Atsiliepimai

HBH Palanga

Liepų g.23, Žibininkai, Kretingos raj.

Atsiliepimai

indre

Šlykščiausios padavėjos ir barmenė

Lankėmės šiandien hbh palanga, niekaip negalėjome atsistebėti labai nemaloniu padavėjos ir barmenės elgesiu. Užsisakėm tirštą kokteilį, padavėja atnešė nepilna, taurėje buvo lygiai puse tūrio, negana to net neįspėjo, kad reikia atskirai pirkti ir šiaudelį...priėjus prie baro, barmenė pakeltu tonu įžūliai sakė eiti mums lauk jei nepatinka ir daugiau nebegrįžti, tuo tarpu padavėja juokėsi iš mūsų. Kaip taip įmanoma šiais laikais taip su žmonėm bendrauti... Niekada gyvenime čia nebegrįšim ir kitiems nepatarsim čia apsilankyti. GĖDA!!!
Nieko
Bjaurus bendravimas su klientais

Atsiliepimas parašytas: 2020.05.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Lijana

Nusivylimas 100 %

Kai rašote meniu, kad karka gali būti didesnė, tai ir paraśykite kad netgi dvigubai didesnė! Atnešti žmogui senos kiaulės taukais apaugusią karką mažų mažiausia gėda iš jūsų pusės. Ir meniu pakeiskite pavadinimą iš naminės baltos mišrainės į majonezo sriubą. DARŽOVĖS TIKRĄJA TA ŽODŽIO PRASME PLAUKĖ MAJONEZE. Jau antrą kartą nuvilė HBH, tai buvo paskutinis mūsų apsilankymas. Dar ir pažistamus perspėsime, kad gerai pagalvotų prieš rinkadamiesi HBH kavinę prie Palangos.

Atsiliepimas parašytas: 2019.07.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Ten gražu

Labai graži aplinka sutvarkyta, viskas sutvarkyta. Labai fainas mini zoologijos sodas, gyvūnai laksto palaidi ir galima juos paglostyti, buvau pirmą kartą apsilankius. GERAS įspūdis sudarė. Raseiniai

Atsiliepimas parašytas: 2019.04.15

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raimonda

Supratingumo 0

Likau pritrenkta. Atvažiavome vos 11val ryto, kai žmonių vos keli. Papusryčiauti su vaikais. Žmonių vos keli, paprašius kėdutės 9mėn vaikui pasakė, kad tik 1 teturi o iš gretima kitos pavesines negali paimti, nors ten tik nuo 12val teatsidaro. Belipant man laiptais, nešant vaiką rankose, įdavė meniu. Tai gal pačiai ir lėkštes su maistu reikėjo eiti pasiimti. Suprantu kad dirba tik iš pareigos... Na o aš apsisprendžiau ten nebesilankyti.. Tai nebereikės nei pačiai nervintis.

Atsiliepimas parašytas: 2018.06.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Dovilė

Puiki vieta

Keletą kartų teko lankytis HBH esančiame netoli Palangos. Iš tiesų paliko didelį įspūdi sutvarkyta aplinka, kurioje galima praleisti pusdienį vaikščiojant. Maistas irgi patiko, tikra lietuviška virtuvė su labai didelėmis porcijomis, bei protinga kaina. Pilna žmonių būna kai tik oras geresnis, bet rekomenduoju čia apsilankyti visiems, tikrai neliksite nusivylę.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Evaldas

HBH Palanga

Čia jau tapo mano ir mano draugų tradicija, apsilankius Palangoje užsukti į HBH ir sukirsti kokį didelį kepsnį. Galiu drąsiai pasakyti, kad kainos ir kokybės santykis čia tikrai idealus, didelės porcijos, tikras lietuviškas maistas (galbūt galėtų būti mažiau riebalų). Tik viena bėda, kad jeigu geras oras, tai tenka ilgai laukti eilėje, nes pilna žmonių.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Blackbeard

Lankausi nuo vaikystės

Lankomės su visa šeima nuo ankstyvų mano dienų. Nuostabi zona. Vaikams – aibės nemokamų pramogų, restoranų – galybė. Kainos tikrai nėra didelės žinant, ką gauni. Gali laisvai atvažiuoti visai dienai. Visa Lietuva gali pavydėti klaipėdiškiams. :)

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Sagenas

Klasiškas maistas, tobula gira

Lietuviški patiekalai niekuo nėra įspūdingi, bet skanūs. Visoje teritorijoje tikrai yra ką nuveikti, o didžiausią pliusą skiriu už pilstomą alų ir girą - itin skanūs!

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.15

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Marius

Visiems gerai žinomas kultinis restoranas ir pramogų parkas

Žibininkų kaimelyje įsikūręs " HBH Palanga"restoranas yra visiems gerai žinomas kuris garsėja savo patiekalais, pramogomis ir eilėmis laukiant laisvo stalo. Kiekvieną vasarą važiuojant į Palanga tradiciškai užsukame ir pas Juozą pasilepinti gardžiais Lietuviškais patiekalais, atsigaivinti vietoje gaminamu alumi ar gira. Sočiai pavalgius dažniausiai einame pasivaikščioti į pušyną kuriame apstu visokių pramogų, vienos iš jų yra mokamas, kitos ne. Labiausiai patinkanti vieta - Žvėrinčius kuriame vaikštinėja daugiau nei 40 skirtingų rūšių gyvūnų. Paskutinį kartą kai buvau pasirodė, kad maisto kokybė yra suprastėjusi, pavalgėme nebe taip skaniai kaip anksčiau.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai