Atsiliepimai

Republic

facebook.com/republicbaras/

Atsiliepimai

Sandra

Apsauginiai neįledžia jei jam bloga nuotaika

Rezervuoji staliuką, sumoki užstatą - o apsauginis tavęs neįleidžia! 15 žmonių kompanija, atvykom iš Klaipėdos. Po vieno renginio Kaune, planavome Gimtadienio šventę pratęsti Republic nr. 1. Iš anksto rezervavome staliuką, sumokėjome užstatą. Visi šeimos žmonės, gerai nusiteikę, kultūringi ir blaivūs ateiname, o apsauginis principingai nuspręndžia neįleisti vieno žmogaus su žodžiais "Tu čia šiandien neįeisi", nesileisdamas į kalbas bei prašymus. Ačiū baro personalui kuris bandė įkalbėti apsaugininką negadinti žmonėms šventės ir įleisti žmogų. Bet viskas veltui! Niekam nerekomenduoju šią įstaigą, o tuo labiau planuotis ten kažkokių švenčių - nežinai ar tau išvis leis ten įeiti.

Atsiliepimas parašytas: 2018.10.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

dovileev

Puiki atmosfera ir maistas

Kainos vidutinės, maistas labai skanus, didelės porcijos, aptarnaujančios merginos malonios. Taip pat dažnai čia su kompanija renkamės žiūrėti futbolo rungtynių, tai atmosfera būna nereali, apsauginiai malonūs, žodžiu, super vieta!

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sarasnoos

Super vieta sportui pažiūrėt

Dažniausiai kai tenka rinktis į kokį pub'ą eiti žiūrėt sporto transliacijų, renkuosi Republic. Rodo daugelį mačų, svarbiausi mačai su garsu. Maistas taip pat labai skanus, kainos vidutiniškos. Man patinka :)

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

arnoldasz

Gera vieta pavakaroti su draugais

Gera vieta su draugais "patūsint". Geras alus ir smagi vieta pagerti ar šiaip pasisėdėt. Kainos kaip visur. Su draugais būnant per vakarą 60 eurų kiekvienas laisvai paliksit, nes ten kainos nemažos. Visgi gera aplinka kainuoja.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

petrasr

Puiki vieta praleisti gerai laiką

Tenka užeiti į Republic, tai esu patenkintas viskuo - maistu, kokybe, aptarnavimu ir kainomis. Aplinka jauki, muzika groja man patinkanti, padavėjos malonios ir gerai nusiteikusios, aptarnavimas greitas. Netrūksta gėrimų pasirinkimo, o ir maisto porcijos tikrai būna nemažos. Rekomenduoju.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gintas2014

Gera vieta užeiti

Nebloga vieta užeiti vakarais ir pabūti su kompanija, yra įvairaus alaus, užkandžių, kainos vidutinės arba aukštesnės už vidutines. Atmosfera tikrai jauki, britiško stiliaus. Vakarui einant tolyn muzika vis garsėja, pradeda darytis sunku susikalbėti, bet tada visi pradeda šokti. Smagi vieta, rekomenduoju.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Arminas

Viena geresnių vietų Kaune

Jei nekreiptume dėmesio į padavėjų/barmenų darbą, ši vieta būtų ideali - dienos pietūs, porcijos labai skanios, kaina gera, o maistas labai skanus, tačiau kai padavėjai neturi žalio supratimo, kokia patiekalų sudėtis, pasidaro labai liūdna. Kalbant apie pačią vietą, tai ji visada pilna, dirba iki paryčiu, ir bene geriausia vieta užeiti savaitgaliais, norint susirasti veiksmo, daug užsieniečių, daug merginų, yra šioks toks "facecontrol'as" todėl visai smagu. Alaus pasirinkimo +50 rūšių. Rekomenduoju paragauti keptą duoną su sūriu - pasakiško skonio, skaniau dar iki šiol niekur nerandu. Viskas būtų gerai, jei ne aptarnavimas, bet nėra ko norėti, kai žmonių visada sausakimša, bet gal tada reikėtų mąstyti apie personalo praplėtimą tam tikromis dienomis...

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.20

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai