Atsiliepimai

Atsiliepimai

Giedrė

Amžinos klaidos

Labai neoperatyviai ir neatsakingai dirba klientų atžvilgiu.Jei jūsų klaida,tai būkite malonūs grąžinkite pinigus greitai,nes daikto reikia žmonėms šiuo metu,o ne po mėnesio.O ne mėnesį laiko klausimai/atsakymai.Nerekomenduoju.

Atsiliepimas parašytas: 2023.11.30

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
sklepas

Supuvus kontora

Pirkau dovana, buvo parašyta ,kad turi sandėlyje ir nurodytas pristatymo terminas. Padariau pavedimą, po kelių dienų gavau atsakymą, kad prekės neturi. Vaikas laiku dovanos negavo

Atsiliepimas parašytas: 2023.11.22

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
madoszona

Neveikiantis siurblys

Pirkau robotą siurblį, pardavėjas -(Pigu.lt, -pažeista pakuotė) atsiuntė ne su pažeista pakuote , bet išviso neveikiantį, toks jausmas kad jau žinojo kokį išsiuntė, nes buvo jau surinktas, sudėti šepetėliai, išpakuotas ir panašiai, pinigų negražina, 2 sav, palauksiu...arba teks kreiptis į vartotojų teises, daugiau niekad nepirksiu iš pigu.lt, ir kitiems nerekomenduoju

Atsiliepimas parašytas: 2023.01.17

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Arturas1989

4Living medinių dėžių su dangčiais rinkinys, 3 vnt.

Buvo užsakyta dėžučių komplektas 3vnt, bet atsiuntė 1vnt: dangtis taškuotas, šonai apibraižyti. Čia net ne klaida, o padaryta specialiai. Sukčių kontora. Į laiškus ir skundus neatrašo. Pigu.lt neteko 2 klientų iš karto.

Atsiliepimas parašytas: 2022.05.19

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
vaje

Garantinis

Tėvui nupirktam, mini dviračiui treniruokliui nulūžo stovo koja. Nunešiau į garantinį. Po savaitės atėjau pasiimti. Buvo labai gerai supakuotas plėvele. Namuose išpakavus, paaiškėjo, kad treniruoklis, grįžo gabalais. Pykčio nebūtų, jei būtų gražinę, tokio pat stovio kokį pristačiau. Iš pigu.lt jokio atsakymo per savaitę nesulaukiau.

Atsiliepimas parašytas: 2022.05.13

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
ievute

Kavos virimo aparatas Philips EP2224/10

Nekokybiška prekė, genda kas trys mėnesiai, pinigų nesiruošia grąžinti. Nerekomenduoju, kažkokia šaraškino kontora. Kai reikia grąžinti pinigus pradeda išsisukinėti. Su darbuotojais telefonu negalima išspręsti jokių reikalų, vieną dieną kalba taip kitą kitaip.
Genda kas 3 men

Atsiliepimas parašytas: 2022.03.21

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Gražu

PIGU.LT APGAUDINĖJA

Siunčia sugadintas prekes, grąžinimo reikia laukt savaitėm, apsimeta kažkokiais kvailiais, kad nesupranta nieko. Nerekomenduoju, nes gausit sulaužytas prekes, o apmokėjimo lauksit mėnesiais, ir tai neaišku ar atgausit.

Atsiliepimas parašytas: 2022.02.04

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Ugnė Pau

Nusivyliau

Užsisakiau paveikslą ant drobės 'Moteris su skrybėle'. Užsisakiau gruodžio 14d.jis turėjo atkeliauti gruodžio 22d.šią dieną gaunu ŽINUTĘ, kad paveikslas atkeliaus gruodžio 28d.(gerai suprantu užsakymų apkrova ir laukiu toliau.... 28d.gaunu atsakymą kad siuntinys vėluos ir ateis 31d.gerai laukiu toliau....! Sausio 2d.paskambinu klausydama kur mano siuntinys ar jis iš viso atkeliaus-atsakymas palaukite dvi dienas turi atsiūsti man atsakymą. Po valandos laiko atsiunčia laišką, kad paveikslo nebeturi...! Žinokit pikta taip nebūtų, bet paveikslas buvo skirtas mano mamai Kalėdų proga! Mama liko be dovanos! Nuotaika sugadinta! Ir kas pikčiausia - Paveikslą toliau galima užsisakyti!
Ačiū už sugadintas šventinės nuotaikas!

Atsiliepimas parašytas: 2022.01.02

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Jurgita

APGAUDINĖJA

Nusivyliau pigu.lt, nes jau tris kartus nukėlė pristatymo terminą. Nerekomenduoju čia pirkti, ypač jei aktualus pristatymo terminas (pvz. dovanoms), nes nežinai ar tikrai gausi užsakytą prekę laiku, nors rašo, kad turi sandėly ir gali pristatyti rytoj. Melas!
Pažadėti pigu eurai :D
Nurodytas pristatymo terminas neatitinka realybės.

Atsiliepimas parašytas: 2021.12.08

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Pigu eurai yra marketingo triukas

Labai esu nepatenkintas Pigu eurais. Buvo Lapkritį porą kartų daryta akcija atgauk visą užsakymo sumą Pigu eurais. Bėda tik kad ši parduotuvė specialiai vis mažina ir mažina sumą kurią gali padengti tais eurais. Praktiškai daugumai prekių ten gaus iki 10% nuolaidą. O ir kainos yra specialiai užkeltos, ypač savaitgaliais kai jie siūlo nuolaidų kodus, o jie ima ir dirbtinai dar labiau pakelia kainą. Ieško patiklių pirkėjų kurie neseka prekių kainos.

Aišku Pigu.lt jums pasiūlys mažesnę kainą nei konkurentų jeigu nusiųsite jiems užklausą, tačiau ta pigesnė kainą yra sugeneruojama su specialiu kodu, kas reiškia jog Pigu eurų nepanaudosi. O vien jais padengiant pradinę sumą jums galutinė kaina vis tiek išeina brangesnė nei kitur, nes kaip ir minėjau ten kainos yra dirbtinai užkeltos.

Ai ir jie galioja tik keletą mėnesių, viskas labai fainai sugalvota. Iš pradžių privilioji pirkti, nes taigi wow akcija 100% sumos grįš Pigu eurais, tada mato pirkėjas kad ilgai jie negalios, todėl pradeda ieškotis ką čia dar nusipirkt ir galop vis tiek permoka už prekę su biški nedidele kelių procentų nuolaida (Pvz. elektronikai jie duoda tik 3%). Juokinga.
Pristatymo laiku dar neteko nusivilti
Specialiai užkeliamos prekių kainos prieš akcijas

Atsiliepimas parašytas: 2021.12.07

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai

Lovely
Logitech Brio internetine kamera neveikia Windows 10 maksimali raiška ant tiesioginiu vaizdo transliaciju per USB 3 raiška 2160px. Pardavejas atsisake gražinti pinigus motyvuojant tuo kad buvo nupleštos apsauginiai lipdukai dežutes. Paskambinus darbuotojai nieko nesupranta ir negali padeti. Garantinis užblokavo mano tel nr po vieno skambučio,atsisake kalbeti nes pokalbis nera įrašomas. Parduotuveje dirbantys irgi atsakomybes neprisiima. Šaraškino kontora pigpigriu kriu kriu :) Vartotoju teises irgi nepades jum. Siulau nepirkti nieko iš šitos ...įtariu... varliu pelkes :)

Lovely parašė klausimą 2019.11.07

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti
jurate
www.pigu.lt apgavikai, negerbianti pirkėjų ir besityčiojanti iš jų e. parduotuvė. Užsisakiau 2 prekes iš www.pigu.lt už kuris mokėjau per e. bankininkystę. Gavau tik vieną , Vienu žodžiu nei prekės nei grąžintų už prekę mokėtų pinigų. Paprašiau kelis kartus paaiškinimo , kodėl negavau prekės tai atsakymai buvo šokiruojantys. Facebooke pateikus nepasitenkinimą dėl negautos už kurią sumokėta liepė nufotografuoti prekę. Kaip galima tai padaryti jei prekės iš viso neturiu ??? kai kreipiausi e. paštu dėl problemos gavau , kad esu atseit kvaila ir jie mato tik vieną užsisakytą prekę. Tada nusiunčiau jų pačių e. paštu gautą laišką aiškiai parodantį, kad buvo užsisakyta 2 prekės . Be to nusiunčiau nukopijuotą informaciją apie apmokėjimą ir .... jokio atsakymo. Ir tai šios savaitės įvykis . Apgailėtina ši pigu, uab įmonė. Niekam nerekomenduoju.

jurate parašė klausimą 2018.10.05

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti