Atsiliepimai

Trijų mergelių tiltas

A. ir J. Gravrogkų g. 8, Kaunas

Atsiliepimai

Versus1994

Tiltas visų tipų žmonėms

Puiki vieta tiek sportuojantiems, bėgiojantiems, tiek ramiai pasivaikščioti išėjusiems žmonėms. Vieta, pats parkas pakankamai aptvarkytas, todėl puikiai tinka išvykai su šeima. Labai norėčiau kada šokti su virve nuo šio tilto, nes kiek žinau galimybė yra, taigi vieta tinka ir ekstremalams.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.04

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
sauliusfm

Geriausias Kauno tiltas pėstiesiems

Dažnai užsuku pasivaikščioti šiuo tiltu pasivaikščioti į kitapus Nemuno esantį parką. Kas labai patinka tai, kad į priekį einant tiltas leidžiasi žemyn, o atgal gaunasi eiti į kalną, todėl atsiranda šioks toks krūvis, nes vistiek dar pasivaikštai po šalia esantį parką. Pats tiltas viskas ok, bet turėtų būti labiau sutvarkytas parkas, galėtų šiek tiek atnaujinti būtų iš viso jėga. Kiek matau tiltu prabėga tiek sportuojantys, tiek norintys ramiai pasivaikščioti, tiek važinėjantys dviračiais. Tikrai pamėgtas kauniečių šis parkas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.18

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Gurkis

Puiki vieta poilsiui

Įspūdingo dydžio tiltas, praėjus tiltą didelis miškas ir Nemuno pakrantė. Vietos tikrai yra kur pasivaikščioti ir pailsėti nuo miesto šurmulio. Visada ramu, tylu. Kiekvieną pavasarį sušilus orams, einu pasivaikščioti. Tiltas labai aukštai ir ilgas, padūstu kol įveikiu. Tiems, kas mėgsta ekstremalų sportą tereikia pasidomėti internete apie šokimus nuo šio tilto su virve.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.13

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai