Atsiliepimai

Senoji Kauno Spurginė

Laisvės al. 84, KAUNAS

Atsiliepimai

Satnamliv

Verta užsukti čia

Spurginė pasiilgusiems vaikystės Kauno ir vaikystės laisvės alėjos- tikrai prisiminsite visa tai paragavę šių spurgų. Čia daugiau nei paprasta spurginė, čia Kauno kultūros dalis ir reiškinys :D

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Asta

Puiki spurginė

Puiki spurginė išsaugojusi savo senąjį autentišką intejerą. Skanios spurgos ir bandelės. Ir viskas labai šviežia. Vaikystėje mane čia atsivesdavo mama,bet dar ir šiandien viskas atrodo taip pat.Rodos, kad čia sustojęs laikas. Kaip gerai, kad Laisvės alėjoj nors viena vieta išsaugojo savo autentiškumą ir unikalumą.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Danguota

Vaikystės spurginė

Nuostabi vieta, kurioje lankausi nuo pat vaikystės. Spurgos visada nuostabaus skono, šviežios, aptarnavimas malonus. Kauno senamiestyje ir Laisvės alėjoje beveik visos senosios kavinės užsidarė, apskritai dabar visur labai daug visokių ,,Čili'', ,,Can can'ų'' ir t.t., todėl labai smagu ir gera sugrįžti į šią spurginę.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sarasnoos

Žavi autentika

Neretai tenka užsukti į šią vietą. Kadangi esu ne vietinis, ši autentiška vieta labai nustebino teigiamai. Skanios bandelės, spurgos, viskas šviežia. Visuomet, kai tenka užsukti į Kauna stengiuosi nepralenk šios vietos :).

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

ewaldux779

Skaniausios spurgos

Puiki vieta. Spurginės interjeras nustebino bei pats aptarnavimas ir malonus bendravimas. O pačios spurgos kažkas neišpasakyto.. Neveltui tiek daug gerų atsiliepimų perskaičiau ir nenusivyliau užsukęs

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gintas2014

Autentiška vieta

Viena iš nedaugelio vietų Laisvės alėjoje taip ilgai išlikusi. Puiki sena aplinka ir malonios pardavėjos. Smagu čia užsukti pasėdėti šaltą žiemos dieną arba pasiimti šviežių spurgų išsinešimui ir čia pat ant suoliuko Laisvės alėjoje jas sukirsti, kai būna šilčiau.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Arminas

Užeikit

Pačios skaniausios spurgos Kaune! Niekur kitur tokios vietos nerasi. Vien išlikęs senasis užeigos interjeras ir dizainas verčia stebėtis kiek jau metų gyvuoja ši nuostabi vieta! Praeidamas visada užeinu ir paskanauju gardžiomis spurgomis. Vertinu 10 balų.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

GinTra

Labai skanios spurgos

Nerealios spurgos, visada šviežiai keptos, įvairiausių skonių: su varške, džemu, mėsa.. Spurgų skonis tarsi valgytum šviežiai keptas pas močiutę. Aptarnavimas visada labai malonus, vieta išlaikyta su senoviniu dizainu, todėl užeina tiek jauni, tiek vyresnio amžiaus žmonės.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai