Atsiliepimai

Atsiliepimai

Roberta

Siaubas

Užsakai prekę, negana to kad moki pinigus už pristatymą pasirinktame paštomate. Nusiunčia nežinia kur ir dar su nemokamu pristatymu
Nerasta
Vien tik trūkumai

Atsiliepimas parašytas: 2024.05.28

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Saulius

Niekada nepirkite internetu

Nežinau ar čia valdžia pasikeitė ar kas,bet seniau nebūdavo tokių nesąmonių.
Elgiasi su klientais taip kaip ir visos kitos iš namų dirbančios internetinės parduotuvės...
Pirkau prekę vien dėl to ,kad nurodė pristatyma per 3-5d dienas,pasiteiravus po 7 dienų, atsakė pristatysime per savaitę...

Atsiliepimas parašytas: 2024.03.14

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
dejve

Žmones dūrina kaip turi būt

LABAI nusivylęs garantinio paslaugomis. Buvo pirktas ASUS kompiuteris prieš keletą metų, neseniai kompiuteris sugedo. Atvežiau apžiūrai, iš pradžių net neimė nes esą pirktas “kitoj parduotuvėj”. Pasirodo, “Topo Centras” turi dar ir tokią politiką kada įsigija, ar parduoda kitų Lietuvos parduotuvių / įmonių prekes. Tai gaunasi, kad perki prekę Topo Centre, bet kai jau ji sugenda, turi kreiptis būtent į tą įmonę iš kurios jie patys prekę priimė. Tai ar čia kliento atsakomybėj? Jog jie patys susigalvoja kažkokius prekių perdavimus ir tuomet pirkėjams ieškotis kas ir kaip? Jeigu jau prekė pirkta Topo Centre tai patys ir bendradarbiaukit su ta įmone, čia visiškai ne pirkėjo atsakomybėj. Žodžiu, po kurio laiko šitas klausimas buvo išspręstas ir visgi prekė buvo priimta ir išvežta techninei apžiūrai. Po apžiūros gaunu skambutį, jog gedimas nėra garantinis ir, kad jie prekės netvarkys, nebent susimokėsiu savom lėšom. Visiškai jokios informacijos apie tai net nėra. Pirmą kartą girdžiu, kad aplamai čia yra skirstoma. Tai kokio velnio ta garantija iš viso egzistuoja? Kompiuterio baterija jau buvo nusidėvėjusi ir ekranas mirgėdavo vos įjungus ir buvo atsisakyta taisyt. Totalus debilizmas. Negana to, pareiškus jog tiesiog noriu atsiimti prekę dar buvo pasakyta, jog turėsiu susimokėt €30 už diagnostinį. Prieš išvežant prekę nieko apie tai net nebuvo užsiminta, nebuvau supažindintas, kas net yra būtent garantinis, ar ne garantinis gedimas ir jokios informacijos apie tai net nėra galima rasti. Jeigu planuojate įsigyti prekes iš “Topo centro” tikiedamasi pasinaudoti ir garantija, apeikite kuo toliau! Čia yra visiškas pasityčiojimas ir žmogaus dūrinimas.

Atsiliepimas parašytas: 2024.03.12

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Antanas

Topo centras

Kodėl perkant topo centre Kaunas, mega padalynys reikia grąžinti nekokybišką prekę, kurios nepriima atgal ! Patariu visiems aplenkti topo centro parduotuvės ! Išdurs vidury dienos! Nukentėjęs 70 pinigais tad nepatariu pirkti pas sukčius!
Nulis
Sukčiai

Atsiliepimas parašytas: 2024.03.06

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Laura

Pradarytos prekės!

Atsiėmant prekę buvo praplėšta pakuotė, turinio vidije taip pat pradarytos pakuotės!

Atsiliepimas parašytas: 2024.02.22

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Migle

Neissiuncia uzsakytos prekes ir nebendrauja su klientu.

Uzsakytas daiktas internetu neatkeliauja, taciau topo centras net nebando aiskintis situacijos, ieskoti prekes ar iskomunikuoti, kad produktas veluos. Neprofesionalu, tragiskas aptarnavimas ir neaisku kur dinges daiktas, uz kuri yra pasirasyta sutartis su banku. Nepatikima.

Atsiliepimas parašytas: 2024.01.17

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Vaidas

Nusivyliau visai

Kitaip negaliu apibudinti, bet topo centras prekiauja naudota buite, audio-video, kompiuterine ir kita technika... Aptarnavimas suglebo, jei anksciau buvo, prieidavo konsultantas tik atsilaisvines, tai pastebejau kad klientas pardavejui nebeidomus, net nepriejo pasiteiraut.... As pirkau beviele klaviatura su pele ir namo 0arvaziaves radau kad pakuote jau buvo ispakuota o tiek 0ele ir klaviatura jau kazkada buvo naudota, tai lengva pastebeti kai issitrauki instrukcia (kuri net ne lietuviu kalba) pamatai kaip viskas turetu buti, o taip nera... Tiesiog greiciausia kazkas pirko, nepatiko, grazino atgal o parduotuve imete atgal i prekyba... Ziauriai nusivyliau... P.s. Utenos topo centras
Nebera jokiu cia privalumu
Naudota technika

Atsiliepimas parašytas: 2023.11.18

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Irmute1986

Blogiausias aptarnavimas, nekokybiskos prekes

Topo centro parduotuveje pirkome kavos aparata " KRUPS". Artejant garantinio aptarnavimo pabaigai, aparatas nebeplake pieno putos. Nuvezus i Topo centra, kavos aparatas buvo pripazintas kaip neptaisomas ir pakeistas i nauja. Neskubekite dziaugtis. Kita diena aparatas putos nebedare. Cia ir prasidejo kelis menesius trunkantis nervu tampymas. Nuvezus i topo centra, ir atidavus ji i garantini, meistrai teige , kad aparatas puta daro, grazino atgal. Parsivezus namo - pora dienu, aparatas vel putos nedaro, nenoriu kartotis, tik paminesiu, kad toks aparato veziojimas truko 3 menesius, trukus kantrybei, parasiau pretenzija, kuria atmete, kaip nepagrista - kavos aparats esa veikia puikiai. Pardavejos teige, kad gal pienukas netinka :) gal pupeles :) tik neivardino koks tas pienukas ar kavele ta aparata musu pradziugintu :) noriu pasakyti, kad aptarnavimas ir ir reagavimas i situacija visiskai prasilenkia su logika, kaip is pirikupo nusipirkus auto, kuri sugenda kita diena, ojis tau teigia, kad pardave ledine masina. Aparats priduotas autorizuoto serviso ivertinimui, laukite tesinio ..
jokiu
visi, kokie tik gali buti

Atsiliepimas parašytas: 2023.03.04

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Pirkejas

Labai blogos prekės ir aptarnavimas

Nusipirkus televizoriaus priedėlį jis paveikė 10 min. ir išsijungė visiškai, įjungti nepavyko. Nuvežus atgal i Kauno Savanoriu Topo Centra, apžiurejo, įjungė jis veikia. Parsivežu atgal, įjungiu veikia. Paveikė para laiko, išsijungė ir nebeisijungia vėl. Nufilmavau viska, kaip įjungiu kelis kartus į lizda, jis nebeveikia, i ta patį lizda įjungiu televizoriu, šis veikia. Nuvykstu antra karta, parodau priedėlį, parodau nufilmuotą medžiagą, įjungiam, jis vėl veikia. Viskas kaip ir aišku, paveikęs tam tikra laikotrpį, priedėlis išsijungia ir nebeveikia, bet konsultantas nuveda pas kažkokia aptarnavimo specialistę Liną. Papasakoju situaciją, kad jau antrą kartą aš čia, mano kelionė kiekvieną kartą siekia 60 km, o ji atrėžia, vežk į Topo Centro taisyklą ten kažkur, o jei nenori mes nuvešim ir tris savaites užtruks. Sakau nekokybiška prekė, pirkau tėvukui krepšini žiurėti, apkeiskit, man kelionė brangiau atsieis kiekviena karta važinėti pirmyn-atgal, o ji, niekuo negaliu padėt. Tai vat ir pasirink išreklamuotą CENTRA, gauni nekokybišką prekę, atveži, o čia dar ir vos velniu negauni!!! Siaubingas aptarnavimas, daugiau niekada čia nieko nepirksiu, ir kitiems rekomenduosiu, kad rinktūsi tik ne Topo Centra!!!
Jokių
Nekokybiškos prekės, blogas aptarnavimas

Atsiliepimas parašytas: 2022.09.09

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
lejon.klp

Nerekomenduoju. Eilinį kartą parduoda to ko neturi.

Užsakymą internetu neįvykdė, pasirodo prekės net neturėjo, bet norėjo apgauti pakišdami kita.
Tik blogiausi atsiliepimai. Užsakymas turėjo būti paruoštas nuo 5 iki 11 dienu, o praėjus 30 dienu užsakymo dar nebuvo. Skambinta buvo 3 kartus visais kartais sake siunčiamą jau greitai atvyks. Prekes siunčiamos iš Lenkijos. Po paskutinio skambučio garantavo kad greitai bus, ir vakare paraše žinute, kad prekė jau yra Klaipėdoje. Atvykus atsiimti pakišo kita prekė ir tik išpakavus namuose pamatėme kita daiktą. Modelis panašus, bet išmatavimai kiti, ir daiktas netinka. Kai atvykome gražinti bandę aiškinti, kad tai analogiškas daiktas ir turi tikti. Atsiprašymu nesulaukėme, pakeisti preke atsisakę ir pareiškę, kad gali gražinti pinigus į sąskaitą ir tai ne iškarto, o po keliu dienų.
Eilinį kartą parduoda to ko neturi. Sumoki pinigus lauki prekės, skambini paaiškinti negali kodėl neturi to ką reklamuoja ir pardavinėja. Į rinką teikiama klaidinga informacija įdedą mažiausią kainą o parduoti nori sena pakaitalą.
Nerekomenduoju.
nera
Atsiprašymu nesulaukėme, pakeisti preke atsisakę ir pareiškę, kad gali gražinti pinigus

Atsiliepimas parašytas: 2022.09.06

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai