Atsiliepimai

Atsiliepimai

Migle

Neissiuncia uzsakytos prekes ir nebendrauja su klientu.

Uzsakytas daiktas internetu neatkeliauja, taciau topo centras net nebando aiskintis situacijos, ieskoti prekes ar iskomunikuoti, kad produktas veluos. Neprofesionalu, tragiskas aptarnavimas ir neaisku kur dinges daiktas, uz kuri yra pasirasyta sutartis su banku. Nepatikima.

Atsiliepimas parašytas: 2024.01.17

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Vaidas

Nusivyliau visai

Kitaip negaliu apibudinti, bet topo centras prekiauja naudota buite, audio-video, kompiuterine ir kita technika... Aptarnavimas suglebo, jei anksciau buvo, prieidavo konsultantas tik atsilaisvines, tai pastebejau kad klientas pardavejui nebeidomus, net nepriejo pasiteiraut.... As pirkau beviele klaviatura su pele ir namo 0arvaziaves radau kad pakuote jau buvo ispakuota o tiek 0ele ir klaviatura jau kazkada buvo naudota, tai lengva pastebeti kai issitrauki instrukcia (kuri net ne lietuviu kalba) pamatai kaip viskas turetu buti, o taip nera... Tiesiog greiciausia kazkas pirko, nepatiko, grazino atgal o parduotuve imete atgal i prekyba... Ziauriai nusivyliau... P.s. Utenos topo centras
Nebera jokiu cia privalumu
Naudota technika

Atsiliepimas parašytas: 2023.11.18

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Irmute1986

Blogiausias aptarnavimas, nekokybiskos prekes

Topo centro parduotuveje pirkome kavos aparata " KRUPS". Artejant garantinio aptarnavimo pabaigai, aparatas nebeplake pieno putos. Nuvezus i Topo centra, kavos aparatas buvo pripazintas kaip neptaisomas ir pakeistas i nauja. Neskubekite dziaugtis. Kita diena aparatas putos nebedare. Cia ir prasidejo kelis menesius trunkantis nervu tampymas. Nuvezus i topo centra, ir atidavus ji i garantini, meistrai teige , kad aparatas puta daro, grazino atgal. Parsivezus namo - pora dienu, aparatas vel putos nedaro, nenoriu kartotis, tik paminesiu, kad toks aparato veziojimas truko 3 menesius, trukus kantrybei, parasiau pretenzija, kuria atmete, kaip nepagrista - kavos aparats esa veikia puikiai. Pardavejos teige, kad gal pienukas netinka :) gal pupeles :) tik neivardino koks tas pienukas ar kavele ta aparata musu pradziugintu :) noriu pasakyti, kad aptarnavimas ir ir reagavimas i situacija visiskai prasilenkia su logika, kaip is pirikupo nusipirkus auto, kuri sugenda kita diena, ojis tau teigia, kad pardave ledine masina. Aparats priduotas autorizuoto serviso ivertinimui, laukite tesinio ..
jokiu
visi, kokie tik gali buti

Atsiliepimas parašytas: 2023.03.04

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Pirkejas

Labai blogos prekės ir aptarnavimas

Nusipirkus televizoriaus priedėlį jis paveikė 10 min. ir išsijungė visiškai, įjungti nepavyko. Nuvežus atgal i Kauno Savanoriu Topo Centra, apžiurejo, įjungė jis veikia. Parsivežu atgal, įjungiu veikia. Paveikė para laiko, išsijungė ir nebeisijungia vėl. Nufilmavau viska, kaip įjungiu kelis kartus į lizda, jis nebeveikia, i ta patį lizda įjungiu televizoriu, šis veikia. Nuvykstu antra karta, parodau priedėlį, parodau nufilmuotą medžiagą, įjungiam, jis vėl veikia. Viskas kaip ir aišku, paveikęs tam tikra laikotrpį, priedėlis išsijungia ir nebeveikia, bet konsultantas nuveda pas kažkokia aptarnavimo specialistę Liną. Papasakoju situaciją, kad jau antrą kartą aš čia, mano kelionė kiekvieną kartą siekia 60 km, o ji atrėžia, vežk į Topo Centro taisyklą ten kažkur, o jei nenori mes nuvešim ir tris savaites užtruks. Sakau nekokybiška prekė, pirkau tėvukui krepšini žiurėti, apkeiskit, man kelionė brangiau atsieis kiekviena karta važinėti pirmyn-atgal, o ji, niekuo negaliu padėt. Tai vat ir pasirink išreklamuotą CENTRA, gauni nekokybišką prekę, atveži, o čia dar ir vos velniu negauni!!! Siaubingas aptarnavimas, daugiau niekada čia nieko nepirksiu, ir kitiems rekomenduosiu, kad rinktūsi tik ne Topo Centra!!!
Jokių
Nekokybiškos prekės, blogas aptarnavimas

Atsiliepimas parašytas: 2022.09.09

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
lejon.klp

Nerekomenduoju. Eilinį kartą parduoda to ko neturi.

Užsakymą internetu neįvykdė, pasirodo prekės net neturėjo, bet norėjo apgauti pakišdami kita.
Tik blogiausi atsiliepimai. Užsakymas turėjo būti paruoštas nuo 5 iki 11 dienu, o praėjus 30 dienu užsakymo dar nebuvo. Skambinta buvo 3 kartus visais kartais sake siunčiamą jau greitai atvyks. Prekes siunčiamos iš Lenkijos. Po paskutinio skambučio garantavo kad greitai bus, ir vakare paraše žinute, kad prekė jau yra Klaipėdoje. Atvykus atsiimti pakišo kita prekė ir tik išpakavus namuose pamatėme kita daiktą. Modelis panašus, bet išmatavimai kiti, ir daiktas netinka. Kai atvykome gražinti bandę aiškinti, kad tai analogiškas daiktas ir turi tikti. Atsiprašymu nesulaukėme, pakeisti preke atsisakę ir pareiškę, kad gali gražinti pinigus į sąskaitą ir tai ne iškarto, o po keliu dienų.
Eilinį kartą parduoda to ko neturi. Sumoki pinigus lauki prekės, skambini paaiškinti negali kodėl neturi to ką reklamuoja ir pardavinėja. Į rinką teikiama klaidinga informacija įdedą mažiausią kainą o parduoti nori sena pakaitalą.
Nerekomenduoju.
nera
Atsiprašymu nesulaukėme, pakeisti preke atsisakę ir pareiškę, kad gali gražinti pinigus

Atsiliepimas parašytas: 2022.09.06

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Aš

Pagyrimas darbuotojai

Sveiki, noriu padėkoti konsultantei Margaritai, dirbančiai Ukmergės g. Vilniuje. Labai išsamiai atsakė į mums rūpimus klausimus, davė daug naudingų patarimų. Puikiai išmano savo darbą!

Atsiliepimas parašytas: 2022.08.22

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Raimonda

prekių ir aptarnavimo kokybė

birželio mėn teko pirkti paspirtuką, kuris iš karto buvo brokuotas. nuvežus į Vilniaus CUP padalinį, pakeitė į naują. praėjo du mėnesiai, ir paspirtukas vėl sugedo - baterijos gedimas. padalinio vadovė pasakė, kad yra gauta visa brokuota serija.. pareikalavus grąžinti pinigus, prasidėjo absoliutus nesiskaitymas. antra savaitė laiko neatsako į skambučius, neteikia jokios informacijos.

Atsiliepimas parašytas: 2020.09.02

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
laisvydas

Telefonas buvo nekokybiškas, apie grąžinimą pinigų net kalba neėjo

Gavau telefoną xiaomi, telefonas pradėjo (net kortelė nebuvo įstatyta ir įjungtas net nebuvo) pats įsijunginėti, atsijunginėti ir nuvykus grąžinti beabejo prasidėjo vargo keliai...nesutiko grąžinti pinigų arba pakeisti į kitą telefoną...niekam nesiūlau čia pirkti

Atsiliepimas parašytas: 2020.07.21

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Hiri

Nenormalu

Kodėl aptarnaujantis personalas žiaumoja kramtomąją gumą? Man asmeniškai nėra malonu ir normalu kalbėti su konsultantu, kuris prieš klientą kramto gumą ir jaučiasi 'atsiputęs'. Visiška nepagarba. Nerekomenduoju lankytis Kauno megos topo centre .

Atsiliepimas parašytas: 2020.03.04

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Nina

Del garantinio televizoriui

Sugedo po 3 mėn televizorius, garantija 2 metai, nuvažiavus į topo centrą megoje, pasirodo tu pats turi mokėti jiems 50 eurų už mašiną, kad jie nuvežtų jį į Petrašiūnus į garantinį servisą. Klausimas topo centrui, kam ta jūsų garantija išvis yra reikalinga, jei žmogus turi viskuo rūpintis ir mokėti pats už viską? O kai perki ką nors, tai per prievartą yra brukama papildoma garantija, iš kurios naudos 0%, gal baikit mulkint žmones su savo garantijom, bet kas idomiausia, kad paskambinus į Petrašiūnus garantinį servisą, aiškiai pasakė, kad jus privalot patys paimti ir nuvežti televizorių į garantinį NEMOKAMAI, bet panašu, kad pas jus viskas atbulai, nerekomenduoju, nes sugedus buitiniai technikai patys r9pinsites jos išgabenimu į garantinį, o jei prekė kaip mano atveju didelių gabaritų gaunas visiškas š...., nerekomenduoju naudotis topo centro paslaugomis niekam
Gražiai čiulba
Nesirūpina garantiniu aptarnavimu

Atsiliepimas parašytas: 2020.02.24

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai