Atsiliepimai

DealeXtreme

www.dx.com

Atsiliepimai

WinSim

Legenda

Kaip ir daugumai tai greičiausiai primoji mano kinietiška elektorinine parduotuvė kurioje teko apsilankyti. Šiuo metu vis rečiau tenka ja pasinaudoti, bet apsilankau karts nuo karto peržvelgti prekes.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Fackinas

Gera parduotuvė

Seniau dažniau, dabar rečiau tenka užsisakyti iš šios parduotuvės prekes, visada likau patenkintas gautų perkių kokybe, kas retai būna turint omeny kiniškas parduotuves

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Blackbeard

Seniausia kinų parduotuvė

Su Dealextreme praktiškai užaugau. Ankščiau pas juos kainos buvo tikrai absurdiškai juokingos (kokybė, beje, taip pat). Dabar tiek tas, tiek anas pakilo – kainos kiek didesnės nei kokiam TinyDeal, bet pastebėjau, kad jie laikui bėgant išsižada pačių praščiausių prekių, ir atsifiltruoja kokybiškas. Jei prireiks jų komandos pagalbos, nusiteikite laukimo kankynėms. Viską susumavus, manau parduotuvė tikrai nebloga naujokams ar pavieniams pirkimams, bet laikui bėgant kiekvienas ras sau priimtinesnę, specifinę kinų parduotuvę.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gurkis

Dar viena gera kiniečių parduotuvė

Šią parduotuvę žinau jau nuo labai seniai, tikriausiai tai pirma mano kiniška parduotuvė iš kurios užsisakinėjau. Yra pigių prekių, na bent anksčiau buvo, šiai dienai tai nėra didelė sensacija atsižvelgiant į kainas. Praverčia, kai reikia nusipirkt įvairų detalių. Atsiuntimas 2-3 savaitės, įpakavimas tvarkingas. Kalbant apie kokybę, galima sakyti, kad šioks toks sėkmės reikalas. Na vistiek likau kaip ir patenkintas ką pirkau, tad rekomenduoju.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.20

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Blofeld

Smulkmenų parduotuvė

DealExtreme atradau kaip vieną iš pirmųjų(mano patirtyje) kiniškų parduotuvių. Buvo 2009-ieji metai, bux era, tad užsidirbęs kelis $ ieškojau kur išleisti, ir DealExtreme radau įvairių pigių smulkmenų, kurios buvo gan smagios ir Lietuvoje buvo tokių nematyti. Šiaip parduotuvė patikima, problemų nekyla, jeigu prekė neateina viskas puikiai išsprendžiama.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Tomas

Gadgets nuo 0.99$ + užsidirbk

DX pirmą kartą atradau dar 2014 metų gale. Anuomet mane sužavėjo tos mažos kainos, todėl ši ir tapo mano pirmoji. Čia galima rasti tikrai žaismingų ir gal praktiškų smulkmenų, kurias pavyzdžiui galite padovanoti kaip unikalią simbolinę dovanėlę. Kaip tokį vieną praktišką įsigijau butano žiebtuvėlį 'svarkę', pastaroji veikė iš ties ilgai, o ir pati buvo tokia solidi. Tačiau buvo ir dingusių prekių, kadangi užsakytas 100 baterijų kaip tablečių taip niekad ir neatėjo, pinigus grąžino sklandžiai. Tai pat parduotuvė siūlo palikti atsiliepimus, padaryti nuotraukas ar net video peržiūras (angl. reviews) ir taip gauti taškų/jų valiuotos, už kurią bus galima įsigyti jų asortimento.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai