuosi, kad jie atsižvelgs į šį ivykį, kuris ne pirmas pasitaikęs ir rimtai pasvarstys ar verta bendradarbiauti su LP Express!!!!!! NES su tokiu prekių pristatymu, atbaido visus klientus. Ateityje aš tikrai nesirinksiu prekių, kurių pristatymas bus per LP Express!!!!!!!
Su didele pagarba ir kantrybe,
Sigita Ragazinskaite
Jokių
Visi įmanomi!!!!! Boikotuokite šią kompaniją! Siaubingas klientų aptarnavimas, nemandagumas, kurjeriai siaubingai elgesi su klientais, klientu aptarnavimo specialistai rekia ant klientų, neatsako į skundus, išsiunąia kurjerius pristatyti siuntas netinkamais adresais, neužneša prekių nors yra įsigyta ir apmokėta užnešimo paslauga, siaubingas elegesys su neįgaliais žmonėmis!!!

Atsiliepimas parašytas: 2021.07.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Rima

Siuntų dydžių

Labai keista ir labai NESMAGU gauti M dydžio siuntą, kuri,, SUKIŠTA '' į S dydžio skyrelį, ir kaip nori taip ir pasiimk ją, tiesiog turi pakuoti(P. S plėšyti dėžę) siuntų terminale. VERTA PAGALVOTI APIE KLIENTUS IR SIUNTAS.

Atsiliepimas parašytas: 2021.07.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Lilija

Blogiau nebūna.

Užsakydama prekes Ermitaže, neatkreipiau dėmesio į vežėjus. Būčiau atsisakius prekių, turiu karčios patirties. Paskutinį kartą pastorinto voko siuntinuką gavau po 2,5 mėn. Šiandien 2021.05.27 gavau pranešimą, kad bus pristatytos prekės. Susisiekus su vadybininke, paprašiau, kad kurjeris prieš atvykdamas paskambintų. Nuo 11.00 iki 15.00 tyla. Vėl paskambinus, pasirodo prekės nebus pristatytos. Pirmoji telefonistė nesugebėjo pateikti informacijos, kad krovinys nepaimtas ir be abejo nebus pristatytas. Logistika, pradedant nuo informacijos, telefonisčių, kurjerių žemiau bet kokio lygio. Ermitažui rekomenduoju atsisakyti tokių paslaugų. Atidėti mano susitikimai, reikalų sprendimai ir t.t. LP Express dirba vieni sau, kiti tuo tarpu turi laukti nežinia ko ir kiek
Jokių
Absoliučiai viskas blogai

Atsiliepimas parašytas: 2021.05.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Simona776

Nerekomenduoju

Savaite veluoja siunta, gaištu savo darbo dienos laiką ir laukiu svarbios siuntos bet kiekvieną dieną gaunu žinutę, kad pristatymas perkeliamas į kitą dieną su manimi visiškai nepasitarus. Nerekomenduoju visiškai šios siuntų tarnybos

Atsiliepimas parašytas: 2021.02.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

vėluoja visą savaitę siuntą

visą savaitę vėluoja siunta, paskambinus jokios informacijos nepasako, kažkur siunta yra dingusi, net patys nežino kur ji yra, kas padengs siuntos turinį, kuri ateis neaišku kada

Atsiliepimas parašytas: 2021.02.15

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

gjanis

Išskirtinai blogas aptarnavimas

Siuntinys siųstas Vilniaus mieste (iš vieno mikrorajono į kitą), priimant siuntinį buvo nurodyta, kad jis bus pristatytas kurjerio iki gavėjo durų vėliausiai 2 d. bėgyje. Galiausiai siuntinys prastovėjo 10 dienų paskirstymo centre (!!). Todėl šiuo metu nerekomenduoju siųsti nieko per šią tarnybą, nes nesugebama kokybiškai užtikrinti pristatymo, už kurį sumokėjote. Siųsta gimtadienio dovana, atitinkamai žmogui sugadintas gimtadienis..

Atsiliepimas parašytas: 2021.02.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Inesa

Baisiausia kurjeriu tarnyba.

Ne tik siuntas nepristato laiku bet ir meluoja. Informavo du kart kad pristatys siuntą, kurjeris nei karto nesusisekė. Paskambinau konsultantė informavo, jog kurjeris nespėja. Kai tiekėjas kreipėsi kodėl siunta iki šiol nepristatyta informavo jog manęs nebuvo du kart namie dėl to siunta nebuvo pristatyta, nors dirbu iš namų ir niekas net nesusisekė su manimi.

Atsiliepimas parašytas: 2021.02.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

R.v.

Siuntų pristatymas į bet kurį paštomatą

Tregedija. Jau gal 9 siuntas pristatė bet kur, tik ne į pasirinktą paštomatą. Į pretenzijas neatsako. tel susiekus pasiūlė papildomai sumokėjus užsisakyt paslaugą, kad pristatytų į reikiamą paštomatą siuntą. wtf!!!?!?
Arba naudotis kitu siuntėju paslaugomis.
Tai už ką aš moku siuntą siunčiant ir pasirenkant pristatymo vietą?

Atsiliepimas parašytas: 2021.01.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai

vasilij
givenu kovo 11osios gatvei vilnius.cia yra lp express terminalas maxima xx,o mano siunta buvo palikta tiskeviciaus g.22 lp express terminale uz 20km nuo musu maximos lp terminalo.ant siuntos tikrai uzrasitas adressas,ar sunku atidzei paziuret,turbut sekancia siunta bus palikta gal kitam meste.nusiviliau

vasilij parašė klausimą 2020.02.15

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti
Agnė
Sveiki.man rodo internete kad mano siuntinis vietoj.bet man neatsiuncia sms zinutes su atrakynimo zinute ka daryt?

Agnė parašė klausimą 2018.11.08

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti
rokas
Paskambinkit info telefonu jis nurodytas ant pastomato.

rokas atsakė į klausimą 2018.11.17

Netinkamas atsakymas? Pranešk

Jurgita
Sveiki, užsisakiau siuntą ir kai ji atėjo gavau žinutę ir LP Express. Nuvykus atsiimti, suspaudžiau kodą ir jis netiko. Kaip man atsiimti savo prekę?

Jurgita parašė klausimą 2018.09.20

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti