Atsiliepimai

ITELLA LOGISTICS, UAB

www.itella.lt

Atsiliepimai

IEVA

Nepristatyta siunta

Nors užsisakai gauti siunta i savo pastomata uz 100metru nuo gyvenamosios vietos, jie ideda i visiskai tau nepatogia vieta ir aiskina, kad pagal ju politika gali idet 5km atstumu per visa Vilniu. Paprasius ju perdeti i mano nurodyta pastomata, nes esu su koja luzusia ir negaliu atsiimti taip toli, kaip uzsikirtusi plokstele kartoja imones politika imones politika, prie ko cia as ir imones politika, nes kai uzsisakineji preke is eshopo nebuna nutodyta informacija apie imones politika, ir uz ka tada jums yra sumokama.
Nesuprantu, kodėl dėl jų nesugebėjimo atlikti savo darbo turėčiau gaišti savo laiką ar leisti pinigus taksi. Nes siuo atveju galejau tiesiai i eshopa nuvaziuot ir nusipirkt preke, toks pats atstumas, o dabar sumoki pinigus ir vistiek reikia vaziuot pasiimti….

Atsiliepimas parašytas: 2024.05.03

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Ieva

Labai nuvilianti patirtis

Ta pati problema kaip ir daugeliui. Nors yra šalia gyvenamosios vietos iki 1 km atstumu gal 3-4 paštomatai, jie sugebėjo siuntą numesti už 2.5 km, dar be to ir sunkiai pasiekiamoje viešuoju transportu vietoje. Jiems čia atrodo viskas normaliai, susisiekus su klientų aptarnavimu sugebėjo tik pasityčioti, kad jie gali numesti siuntą ir už 5 km ir vistiek bus teisūs, o klientas nieko dėl to padaryti negalės. Nesuprantu, kodėl dėl jų nesugebėjimo atlikti savo darbo turėčiau gaišti savo laiką ar leisti pinigus taksi. Gaila, kai siunčiantis prekes iš užsienio negalima pasirinkti siuntų tarnybos, nes šitų tikrai nesirinkčiau. Belieka tik kreiptis į prekių tiekėją ir paaiškinti, kad siunta jiems grįš ne dėl mano, o būtent Itella kaltės ir neveiksnumo.
Deja, kai reikia pristatyti siuntą pagal adresą, jie nesugeba to padaryti. Gerai viskas būdavo tik tais atvejais, kai turėdavau galimybę nurodyti tikslų paštomatą, į kurį noriu gauti siuntą.
Klientų poreikiai jiems nerūpi, atvirai tyčiojasi, net nesiruošia spręsti problemų, kurias patys ir sukėlė, klientų aptarnavimas - žemiau plintuso.

Atsiliepimas parašytas: 2024.05.01

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Dovile

Rekomenduoju

Kurjeriai labai atsakingi, siuntas pristato tvarkingai, nepažeistas, atsižvelgia į klientus ( pristato ir kitu adresu ir pakeičia laiką), klientų aptarnavimas telefonu, taip pat labai geras, mandagus
Atsakomybė
nera

Atsiliepimas parašytas: 2024.04.26

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Auri

Tragedija

Siuntą nuveža vairuotojai, kur nori kur jam patogu, kad ir už 30 km., paskambinus kai visada atvešime atsiprašau, bet niekas nieko neveža, gražina siuntą atgal pardavėjui ir tiek žinių, niekam nerekomenduoju prasidėti su šitais, pilnas internetas apie jų darbelius....

Atsiliepimas parašytas: 2024.04.22

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Balčius

Tik gerai

Tik gerai galiu atsiliepti apie Itella ir jos kurjeris.Siuntos buvo pristatytos laiku,aptarnavimas malonaus,

Atsiliepimas parašytas: 2024.04.20

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Giedrius

Siaubas

Siaubas, nesuprantu kaip dar gali tokia imone egzistuoti, darbo kokybe apskritas nulis

Atsiliepimas parašytas: 2024.04.10

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
All

Tragedija

Nepaisoma jokių pristatymo terminų. Siuntos, kurios turėtų būti pristatomos laiku, yra nuolat atidedamos arba nukeliamos į vėlesnį laiką.

Atsiliepimas parašytas: 2024.03.26

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Saule

Kur dingo atsiliepimai apie Itella Rekvizitu puslapyje? Duodu 0 zvaigzduciu !!!

Rekvizituose neimanoma parasyti atsiliepimu apie Itella.jei nori parasyti,tave nukreipia i Itella puslapi.o jiems juk vienodai,ka tu ten rasysi.juk tu atsiliepimu nematys joks zmogus,isskyrus itella vadovybe.
daro geda uzsieniui,negerbia klientu,nors jie juk is klientu gyvena.desto siuntas bet kur ir zmogus turi lakstyti po visa miesta.meluoja,kad nebuvo vietos.jei nebuvo,tai lai veza i namus.arba deda i netoliese esanti pastomata.ju yra salia mano namu net 5.arba lai daro didesnius pastomatus,kaip kitos normalios kurjeriu firmos.meluoja,joga gali deti i 8 km atstumu esancius pastomatus.gaila,kad negaliu jiems duoti 0 zvaigzduciu,nes nenusipelno nei 1 ! zmones,jei galite pasirinkti kurjeriu firma,perkant preke,jokiu budu nesirinkite itella.gaila ne visada tai imanoma.itella ir venipak tai 2 blogiausiai dirbancios kurjeriu firmos Lietuvoje.
Jokiu!
per mazi pastomatai.kurjeriai blogai dirba.deda siuntas bet kur.zmonem tenka lakstyti po visa miesta.

Atsiliepimas parašytas: 2024.03.14

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Saule

baisiau ir buti negali ! melagiai!

papildymas del vakar rasyto komentaro.taigi,gyvenu kaune,netoli Baranausko gatves,salia mano namu yra 5 itella pastomatai,kurie yra arciau,nei tas,i kuri idejo.stai jie :

1.Smartpost Šilas Taikos
Taikos pr. 31A, Kaunas
0.58 atstumas km

2.Smartpost Šilas Dainava
Pašilės g. 108, Kaunas
0.60 atstumas km

3.Smartpost IKI Taikos
Taikos pr. 81, Kaunas
0.89 atstumas km

4.Smartpost Rimi Dainava
V. Krėvės pr. 43, Kaunas
1.09 atstumas km

5.Smartpost RIMI Savanoriai
Savanorių pr. 321, Kaunas
1.15 atstumas km

bet ne,jie nuveze dar toliau i sita:

6.Smartpost IKI Girstupis
Kovo 11-osios g. 22, Kaunas
1.30 atstumas km

ir dar drista meluoti,kad nebuvo vietu.buvo ketvirtadienio rytas,taigi,pastomatai tusti. is 5 pastomatu,vienas tikrai buvo tuscias.net jei ir nebuvo,tai lai daro didesnius pastomatus.pasidare mazycius ir gainioja zmones po visa miesta.

kodel nebaudzia kurjeriu,kurie blogai dirba?

negana to,jie man raso,kad gali deti 8 km atstumu! tai jau pranoksta venipak,anie sako: 5 km atstumu.juk tai melas!

pranesiau i temu.temu sake,kad kiekviena toki atveji registruoja.tikiuosi,kad bus daugiau zmoniu,kurie per chata pranes i temu.temu puslapyje reikia eiti i pacia apacia ir ten rasite chata.ten galima parasyti lietuviu kalba ir pranesti.

kuo daugiau zmoniu pranesines i temu,ar i kitas firmas,is kuriu pirko,tuo mums bus geriau.gal temu nedarys su jais sutarciu.jokiu!
per mazi pastomatai,pleskite savo pastomatu dydi ir tinkla. bauskite kurjerius,kurie blogai dirba. negainiokite zmoniu po visa miesta!

Atsiliepimas parašytas: 2024.03.14

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Saule

labai blogas darbas,darbo kokybe lygi 0! Geda!!!

vis galvojau,kad venipak yra blogiausia kurjeriu firma Lietuvoje,bet pasirodo,kad Itella nieko nesiskiria nuo venipak.gyvenu Kaune,netoli cnetro ir salia mano namu yra ne vienas Itella pastomatas,bet jie nuveze mazdaug uz 1,7-1,8km !!! siandien ketvirtadienio rytas ir tikrai yra laisvu vietu bet kokiam pastomate.siunta atejo is uzsienio,is temu ir as buvau namie,telefonas buvo ijungtas. nieks man neskambino,siuntos i namus nepristate,o imete kuo toliausiai.ju puslapyje parasyta,kad atseit su manim susisiekta per zinute ir elektronini pasta.nieko panasaus nebuvo! tik kai imete i pastomata,tada issiunte zinute su atsiemimo kodu.zmones,jei yra galimybe,nesirinkite nei venipak,nei itella,nes tai katastrofa!!! ir jei perkate is temu,praneskite i temu apie tai.gal tada temu nedarys su jais sutarciu.nes dabar temu renkasi is 3 kurjeriu firmu.
jokiu!
labai blogas darbas! kokybe lygi 0! negerbia klientu. nedarykite gedos uzsieniui! Geda!

Atsiliepimas parašytas: 2024.03.14

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai