Atsiliepimai

Atsiliepimai

Adomas

Neverta

Siaubingas internetas. Keletą kartų skambinome dėl problemų su internetu. Vieną kartą atėjo žmogus pažiūrėti kas blogai tai tik pasakė jog pas mus problema ir mums reikia pakeisti maršrutizatorių, pakeitus maršrutizatorių internetas vis tiek dažnai suletėja per piko valandas ir atsako laikas pakyla iki kelių šimtų mili sekundžių kai normalus turėtų būti iki 50-60ms.
Niekas
Viskas

Atsiliepimas parašytas: 2017.06.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

spyrsmen

Prasčiausia kabelinė pasaulyje

Antraštė viską pasako! Internetas tai geras, niekada nedingsta ir greitis geras. Va kas liečia televiziją, tai yra tragedija. Trūksta žodžių, kai paimi vidutinio brangumo planą, o per jį net čempionų lygos nepamatysi, nes TV6, kuris apskritai yra nemokamas kanalas, čia yra mokamas....

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

PopiPop

Televizijos planai kažkoks kosmosas ten

Esu be proto nusivylusi INIT televizija. Turime vidutinio brangumo planą, kuriame nėra TV8 ir TV6 kanalų. Čia yra visiškas apsurdas, nes šie kanalai yra rodomi per paprastus tv priedelius, ir yra nemokami, o čia INIT'E prie mokamo plano jų nėra, ale reikia imti papildomus kanalus, kad jie būtų. Iš principo, tai yra labai juokinga, gailiuosi, kad pasirašiau metu sutartį, nes įsijungus tv nėra ką žiūrėti apskritai.. Geriausia imti GALA su galimybe atsisukti programą.
O internetas INIT normalus/geras.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

JustasD

Siaubingi darbuotojai

Teko apsilankyti ne kartą ofise, taip pat ir bendrauti telefonu. Norint prisiskambinti tenka laukti nuo 5 iki 15 minučių, kol konsultantas pakels telefono ragelį. Dažnai dingsta internetas ir televizija. Po dingimo paskambinus, pasako, jog TIKRIAUSIAI yra gedimas kažkur ir jie greitai jį sutvarkys, kiek supratau iš bendravimo, jie patys dar nežinojo kas yra. Su buvusio MEGANET'o ir su savo klientais elgiasi skirtingai, kainos taip pat skiriasi. Žodžiu, nesuprantu, kodėl žmonės dar naudojasi INIT paslaugomis, nes atrodo, jog jiems niekas nerūpi, tik pinigai.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Arminas

Kokybė suprastėjo

Vis dar neaišku už ką šiai įmonei mokami pinigai ar už "puikiai" suteikiamas paslaugas ar už orą. Pradedant nuo to, jog NIEKADA neįmanoma susisiekti su aptarnaujančiu personalu, baigiant tuo, kad televizija/internetas dingsta gana dažnai. Kaip teigia konsultantė telefonu, gedimai yra taisomi parą (skelbkitės šį laiką), tad kyla klausimas už ką mes mokame, kol neturime televizijos? Už juodą ekraną? Nes paprašius, jog būtų atskaičiuoti pinigėliai, kuomet mes neturime "puikiai" teikiamos paslaugos, pabrėžiama vėl gi, jog gedimai taisomi parą laiko, tada vėl paprašius, jog atskaičiuotų MŪSŲ pinigus už paslaugos neteikimą, buvo liepta rašyti pretenziją ir kad čia labai maža suma, kuri bus mums gali atskaičiuota, gal galima pasilikti teisę mums patiems spręsti, kokia suma yra didelė, kokia suma yra maža? Nėra kokybės, nėra komunikavimo, o vaikiškų filmukų paketas su rusišku kanalu krūvele yra labai puikus pavyzdys, kaip vis dar dirbama Lietuvoje už tikrai gana didelius pinigus, neteikiant profesionalių, inovatyvių paslaugų - pradedant darbuotojais, baigiant paslaugų kokybę. Kad ir kokie buvote geri anksčiau, kyla didelis noras pereiti pas konkurentus. Ir tobulėkite, nes besiskundžiančių žmonių vis daugėja apie "Init", o tada jau bus per vėlu.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai