Atsiliepimai

Atsiliepimai

renke

Niekad nepristato į reikiamą paštomatą

Jau nebe pirmą kartą mano siunta yra pristatoma ne į tą paštomatą, kuri pasirinkau. Ir paprastai kurjeris pasirenka paštomatą esanti toliausiai nuo manęs, kitame rajono gale. Nuvažiuoti iki jo turiu naudotis viešuoju transportu, o tai kainuoja laiko ir pinigų. Paskambinau į klientų aptarnavimo centrą man buvo paaiškinta, jog mano pasirinktas paštomatas perpildytas. Gavau žinute apie pristatymą vos prieš minutę, tuoj pat pasitikrinau ar tikrai perpildytas. Ir tikrai nerode, jog perpildytas! Per dvi minutes paštomatas tikrai neatsilaisvino, juolab kurjeris pirmiausia išimą esančius siuntinius, tik po to deda atvežtus. Akivaizdu, jog klientų aptarnavimo specialistė (???) melavo, o kurjeris tingėjo pristatyti siuntą į reikiamą vietą. Labai nusivulusi jų teikiamomis paslaugomis ir stengsiuosi kiek įmanoma daugiau jomis nesidaudoti.

Atsiliepimas parašytas: 2021.10.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Egidijus

Nerekomenduoju niekam

Su šita kompanija turėjau daug blogų nutikimų, su veluojančiom siuntom, kol gaudavau iš užsienio kitas siuntas, tai Lietuvoj jos gulėdavo omniva paštomatuose ir nesulaukdavau ilgai, todėl atsisakiau jų paslaugų. Bet po ilgesnio laiko žiūriu reklamą, omniva skelbia savo puslapyje, kad siuntos atkeliauja per 1 dieną. Galvoju pamėginsiu, galbūt jau pasitaisė. Deje galiu nuvilti visus, siunta jau trečią dieną guli Vilniaus paštomate ir jos niekas nesiruošia iš ten iškrapštyt. Jau tikrai, paskutinį kartą mane apgavo, nesinaudosiu jų paslaugom, o jeigu pardavėjas siūlys tik omnivą, nepirksiu iš tokio neatsakingo pardavėjo.
Siuntų velavimas iki savaitės Lietuvoj.

Atsiliepimas parašytas: 2021.08.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Asta

Nepatenkinta klientė

Siuntą iš aliexpress omniva nuvežė už 60 km nuo gyvenamuosios vietos, ant siuntos yra adresas, bet man aiškina, kad nuvežė į optimaliausią paštomatą. Reikalauja, kad dar karta sumokėčiau už siuntos pristatymą,puikus klientų apgaudinejimo būdas. Nuvešti į kitą miestą siunta ir po to norint gauti siunta jiems sumokėti. Na kiek galima. Jau vienos siuntos turėjau atsisakyti, per jūsų norejima pasipinigauti. Nejaugi taip sunku įdėti siunta į reikiamą miestą. Tikrai praradote savo nuolatinė kliente, daugiau gyvenime nesinaudosiu omnivos paslaugomis ir kitiems nerekomenduočiau! Gėda!

Atsiliepimas parašytas: 2021.07.19

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Ingrida

Tik patys geriausi atsiliepimai omnivos darbuotojams Viktorijai, Kamilei ir Dei

Labai noriu padėkoti omnivos darbuotojams liepos 1 d padėjusiems labai operatyviai surasti siuntą, kuri priklausė kitam siuntėjui ,bet per klaidą buvo įdėta į omnivos paštomatą.
Mielos Viktorija ir Kamile, ačiū Jums už nuoširdų , kruopštų , sąžiningą ir labai rūpestingą bei operatyvų darbą.
Dėkoju kurjeriui Deividui( Šiauliiuose ) už sąžiningumą ir operatyvią informaciją apie rastą siuntą.
Siunta buvo surasta per keletą valandų ir
suteikta visa informacija kaip paruošti tiesiogiai ,(be atgalinio grąžinimo ,neeikvojant papildomo laiko),pristatyti priklausančiam adresatui, , būtent kurį ir pasiekė net dviejų parų laikotarpyje (liepos 3 d rytą)
Labai Jums visiems AĆIŪ už rūpestingą ir geranorišką pagalbą, tikrai labai padėjote .
Tik patys geriausi įvertinimai ir atsiliepimai!!!

Atsiliepimas parašytas: 2021.07.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klient-

Patys blogiausi atsiliepimai!

Ne tik pradangino vieną siuntą, kitą pristatė visai ne į tą miestą. Gal jau jus keiskit darbuotojus ar bankrutuokit? Už ką jums mokėti, jei nepristatot siuntų?
Jokių!
Visi!

Atsiliepimas parašytas: 2021.05.20

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Tik nuostolis

Tarp miestų 100km, vežė 6 dienas. Pasiteiravau kodėl užstrigo siunta, sakė pabandys išsiaiškinti, domėjosi siuntos turiniu. Nusiunčiau užsakymo screenshot. Gavau praluptą siuntą be pusės turinio. Gerai varo chebra. Taip ir toliau (y)

Atsiliepimas parašytas: 2021.05.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

koskama

apgailėtina

Siuntą pametė, kurjerio neranda, susišnekėti neįmanoma.
Norite susigadinti sau nervus siųskites per omnivą.
Ant siuntų reikia žymėti "Omniva, nelieskite šitos siuntos"
nerasta
nuo iki viskas tik trūkumai

Atsiliepimas parašytas: 2021.05.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

koskama

Pristatė siuntą klaidingu adresu

Dvi dienas reikia aiškintis kur siunta. Siuntą iš aliexpress omniva nuvežė 30 km nuo gyvenamuosios vietos, ant siuntos yra adresas, bet man aiškina, kad nuvežė į optimaliausią paštomatą. Reikalauja, kad dar karta sumokėčiau už siuntos pristatymą, sumokėjau, siuntą nuvežė neaišku kur ir pažymėjo, kad pristatė gavėjui. Nėra nei siuntos nei pinigų nei žinių. Bravo. Prisiskambint neįmanoma. Susišnekėt neįmanoma, visą laiką atsakymas užpildykite formą. Užpildžius gaunamas atsakymas, ačiū, kad kreipiates, apgailestaujame dėl nemalonios patirties. Rezultato nulis.
Jokių privalumų
jokių

Atsiliepimas parašytas: 2021.05.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Natalija

Nusivylus

Esu nusivylus. Siuntą iš aliexpress omniva nuvežė 30 km nuo gyvenamuosios vietos, ant siuntos yra adresas, bet man aiškina, kad nuvežė į optimaliausią paštomatą į kurį reikia važiuoti į kita miesto galą :)

Atsiliepimas parašytas: 2021.04.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klientė

Pradangina siuntas

Dažnai siunčiuosi per juos prekes, mat kažkodėl siuntimo alternatyvų nelabai yra. Dažniausiai pristato super greitai. Bet va kas kažkiek laiko ima ir dingsta siuntos, svarbios, skubios. Ir nors galvą į sieną daužyk. Rašai- atsakymai šabloninėmis žinutėmis. Kažkodėl dingsta būtent Vilniaus siuntų skirstymo terminale.

Atsiliepimas parašytas: 2021.02.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai