Atsiliepimai

Atsiliepimai

petrasr

Įspūdingas išmanusis telefonas

Ko gero šiuo metu rinkoje tai vienas geriausių telefonų. Ypatingai galingas, spartus, nestringa, turi nuostabią kamerą. Gal man kiek minusas, nes telefonas kiek per didelis, bet čia jau kiekvienam individualiai. Kainos ir kokybės santykis puikus. Dizainiškai šis telefonas taip pat labai elegantiškas, gražus, metalinis korpusas suteikia ir patvarumo. Su šiuo telefonu daryti galima bet ką, didelė operatyvi atmintis ir galingas procesorius leidžia žaisti naujausius žaidimus, žiūrėti filmus, serialus HD raiška, naršyti keliuose appsuose vienu metu ir vis tiek veikimas yra sklandus.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Vilius

OnePlus 3T

Gražus metalinis dizainas suteikia solidumo ir pilnumo jausmą laikant jį rankose, itin patiko AMOLED ekranas, tikrai suteikia puikų pojūtį žiūrint filmus ar žaidžiant ką nors, didelis pliusas už tai, baterija irgi laiko ganėtinai gerai (užtekdavo vienai parai pilnai, kartais pusantros). Pirštų skaitytuvas veikia nepriekaištingai, tas labai patiko (ant kitų mobiliųjų dažnai su juo kildavo problemų, nuskaitydavo ne iš pirmo karto ir pan.). Puikus flagmanas už nedidelę kainą, rekomenduoju!

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Satnamliv

Žinomų flagmanų žudikas

Puikus telefonas už gerą kainą, parametrais lenkiantis visus Samsungus ir iPhonus. negaliu nerekomenduoti kai savo artimoj aplinkoj ir draugų tarpe turime net kelis šiuos telefonus, visi naudotojai patenkinti.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Tomas

Beveik budžetinis (€450) flagmanas

Telefonas, kuris savo specifikacija prilygsta populiarioms žvaigždutėms (Samsung, Apple), tačiau kaina nušluosto nosį visiems. Iš techninės pusės tai pasaka! Pradedant nuo ypač spartaus krovimo technologijos 50%/30min (100%/1.2h), talpia baterija (3.4Ah), crystal-clear kamera 4K gale, FD prieky su plačiu rankinio valdymu pasirinkimu. Pats telefonas dėvi sexy dizainą, ypač praktiškas tylos režimų mygtukas telefono kairėje. Pagaliau ištaisytos lietimo problemos sistemoje. Na, o mėgstantiems saugumą, pirštų skaitytuvas akimirksniu patikrins jūsų pirštą.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Evaldas

OnePlus 3T

Naudojausi šiuo telefonu apie mėnesį laiko, viskas išties puiku, bet grįžau prie iphone (esu iOS fanas), tačiau kas ieško telefono su Androidu, tai manau yra puikus variantas, galiu pasakyti vienas iš geriausių variantų. Kokybė korpuso yra nepriekaištinga, veikimas taip pat labai geras be jokių nesklandumų.
Vienas minusas - tai kad kameros objektyvas yra išsikišęs šitas dalykas nelabai patiko, taip pat kameros nuotraukų kokybė nėra labai gera, kokios tikėjausi.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Blofeld

Puikus telefonas už prieinamą kainą

Taigi, šis telefonas galima sakyti atitinka visus flagmanų reikalavimus - yra galingas, turi malonų, geros kokybės korpusą(visas metalinis), Gorilla Glass 4 apsauginis stiklas, pirštų atspaudų skaneris, kuris veikia labai greitai ir visi kiti privalumai. Telefonas veikia puikiai, yra labai greitas dėl savo OxygenOS, tačiau turi ir problemų: kartais pirštų atspaudų skaneris veikia lėčiau, nesureaguoja taip greitai(bet tai yra ne visada), taip pat OS turi bugų, tačiau jie nėra labai reikšmingi, tad jei to nesureikšminant, šis telefonas yra puikus pasirinkimas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai