Atsiliepimai

Topo centras

www.topocentras.lt

Atsiliepimai

Pirkejas

Labai blogos prekės ir aptarnavimas

Nusipirkus televizoriaus priedėlį jis paveikė 10 min. ir išsijungė visiškai, įjungti nepavyko. Nuvežus atgal i Kauno Savanoriu Topo Centra, apžiurejo, įjungė jis veikia. Parsivežu atgal, įjungiu veikia. Paveikė para laiko, išsijungė ir nebeisijungia vėl. Nufilmavau viska, kaip įjungiu kelis kartus į lizda, jis nebeveikia, i ta patį lizda įjungiu televizoriu, šis veikia. Nuvykstu antra karta, parodau priedėlį, parodau nufilmuotą medžiagą, įjungiam, jis vėl veikia. Viskas kaip ir aišku, paveikęs tam tikra laikotrpį, priedėlis išsijungia ir nebeveikia, bet konsultantas nuveda pas kažkokia aptarnavimo specialistę Liną. Papasakoju situaciją, kad jau antrą kartą aš čia, mano kelionė kiekvieną kartą siekia 60 km, o ji atrėžia, vežk į Topo Centro taisyklą ten kažkur, o jei nenori mes nuvešim ir tris savaites užtruks. Sakau nekokybiška prekė, pirkau tėvukui krepšini žiurėti, apkeiskit, man kelionė brangiau atsieis kiekviena karta važinėti pirmyn-atgal, o ji, niekuo negaliu padėt. Tai vat ir pasirink išreklamuotą CENTRA, gauni nekokybišką prekę, atveži, o čia dar ir vos velniu negauni!!! Siaubingas aptarnavimas, daugiau niekada čia nieko nepirksiu, ir kitiems rekomenduosiu, kad rinktūsi tik ne Topo Centra!!!
Jokių
Nekokybiškos prekės, blogas aptarnavimas

Atsiliepimas parašytas: 2022.09.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

lejon.klp

Nerekomenduoju. Eilinį kartą parduoda to ko neturi.

Užsakymą internetu neįvykdė, pasirodo prekės net neturėjo, bet norėjo apgauti pakišdami kita.
Tik blogiausi atsiliepimai. Užsakymas turėjo būti paruoštas nuo 5 iki 11 dienu, o praėjus 30 dienu užsakymo dar nebuvo. Skambinta buvo 3 kartus visais kartais sake siunčiamą jau greitai atvyks. Prekes siunčiamos iš Lenkijos. Po paskutinio skambučio garantavo kad greitai bus, ir vakare paraše žinute, kad prekė jau yra Klaipėdoje. Atvykus atsiimti pakišo kita prekė ir tik išpakavus namuose pamatėme kita daiktą. Modelis panašus, bet išmatavimai kiti, ir daiktas netinka. Kai atvykome gražinti bandę aiškinti, kad tai analogiškas daiktas ir turi tikti. Atsiprašymu nesulaukėme, pakeisti preke atsisakę ir pareiškę, kad gali gražinti pinigus į sąskaitą ir tai ne iškarto, o po keliu dienų.
Eilinį kartą parduoda to ko neturi. Sumoki pinigus lauki prekės, skambini paaiškinti negali kodėl neturi to ką reklamuoja ir pardavinėja. Į rinką teikiama klaidinga informacija įdedą mažiausią kainą o parduoti nori sena pakaitalą.
Nerekomenduoju.
nera
Atsiprašymu nesulaukėme, pakeisti preke atsisakę ir pareiškę, kad gali gražinti pinigus

Atsiliepimas parašytas: 2022.09.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Aš

Pagyrimas darbuotojai

Sveiki, noriu padėkoti konsultantei Margaritai, dirbančiai Ukmergės g. Vilniuje. Labai išsamiai atsakė į mums rūpimus klausimus, davė daug naudingų patarimų. Puikiai išmano savo darbą!

Atsiliepimas parašytas: 2022.08.22

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raimonda

prekių ir aptarnavimo kokybė

birželio mėn teko pirkti paspirtuką, kuris iš karto buvo brokuotas. nuvežus į Vilniaus CUP padalinį, pakeitė į naują. praėjo du mėnesiai, ir paspirtukas vėl sugedo - baterijos gedimas. padalinio vadovė pasakė, kad yra gauta visa brokuota serija.. pareikalavus grąžinti pinigus, prasidėjo absoliutus nesiskaitymas. antra savaitė laiko neatsako į skambučius, neteikia jokios informacijos.

Atsiliepimas parašytas: 2020.09.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

laisvydas

Telefonas buvo nekokybiškas, apie grąžinimą pinigų net kalba neėjo

Gavau telefoną xiaomi, telefonas pradėjo (net kortelė nebuvo įstatyta ir įjungtas net nebuvo) pats įsijunginėti, atsijunginėti ir nuvykus grąžinti beabejo prasidėjo vargo keliai...nesutiko grąžinti pinigų arba pakeisti į kitą telefoną...niekam nesiūlau čia pirkti

Atsiliepimas parašytas: 2020.07.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Hiri

Nenormalu

Kodėl aptarnaujantis personalas žiaumoja kramtomąją gumą? Man asmeniškai nėra malonu ir normalu kalbėti su konsultantu, kuris prieš klientą kramto gumą ir jaučiasi 'atsiputęs'. Visiška nepagarba. Nerekomenduoju lankytis Kauno megos topo centre .

Atsiliepimas parašytas: 2020.03.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Nina

Del garantinio televizoriui

Sugedo po 3 mėn televizorius, garantija 2 metai, nuvažiavus į topo centrą megoje, pasirodo tu pats turi mokėti jiems 50 eurų už mašiną, kad jie nuvežtų jį į Petrašiūnus į garantinį servisą. Klausimas topo centrui, kam ta jūsų garantija išvis yra reikalinga, jei žmogus turi viskuo rūpintis ir mokėti pats už viską? O kai perki ką nors, tai per prievartą yra brukama papildoma garantija, iš kurios naudos 0%, gal baikit mulkint žmones su savo garantijom, bet kas idomiausia, kad paskambinus į Petrašiūnus garantinį servisą, aiškiai pasakė, kad jus privalot patys paimti ir nuvežti televizorių į garantinį NEMOKAMAI, bet panašu, kad pas jus viskas atbulai, nerekomenduoju, nes sugedus buitiniai technikai patys r9pinsites jos išgabenimu į garantinį, o jei prekė kaip mano atveju didelių gabaritų gaunas visiškas š...., nerekomenduoju naudotis topo centro paslaugomis niekam
Gražiai čiulba
Nesirūpina garantiniu aptarnavimu

Atsiliepimas parašytas: 2020.02.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Dovilė

Sugedus buitinei technikai jokio atsakymo

Pirkau skalbimo mašiną topo centre. Sugedo. 2 dienas bandau susitarti dėl sutvarkymo. Pirmiausia nukreipia į tvarkymo servisą, kuris net netvarko. Po to vėl bandau skambint.. kol prisiskambinu nukreipia į kitą servisą, kuriame net nešneka niekas lietuviškai. Vėl skambinu į topo centrą vis girdžiu tą patį, kad susisieks su manimi atsakingi asmenys ( Valdžia).. Antra diena laukiu atsakymu, bet vis dar nieko, jokia valdžia nesusisiekia. Žodžiu išvada sugedus technikai papraščiau nusipirkti naują, negu ieškot kažkokio garantinio. Nusivyliau topo centro tvarka, suteikia garantini o žmogus turi pats rūpintis kas paims tavo daiktą tvarkyti.. Nors mano manymu už tai turėtu būti atsakingas topo centras.
Nėra
Atsakingumo ir aiškumo nėra.

Atsiliepimas parašytas: 2020.01.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Brigita

Blogas aptarnavimas

Užsakiau internetu televizorių. Po kelių dienų gavau žinutę, jog prekė paruošta atsiėmiui ir galiu atvykti atsiimti. Atsiėmimo vietą nurodžiau Šiaulių Saulės miesto topo centrą. Nuvykau vakare 20:48. Konsultantas (šviesiai rudi pusilgiai plaukai, suversti ant vieno šono, aukštas, lieso sudėjimo) nusivedė prie ekspocizinio televizoriaus ir sako: štai jūsų televizorius, apžiūrėkite ar viskas tinka ir rytoj supakuosime. Likau apšalus. Ne gana to, kad televizorius ne naujas, tai jo dar nesiruošė supakuoti tą patį vakarą, nors pranešime aiškiai parašyta, kad prekė paruošta atsiėmimuo. Vaikinukas leptelėjo, kad liko tik 10 min iki darbo pabaigos ir nei nesivargino supakuoti televizoriaus, ką jau kalbėti apie atsiprašymą. Minėtas konsultantas buvo ne su darbo apranga, o užsivilkęs striukę, nors darbo laikas dar nebuvo pasibaigęs. Darbo vietoje prie kompiuterio buvo dar viena moteris - konsultantė. Ši buvo maloni ir sakė, jog gali padėti supakuoti, tačiau prieš tai minėtas konsultantas to daryti nesiruošė. Kiekvienas planuojame savo laiką, todėl labai pikta, kad topo centro administracija tokia aplaidi, visiškai nesirūpina klientais. Reikėjo abksčiau paskaityti atsiliepimus.. dabar viskas aišku. Nors pinigai sumokėti, prekės dar nėra.

Atsiliepimas parašytas: 2019.11.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Pirkėja

Nepagirtina aptarnavimo kokybė Radviliškio Topo Centre

Topo Centre internetu užsakiau išmanųjį laikrodį, kurio atsiėmimo vietą įvardinau Radviliškyje. Jau valandos bėgyje nuo užsakymo sulaukiau pranešimo, kad prekė paruošta. Nuvykau. Prekė nebuvo paruošta, o ieškoma tiesiai lentynoje ir paimta iš jos. Pardavėja tikrino prekę atokiau, maniau, apžiūri, ar viskas yra. Parvykusi namo atidariau dėžutę, ji buvo tuščia. Tuoj pat nuvykau atgal. Trys pardavėjai pradėjo tarpusavyje ginčytis, kuris kaltas. Surado kitą dėžutę, kurią patikrino tik man paprašius, kaip supratau, būtų nei nepažiūrėję. Viena pardavėja leptelėjo, jog tai trečias kartas, o kitam pardavėjui ši situacija pasirodė labai juokinga. Linksminosi būrelis, kol išėjau su atsainiai mestu " atsiprašau". Trys pardavėjai topo centre ir nei vieno kompetetingo. Nepapuošia jūsų vardo " turgaus bobos" ir nesuteikia pasitikėjimo Topo Centru. Apmaudu ur nemalonu.

Atsiliepimas parašytas: 2019.11.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai