Atsiliepimai
-
Puiku
-
Gerai
-
Normalu
-
Blogai
-
Baisu
Atsiliepimai
Komunikacija tragiška
Siunta iš Vilniaus į molėtus keliauja jau 8 dienas, neaišku kada pasieks... Per klaidą buvo nusiųsta į Panevėžį, komunikacija tragiška, klientus praradom, vadybininkai bendraut nemoka
Visiškai jokių privalumų, rinkites lp express
Viskas pas juos blogai, su klientu problemų nesprendžia
Omniva
Pati neprofesionaliausia, blogiausia paslaugas teikianti įmonė. Siunta iš JAV į Lietuvą atkeliavo per 7 dienas, o nuo kovo 26 d. Iki balandžio 3 d. Omniva dar nepristatė ir neaišku ar išvis ją pristatys, nes niekas nesuteikia jokios informacijos
Jokių privalumų
Aferistai
Nuvilianti patirtis
Pati blogiausia įmonė, su kuria teko bendrauti - nelankstūs, nemandagūs, nesilaiko terminų. Kas liečia terminus - siųsti iš Amerikos užtrunka greičiau, nei jie sugeba pristatyti Lietuvoje. Daugiau nelabai yra ką komentuoti
Nėra
Visi: pristatymo greitis, aptarnavimo kokybė, nelankstumas
Už klaidas mokėti turi siuntėjas
Visiškai neprofesionalu!!! Dėl sistemos klaidos turėjau susimokėti už siuntą dar kartą. Nesileidžia net į kalbas. Sako, kad savo darbą jie įvykdė.
Jokių
Sistemos klaidos, prastas aptarnavimas
Prasčiausios pašto paslaugos lietuvoje
Siunta keliavo iš Estijos į Lietuvą ir patikrinus siuntos numerį pastebėjau, kad siunta "užstrigus" lietuvos terminale 4 dienas. Paskambinau pasiteirauti kur mano siunta - atsiliepus operatorė pasakė, kad siunta turėjo būti jau pas mane, tačiau dėl neaiškių priežasčių jos nėra, pažadėjo susisiekti su "logistikos" skyriumi ir žadėjo, kad siuntą turėčiau gauti rytoj arba poryt / penktadienį arba šeštadienį, žinoma nei siuntos, nei jokių žinių nesulaukiau. Pirmadienį vėl skambinu aiškintis situacijos - mergina paaiškino, kad "logistikos" skyrius neatsakė į mano siuntos užklausą ir jinai ją pakartotinai nusiųs ir susisieks su manim. Praėjo dar 3 dienos, niekas su manim nesusisiekė apie siuntą jokių žinių - vėl pats skambinu - ta pati istorija su pažadu susisiekti. Jau praėjo 11 dienų kaip siunta užstrigus ar pasimetus Omnivos sandėly. Esu labai nusivylęs omnivos paslaugomis, jeigu įmonė savo viduj ignoruoja kolegų žinutes, tai kaip jūs galite profesionaliai aptarnauti klientus?
Dingusi siunta, melagingi pažadai susisiekti, tragiška komunikacija tiek viduje tiek su klientais.
Greitas darbas
O man omniva labai patinka. Gavau siuntą visiškai į kitą miestą, susisiekiau, atrašė labai greitai, bendravo mandagiai. Siuntą peradresavo į mano pasirinktą paštomatą. Siunta pasiekė mane per 3 d.d. Neturiu ko prikibti. Ir šiaip visada gerai viskas būna. Super.
Greitas atsakymas, mandagus bendravimas
Aš nesusiduriau su trūkumais
Nusispjaut ant klientų. Žiauriai blogas informavimas...
Žiauriai nusivyliau omnivos darbu.
Atėjo sms apie gautą siuntą. Terminalas už 15 km. Nuvykstu atsiimti - rašo, kad šiuo metu paštomatas neveikia. "Prastumiu" valandą, atvykstu - problema ta pati. Skambinu į omnivą, sako, kad ryšio problemos ir neaišku, kada bus galima atsiimti siuntinį. Tai teko grįžti namo be siuntinio - KELIONĖ VELTUI... Nesuprantu, nėjaugu sunku visiems, kurie neatsiėme siuntų, išsiųsti sms žinutę, kad šiuo metu terminalai neveikia, pranešime, kai problema bus išspręsta,...... Kas kompensuos prarastą laiką ir sugadintą kurą?
Atėjo sms apie gautą siuntą. Terminalas už 15 km. Nuvykstu atsiimti - rašo, kad šiuo metu paštomatas neveikia. "Prastumiu" valandą, atvykstu - problema ta pati. Skambinu į omnivą, sako, kad ryšio problemos ir neaišku, kada bus galima atsiimti siuntinį. Tai teko grįžti namo be siuntinio - KELIONĖ VELTUI... Nesuprantu, nėjaugu sunku visiems, kurie neatsiėme siuntų, išsiųsti sms žinutę, kad šiuo metu terminalai neveikia, pranešime, kai problema bus išspręsta,...... Kas kompensuos prarastą laiką ir sugadintą kurą?
NĖRA
Jokios info apie neveikiančius paštomatus.
Tragiškas servisas
Tragiškas servisas. Nesu susidurusi su blogesniu siuntų siuntimu. Nuo Panevėžio į Vilnių siunta keliauja jau 5 dienas ir jos dar vis nėra. Paskambinus sako “uoj mes labai daug siuntinių turim”. Jus gal juokaujat?!??!! Pusantros valandos kelio... išsiunčiau Kalėdų dovaną, kuri turėjo ateiti prieš Kalėdas. Ir tai buvo labai svarbu!! Ačiū, kad sugadinote Kalėdų šventes! Niekada nebesinaudosiu ir visiem patariu, net nerizikuot!
Nėra
Viskas
Neveikia ir nėra informacijos
Gal galite uždėti informacija Klaipėdos Vingio gatvės paštomatui, kad jis nespausdina lapeliu! Kadangi prisiskambinti neįmanoma, rašau paštu, kelinta diena gaištu laika vesdama duomenis, ko pasekoje informacija, kad neveikia! Na, neveikia tai neveikia, keliauju į Mogiliovo gatvės paštomatą, ten neaptarnauja swedbanko kortele, bankas nežino kodėl, Jums priskambinti neina...Lyja, su mažu vaiku, žinoma, kad susinervinau!! Jei teikiat tokias paslaugas, tai susitvarkykite problemas!
Siunčia siuntas kur patogiau o ne į nurodyta paštomatą
Ne pirmą kartą gaunu siuntą i kitą paštomatą, nei nurodyta siuntimo adresu. Siuntinio atsiimti reikia važiuoti i kitą miesto galą.
Klausimai ir atsakymai
I would like to share an important experience as a reminder to others in the crypto space.
I fell victim to an investment scam and lost 560,870. Following the incident, I pursued formal reporting procedures and sought legitimate professional assistance to address the situation.
Crypt0currency investments require careful verification and risk awareness. Always work with trusted platforms and avoid unsolicited offers.
Prevention and awareness remain the strongest safeguards against fraud. if you have been scum by Crypto Richard to professional hackers like Brunoe Quick Hack. Contact: BrunoeQuickHack(AT)GMAIL.COM WhatsApp +17057842635........
John parašė klausimą 2026.02.07
Netinkamas klausimas? Pranešk
Parduodamos specialiai programuotos debeto kortelės.
GAUKITE KAŽKĄ NAUJO, pristatydami mūsų naujai sukurtas itin išmanias, specialiai programuojamas bankomatų korteles, kurias galima naudoti bet kuriame bankomate skirtingose šalyse ir kurios taip pat tinka gryniesiems pinigams išgryninti. Jomis galima išsigryninti pinigus bankomate arba apžiūrėti parduotuves ir kioskus. Šias korteles parduodame visiems savo klientams ir susidomėjusiems pirkėjams visame pasaulyje. Parduodame originalias korteles su dokumentais, patvirtinančiais mūsų operacijas. Maksimali dienos išgryninimo kortelės suma priklauso nuo įsigytos kortelės tipo. Esame pasiekiami bet kuriuo paros metu. Pastaba: užsakymas patvirtinamas vienkartiniu mokėjimu. dėl daugiau informacijos kreipkitės:
Telegram / Whatsapp: +447771236228
paštas: [email protected]
El. paštas: [email protected]
Genowefa parašė klausimą 2026.01.26
Netinkamas klausimas? Pranešk
Visiška šaraškinų kontora . Siuntas veža ištisas savaites kaip iš Kinijos ir galiausiai dar dinksta . Jokiais būdais neprasidėkite su omniva ir aplamai tokios įmonės turi nelikti aferistu
ramunas parašė klausimą 2024.12.12
Netinkamas klausimas? Pranešk
Kodel dingsta butent tik is Omnivo pastomato prekes
Gitana parašė klausimą 2024.12.10
Netinkamas klausimas? Pranešk