Atsiliepimai

Atsiliepimai

Kristina

Hesburger Plento g. Jonava

Užakymą priėmė labai "maloniai" bendraudama. Prie langelio priėjo susiraukusi ir nemandagiu tonu patikslino užsakymą. Trumpai tariant aptarnavimas super lėtas ir tragiškas. Apie švarą virtuvėje net nenoriu pagalvot, jei net iš lauko per langelį matosi murzinos plytelės.

Atsiliepimas parašytas: 2024.06.16

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Prastas aptarnavimas, taip pat maisto neatitikimas

Kaunas veiveriu g. Hesburger restorane, labai ilgas aptarnavimas, maisto laukimas, yra vienas darbuotojas vyriskis, gana ilgai jau dirbantis, kuris neatitinkamai bendrauja su kliantais, pateikia produktus su atsisakytais ingridinatais (pvz. surainis be svogunu, duoda su ir dar aiskina…) nepagarbiai sneka, noreciau, kad gautu ispejima arba butu pasalintas is darbo. Pamaciusi, kad jis dirba visada vengiu vaziuoti.

Atsiliepimas parašytas: 2024.05.23

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Guoda

Tragiškas aptarnavimas hesburger Šiauliai bruklinas

buvo užsakyti 3 burgeriai, o gavau tik 3 bulvytes ir tai nėra pirmas kartas, tačiau tik grįžusi namo, pastebėjau, jog tai nėra tai, ką aš užsakiau
nėra atsižvelgiama į pirkėjo norus

Atsiliepimas parašytas: 2024.04.26

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Domkus

Prastas aptarnavimas

Kelis kartus buvau jau užsukęs į Klaipėdoje esantį Minijos g hesburger ir pastoviai tenka nusivilti darbiotojais kurie neišgirsta užsakymo, pora kartu esu sakes jog noriu komplekto su papildomais dviejais mesainias ir ideda viena papildoma ir panašiai... šiandien Balandzio 17d 19:30+- kartu su drauge važiavome ten pat i drive užsisakem 2 late o įmuše 3 paklausus jo apie jo klaida darbuotojas is pradziu neigt pradejo poto pasake jog tai buvo jo klaida paklausus ka butu galima padaryti jis nusijuokė ir sakė jog galima rašyti skundą. Taipogi prasiau jog atsuktu kameras ad garso irasa koki taipgi jis to negalejo padaryti dėl įrodymu.

Atsiliepimas parašytas: 2024.04.17

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Egle

Kaunas, Veiverių g Antisanitarija

Antisanitarinės sąlygos.Kaunas, Veiverių g. Stalai turbūt nebuvo plauti nuo įrengimo laikų, limpa visi, baisu prisiliesti. Servetėle pavaliau su

Atsiliepimas parašytas: 2024.04.07

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Ainaras

Labai nepatinkintas klientas

Atvykau į hesburger restoraną Vilniuje, norėjau užsisakyti savo mėgstamiausią ir skaniausią mėsainį - “VEKE Sojų vegetariškas mėsainis”. Man ieškant šio patiekalo iškilo šokas, nes neberadau savo mėgstamiausio mėsainio Hesburgeryje! “ VEKE Sojų vegetariškas mėsainis” buvo vienintelė priežastis lankytis Hesburger restorane. Joks kitas greito maisto restoranas nedarė tokio skanaus mėsainio kaip “VEKE Sojų vegetariškas mėsainis“. Aš buvau priverstas pasirinkti alternatyvą mano mėgtamiausio mėsainiui - “vegetariškas mėsainis”. Kuris nėra net panašaus skonio į orginalų ir vienintelį “VEKE Sojų vegetariškas mėsainis“. Prašau gražinti mano mylimiausia ir patį geriausią mėsainį tuoj pat!!
Nėra
Sojų vekė mėsainis

Atsiliepimas parašytas: 2024.04.05

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Laimis

Taurages Hesburger

2024.03.15 lankiausi Taurages hesburger restorane, dvieju mesainiu teko laukti 13min. Nors saleje zmones visi buvo aptarnauti, pirma ipila gazuotus gerimus ir juos palieka tiesiog stoveti, po to eina mesainiu ieskoti. Gerimas per ta laika nugazavo paprasius pakeisti gerima nemandagiai atreze "jog galiu ir pakeist jei netinka" zmogus tik ka ciupinejes nesvaru kasos aparata ir pinigus neploves ranku bego i virtuve ir man matant plikomis rankomis nesiojo mano uzsakytus mesainius po virtuve, labai nehigieniska manau. Mandagaus vendravimo manieru Taurages hesburger kolektyvui reikia dar pasimokyti. Beto uzsakymo rinkimo eiliskumas yra nesuprantamas, pirma ipila gerima po to gamina burgerius, juk gerimas turetu buti ipilamas pries pat atiduodant uzsakyma klijentui? Issigazavusio gerimo tikrai niekas nenori gerti. Baisu.
Nera
Daug trukumu

Atsiliepimas parašytas: 2024.03.15

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
kamile

Blogai padaryti užsakymai. :)

Atvykus pardavėjas nežinojo užsakymo, šalta kava latė su karamelė, buvo be karamelės ir jautėsi tik pienas, dar užsisakius kavos su cukrumi, gavau be cukraus. Likau nepatenkinta, pinigai į balą.
Nėra jokių
Blogai padaryti užsakymai.

Atsiliepimas parašytas: 2024.02.19

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Valentinas

Apsinuodijau hesburger

Vakar pirkau du mažus sūrainio kompleksus. Ir šiandien visa diena viduriuoju ir neapleidžia vėmimo jausmas. Ir jau nebe pirmą kartą. Ką pastebėjau jog vėliau išgėrus ne iškarto jų įpilta kola susuka vidurius!!! Veiksmas Šiaulių pramonės g. Hesburgerinė.
Nepastebejau
Prastas maistas

Atsiliepimas parašytas: 2024.01.10

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Rokas

Panevezys smelynes g.

Grybai jus kurva kaip sunku yra priimt uzsakyma paprasta cheese burger big meal ir nesugebet didžiausio dalyko įdet tai yra gerimo, ahuel jus isvis pasidaret, is pradziu nereguojat i komentarus kad be darzoviu dabar isvis gerimo net neidejo apakes as panevezio smelynes hesburgeriu

Atsiliepimas parašytas: 2023.12.19

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai