Atsiliepimai

Lajų takas

Miško g., Anykščiai 29168

Atsiliepimai

Raminta0112

Nepaliko didelio įspudžio

Buvom savaitė po atidarymo, atlaukėm 2 val eilė ir dar reikėjo susimokėti nors pasirodo neprivalėjom mūsų dėl to neperspėjo, iš pačio tako tikėjausi daug daugiau, bet nors esu aukšta pro turėklus nieko nemačiau ėjau vos ne kaip pro tunelį.

Atsiliepimas parašytas: 2017.06.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Arminas

Puiki vieta apsilankyti nebuvusiems

Puiki vieta nuvažiuoti su šeima laisvalaikiu, yra poilsiaviečių, galima kažką pasikepti, prie pat sraunios upės. Taip pat daug yra vietų lankytinų Anykščiuose, todėl patartina važiuoti visai dienai, aplankant visas kitas žymias Anykščių vietas. Labai smagu ir labai rekomenduoju čia apsilankyti.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.17

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Blackbeard

Viena žaviausių vietų mūs žemelėj

Nuo bokšto atsiveriantis vaizdas tikrai gniaužia kvapą. Žinoma, pačiame bokšte neužtruksite, todėl siūlau išsinuomoti dviratį (yra puikus punktas ant tako pakeliui į Lajų taką), apnarstyti apylinkes, galbūt nirstelti į upę. Pramogų tikrai pilna, jeigu jas matai. Anykščiai tapo mėgstamiausiu mano miestu sielos ramybei.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.15

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Fackinas

Patinka

Patinka, kad Anykščiai taip vysto turizmą. Šaunu, kad lajų takas nemokamas, užlipus atsiveria labai graži gamtos panorama, tikrai verta nuvažiuoti ir pamatyti.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

PopiPop

Nieko labai ypatingo

Lėkėm ten iš Vilniau, kad prasieitume 5 minutes taku :) Na ką, smagu išties, važiavom pavasarį, miške matėsi daug žibučių, praėjom taku greitai, kur atsivėrė gražus vaizdas nuo bokštelio. Išties esu buvusi ant nemažai bokštelių, ir jeigu važiuojate vien dėl tako, tad jsugalvokit ką kur dar nuveikti, nes ta pramoga yra trumpoka :) Butinai pasiimkite pikniko krepšį, nes ten yra nemažai vietų kur galima gražiai jaukiai ir smagiai paužkandžiauti.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Auris

Reklamos daug, bet vieta niekuo neypatinga

Buvom vasarą: tikėjomės kur kas daugiau (kadangi matėm daug reklamos internete, televizijoje), tačiau nieko įspūdingo ar įdomaus nepamatėm. Vienintelis dalykas, kad bent kiek sudomino, tai tako konstrukcija. Šiaip pagrinde matomos medžių viršūnės ir tiek.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Sagenas

Išpūstas reikalas

Važiavau, tikėdamasis neeilinių įspūdžių, tačiau pamačiau tą patį, ką jau ir esu matęs Anykščiuose. Takas trumpas, pasivaikštai tarp medžių ir pamatai dalį tekančios upės. Tik tiek. Nieko įspūdingo. Kažin, ar verta važiuoti ilgesnį atstumą tik dėl to, nors reklamos buvo ohoho.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Marius

Puiki vieta kuria verta aplankyti

Apie šia vietovė teko girdėti pačių įvairiausių atsiliepimų, kai kam labai patiko, kai kam ne, bet tai savaime suprantama - visiems neįtiksi. Lajų taką su drauge aplankėme vasaros pabaigoje, kai jau lankymo bumas buvo aprimęs. Žmonių buvo ne per daugiausiai tad radome vietą ir kur automobilį pasistatyti ir pačiame take laisvai pasivaikščioti, pasifotografuoti. Didelį įspūdį padarė pati tako konstrukcija, aplinkiniai medžių viršūnių vaizdai, nuostabus pušynų kvapas. Labiausiai patiko 35 metrų aukščio apžvalgos bokštas nuo kurio atsiveria nuostabi panorama į Anykščių šilelį ir Šventosios upę.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.19

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

mantisz

Įdomi vietovė.

Toks takas yra išskirtinis, panašių takų neteko man dar matyti. Gražiai atrodo viskas ir neįprastai, kadangi gamta apžvelgiama iš viršaus. Gaila, kad lankytojų kiekis būna didelis.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.19

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

gytis899

Išpūstas reikalas

Kadangi gyvenu netoli Anykščių buvau ten pora kartų. Man nepatiko tai, kad medžiai uždengia vaizdą ir tik vienoje vietoje matosi panorama. Taipogi takas yra labai trumpas ir praktiškai ilgiau lipi laiptais nei vaikštai taku.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai