Atsiliepimai

Vidinė atmintis

64GB (1)

Atsiliepimai

Blackbeard

Kokybiška staigmena iš kinų

Paėmus į rankas, iškart pajusite, kad telefonas surėdytas kokybiškai. Tai iš kinų gamintojų nėra dažnas reiškinys. Žagtelėti privers ir baterijos kokybė – galit žaisti, melžti telefoną ištisą dieną, o pabaigoj vis tiek bus apie 30-40%. Šituo atžvilgiu One plus one lenkia net mano dabartinį S7 Edge. Dar reiktų pabrėžti labai gražų, raiškų ekraną ir, aišku, žvėrišką varikliuką. Už jo kainą geresnių alternatyvų nėra, nebent, aišku, esate prisirišę prie vardo ar jo atnešamo „prestižo“. :)

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Tomas

Biudžetinis flagmanas

Telefonu OnePlus One (64GB talpos versija) naudojuosi beveik 2 metus. Nors šios šeimos telefonus papildė jau dvi naujos versijos (2, 3 ir 3T), šis pagal savo kainą ir išleidimo datą (apytiksliai €300 pirkimo metu) išlieka vienas galingiausių telefonu rinkoje. Būdamas ypač populiaria versija sulaukė daug dėmesio ir iš savanorių developerių tai reiškiam, kad šiai versija prikurta daug taip vadinamų Custom ROM'ų.

Pliusai: spartus keturių branduolių procesorius, 3GB darbinės atminties, 13MP kamera, 4K@30fps filmavimo raiška, 720p@120fps, talpus 64GB, greitas WiFi, 2.4Ghz iki 300Mbps, 5Ghz iki 433Mbps, platus operacinių sistemų pasirinkimas (angl. custom ROMs).

Minusai: kamera be optinio stabilizavimo, kamera jautri rankos virpesiams. Nepalaiko LTE 800Mhz dažnio (plačiausiai padengtas), tad LTE ryšys veikia tik ten, kur prieinamas 2600Mhz dažniu.

Tiesa, šiuo metu renkantiems, jei yra galimybė, rekomenduočiau naujesnes OnePlus gamintojo versijas, naujesnius flagmanus.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai