Atsiliepimai

Atsiliepimai

Osvaldas

Osvaldas

Su šia bendrove reikia būti labai budriems,nes "pakiš" net nemirktelėję. Jau esu patyręs per juos nemažus nuostolius,todėl dabar labai įdėmiai stebiu siuntų sekimo istorijas.Anksčiau buvo populiarūs tiesos neatitinkantys įrašai apie,neva,kelis nepavykusius bandymus rasti namie adresatą ir siunta keliaudavo atgal.Dabar "trende" kitas variantas. Siunta 06.20.(šeštadienį) ryte buvo palikta paštomate. Informuotas apie tai nebuvau,nors sekimo istorijoje iškart padarytas įrašas,liudijantis,kad "Itella" šią savo pareigą atliko. Siuntėjas ,kaip vėliau paaiškėjo,neužrašė mano tel. Nr.ant siuntos.Kyla klausimas : kaip galėjau būti informuotas, jei nebuvo  mano kontaktinių duomenų? Prisiskambinti nepavyko. Nedetalizuosiu, kiek buvo įdėta pastagų ir sugaišta laiko,kad sužinoti durelių atidarymo kodą,bet tik po 6 dienų,t.y ,kai iki siuntos paštomate laikymo termino pabaigos buvo likusi vos 1 diena , pagaliau gavau atsakymą į vieną iš daugelio užklausų. Taigi,jei bent vieną dieną vėliau pradėčiau paieškas,siunta iškeliautų atgal siuntėjui.Vėl kyla klausimas: kas tokiu atveju dengtų nuostolius ( siuntimas man kainavo 15,- Eu)? Panašu,kad aš. Keista ir liūdna :siuntėjas neužrašė reikiamų duomenų, "Itella" apsidraudė save nuo bet kokios atsakomybės melagingais įrašais, o susimokėti  už šio sandorio dalyvių aplaidumą ir nesąžiningumą tektų man. Nejau taip sunku parašyti teisybę,kad ant siuntos trūksta kontaktinių duomenų ir dėl šios priežasties informuoti gavėjo apie siuntą nėra galimybės.Juk  tuomet ,grąžinus siuntą,nuostolius dengtų  kaltas asmuo. Ir vėl klausimas: kodėl "Itelloje" siuntų pristatymą organizuojantis personalas nesistengia dirbti sąžiningai...? 
Respektas Žaliakalnio kurjeriukui
Rašo netiesą sekimo istorijose,tenka teisintis siuntėjams,teikti įrodymus.

Atsiliepimas parašytas: 2026.06.25

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Sarune

Gerai moka nusimesti atsakomybe.

PAPILDAU:

Papasakosiu savo patirtį, nes kantrybė jau išseko ir čia ne pirmas kartas jau .

Siunta savaitę guli sandėlyje Kaune. Paskambinusi paprašiau leisti ją atsiimti sandėlyje, nes siunta svarbi. Man pasakė: „Žinoma, šiandien galėsite atsiimti, tik atsiųsime žinutę, kada.“

Gerai.

Atsiunčia žinutę, kad siunta iš viso yra kažkokiame kaime esančiame paštomate už Kauno. Gerai, važiuoju pasiimti.

Durelės sutraška, bet neatsidaro.

Antrą kartą vedant kodą niekas neveikia.

Konsultantai jau nebedirba, niekas nepadės.

Kitą rytą 8 val. skambinu pranešti apie situaciją. Atsiprašo ir pasako, kad iki pietų siunta bus pristatyta į mano adreso paštomatą.

Negavau aš tos siuntos į savo paštomatą.

Skambinu jiems: kur mano siunta?

„Sandėlyje.“

Kada gausiu siuntą?

„Per 2 darbo dienas.“

Bet jūs sakėte, kad šiandien iki pietų!?

„Mes neturime galimybės susisiekti su kurjeriais.“

Tai galiu šiandien atvykti į jūsų sandėlį ir atsiimti?

„Taip, galite, bet atsiųsime žinutę, kada.“

Ar tikrai gausiu šiandien?

„Taip, taip, gausite.“

Spėkit, ar gavau?

Ai, ir sekime rodo, kad siuntą atsiėmiau. Dėl šito jūsų grybo parduotuvė man pinigų nenori grąžinti, nes pagal sistemą siunta, kurios neturiu, jau pažymėta kaip atsiimta.
Neturi.
Visa įmonė kaip didelis trūkumas

Atsiliepimas parašytas: 2026.06.23

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Online

Jei įmanoma su jais nieko bendro neturėti, tai geriau su jais nieko bendro netur

Jei įmanoma su jais nieko bendro neturėti, tai geriau su jais nieko bendro neturėti.
Katastrofa
Katastrofa

Atsiliepimas parašytas: 2026.06.22

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Viduje dirba vagys !!!

Gavau siunta atidarius vidui truksta prekiu gerai isiziurejus matosi buvusi atidaryta ir uzklijuota vel permatoma lipnia juostele ziauru kreipsiuos i SmartPosti taip nepaliksiu
lai ziuri kas pristate lai zymisi kas tai padare ir ismeta is darbo !!! Veiksmas Kaune !!!
ziureti foto siuntejo klijuota plevele siaura ant virsaus nauja plati

Atsiliepimas parašytas: 2026.03.18

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Lukas

LABAI LIŪDNA PATIRTIS, NIEKAM NEREKOMENDUOJU

Siuntė siuntą iš DE (Vokietijos), kitaip sakant siuntą perėmė iš DHL, kadangi DHL neturi atstovybės Lietuvoje Itella kažkokiu būdu pasirašė su DHL sutartį ir DHL siuntas Lietuvoje siunčia. Ar bent jau bando siųsti...
Problema ta, kad adresas buvo suformuotas klaidingai, siuntą nebuvo pristatyta, tačiau registruota kaip bandoma pristatyti, kur? Kokiu adresu? Niekam nežinoma. Gauti informacijos nėra galimybės vienodi atsakymai, kad adresas buvo netikslus, be rezultate kažkam darė delivery attemopt? Kam? Patys nežino.
Savaime suprantama, kad siunta gražinta siuntėju.
Siuntėjas įrodinėja, kad padarė savo- siuntą išsiuntė ir bandė pristatyti, tačiau buvo priešingai, siunta nepasiekė gavėjo.
REZULTATE Itella savo atsakomybės kratosi, neva siuntėjas turi rašyti pretenziją DHL, o siuntėjęs įrodinėja, kad siuntą išsiuntėteisingai ir rezultate bandė pristatyti- "delivery attempt", todėl gražinimo "refund" užsakymui nepriima. Ebay platforma kurioje ir darytas užsakymas "money back" negrąžina motyvuodama tuom, kad buvo "delivery attempt"
Gavėjas lieka be siuntos ir be pinigų. Ačiū itella, bet DHL Lietuvoje sugadinot visą aukštos kokybės paslaugų vertę.
Labai blogai
Prarasta siuntą ir pinigai

Atsiliepimas parašytas: 2026.02.17

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Aiva

Vengti Smartpost

Mėnesį laiko nerado adreso nedideliame mieste. Siuntė prašymus patikslinti, bet tas nepadėjo. Kompetencijos nulis, atsakomybės nulis. Galų gale gražino siuntėjui. Vengti!!! Nerekomenduoju!!!

Atsiliepimas parašytas: 2026.02.07

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Lukas

BLOGIAUSIA IŠ BLOGIAUSIŲ!!!

Aptarnavimo kokybė APGAILĖTINA! Gėda man, kad DHL ir kitos vakarų Europos kompanijos naudojasi šio siuntėjo paslaugomis Lietuvoje. Nėra blogesnių variantų. Kiek kartų siuntė siuntas visos KAŽKUR nukeliauja, bet ne ten kur reikia. Skambink nors ir 100-ąjį kartą ir prašyk, kad siunta būtu tinkamai adresuota vistiek NIEKO! REZULTATE nusiunčia ten kur jiems yra geriau. APGAILĖTINA!

Atsiliepimas parašytas: 2026.01.29

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Kipras

labai prastai

labai prastai, siuntas ideda i betkokius pastomatus mieste. Pristatymas veluoja 4 dienomis. nerekomenduoju naudotis.

Atsiliepimas parašytas: 2026.01.27

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Justinas

Šiauliu kurjeriai liuks 10/10

Nežinau kaip kituose miestuose, bet Šiauliuose kurjeriai 10/10, pora kartu gavos taip, kad turėjo atvešt į namus bet tuo metu buvau darbe, tai atvežė į darba, kiti kurjeriai tokiais atvejais atveža tik kita diena, tad mano patirtis su ittella labai gerai

Atsiliepimas parašytas: 2026.01.18

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Vladimir

viena prasciausiu kurjeriu tarnyba Lietuvoje

savaite laiko issiusta siunta laukia kurjerio pastomate, pristatymas is Vilniaus i Kauna uztrunka iki menesio
nera

Atsiliepimas parašytas: 2026.01.17

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai

skaistusia
Turėjau gauti siuntą iš Vokietijos. Bet jokio pranešimo negavau. O dabar sužinojau, kad siunta grąžinta į Vokietiją.

skaistusia parašė klausimą 2025.06.06

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti