Atsiliepimai

Lietuvos paštas

Žirmūnų 64 Vilnius hyper rimi

Atsiliepimai

Ricardas

Puiki siuntu tarnyba

Puiki siuntu tarnyba,labai malonus kurjeris,kuris aptarnauja Sakiu rajone,viskas laiku,kulturingai,tvarkingai-jokiu pretenziju.
viskas laiku,kulturingai,tvarkingai

Atsiliepimas parašytas: 2024.05.13

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Dalia

Viduramžiai

Meluoti žmonėms turbūt Lietuvos pašto darbuotojų vizitinė kortelė.Klausiate apie jūsų darbo įvertinima...akmens amžius...-100.
Pradanginat siuntą ir drįstat meluot,kad siuntėjas neskambino ir nesiteiravo.Kurjeris pasiima siuntą pusiaunakty ir ji niekaip nedavažiuoja iki terminalo,o jūs nesugebat atsakyt tai kur tas kurjeris paėmęs siuntas per naktį laiko???
Paskambinus jau penktą kartą dainelė truputį pasikeičia....su atsakymu į klausimą kada gausiu siuntą...kada nors.
Viršūnė.

Atsiliepimas parašytas: 2024.05.09

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Jura

Lietuvos paštas - viduramžių sistemoje

Tragiškas aptarnavimas, lygis kaip akmens amžiuje. Dažnai siunčiuosi siuntinius, bet LP iki šiol nesugeba išsisaugoti mano duomenų (el.pašto) ir atsiųsti informaciją, apie atkeliavusius siuntinius. Nesulaukusi pirkinių kelis mėnesius, sužinau iš siuntėjo, kad siuntinys, kurio taip laukiau, grįžo atgal !! Pirkdama sumoku už siuntimą, ir dar čia turiu sumokėti 2 mokesčius: paštui ir muitinei, visai nenirmalu. Kažin ką paštas išlošė su tokia sistema ? Paštai dabar tušti, mažai kas perka užsienyje. Visiškai bloga sistema.
Nėra
Negaunu siuntinių

Atsiliepimas parašytas: 2024.04.15

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
TomasVIin

Paštas Kalvarijų g. 121. Kasininkė turėtų dirbti su gyvuliais, ne su žmonėmis. S

Atsistojus eilėje iš, vangiai noričios atlikti savo pareigas, paštininkės, gavau repliką: "Susirinkite savo triusikus". Suprask - nes šalia savo suruoštų siuntinių, pasidėjau savo striukę. Nenupasakojamas įžūlumas ir arogancija. Gan aukšta šviesių plaukų darbuotoja (labai norėčiau identifikuoti ir jos vardą). Elgsena kaip su gyvuliais, o ne kaip su klientais. Na, bet nei aš pirmas nei aš paskutinis, atsiliepimai kalba už save, o pusiau monopiliškai veikiatis Lietuvos paštas toliau nekreipia dėmesio ir nesiskaito. Twitter eina į pagalbą #boycott_post.lt #boycottlietuvospastas #lievospastas
Sekantis būtinas žingsnis: niekada NEBESINAUDOKITE lpexpress paštomatais (lietuvos pašto dukterinė frančizė). Jei prireikia naudotis paštomatu, naudokite tik Omniva, DPD arba SmatPost paslaugas.
Darbuotojos ten gal apsvaigusios nuo alkoholio ar kitų medžiagų? Kitaip nepaaiškinama
Parazitinė bei arogantiška kompanija. Ne viename ne tik Vilniaus poskyryje, susiduriu su nepasitenkinimu, labai vagiai "dirbatį" pašto personalą. O beje etatų mažinimas ir Pašto skyrių kiekis toliau intensyviai mažinamas.

Atsiliepimas parašytas: 2024.02.07

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Шк

Kurjeriai nepristato siuntos tinkamu adresu

Jau kelinta siunta siunta įdedama į bet kokį mieste esantį paštomatą, o ne pagal pasirinktą adresą, teigiant ,kad ten vietos nėra. Teko per pusę miesto važiuoti norint atsiimti, nors netoli yra ir kitų lp expres paštomatų. Keletą siuntų iš eilės teko vykti atsiimti į skirtingus paštomatus. Keista ,jog man siunčiant siuntą paskutines dvi savaites ,visada vietos būdavo paštomate tame į kurį niekad negaunu. Reikėtų pasidomėti kurjerio darbu ,kuris atveža siuntas į paštomatą esantį Aidog 8Akropolis,Šiauliai.

Atsiliepimas parašytas: 2024.02.06

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Vika

Siuntimo metu sudaužyta prekė

Gavau prekę ir ta prekė siuntimo metu buvo sudaužyta. Galimai mėtyta. Nes kitaip dužti negalėjo.

Atsiliepimas parašytas: 2024.01.18

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Ramūnas

Dirba normaliai

Truputį siuntos lėtai keliauja kai siunčiamas Lietuvoje.Per LP Express greičiau siuntos keliauja.Bet iš esmės dirba geriau nei ominiva ir Venipak.

Atsiliepimas parašytas: 2024.01.14

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Daiva

Prastai dirba.

Siunta tarsi aplamai dingsta. Toks vaizdas tarsi pavogta kurjerio, nes atidarius dureles su pinkodu nieko nerandi, nors atsiėmimo laikas nesibaigęs. Tikiuosi atsiras

Atsiliepimas parašytas: 2023.11.27

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Neringa

Yra ir puikių darbuotojų

Iš aplink esančių tikriausiai vienintelis skyrius, kur dirba malonūs darbuotojai ir gerai aptarnauja. Šalia yra kitas skyrius, bet tyčia pavažiuoju iki rimi, nes kitur gali tau ir nuotaiką sugadinti, gaila, kad iš čia galiu tik siųst siuntas. Atsiimt tenka kitam skyriuje, kur tikrai itin nemalonios darbuotojos.
Graži aplinka, malonios darbuotojos
būna eilės, na čia aišku dėl ko, nes kituose skyriuose nemalonu lankytis

Atsiliepimas parašytas: 2023.10.27

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai