Atsiliepimai

Atsiliepimai

Loreta

Ilgas laukimas

Kiek jau galima, kiekvieną kartą atvažiavus užsisakyti su automobiliu, nesvarbu į kurį hesburgerį Vilniuje, tenka laukti daugiau nei puse valandos, kai aplinkui nieko nėra. O užsakymas tuo labiau nesudėtingas, mėsainiai ir bulvytės, ar tikrai reikia šitiek laiko jiems paruošti. ABEJOJU. Ką tie darbuotojai veikia tai neturiu žalio supratimo, matyt nosi atsistoje krapšto. Bet pagal atsiliepimus matau, kad vienodai šviečia klientų nuomonė. Asmeniškai aš pralaukus šitiek laiko tiesiog išvažiuoju ir nebelaukiu, nes nematau prasmės gaišt savo brangų laika..

Atsiliepimas parašytas: 2023.11.22

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Dzestina12

Nerekomenduoju.

Žodžiu nerekomenduoju.
Paprašius mėsainio be svogunu, galiausiai gavau su garstyčiom nors būvo neprašytos, reziume būvo visas ištežes ir matėsi jog tie svogūnai būvo išiimti, o ne naujas padarytas... Vienu žodžiu esu nusivylus kaip tokias i darba priema... Panevežys Klaipedos 143 g.

Atsiliepimas parašytas: 2022.01.13

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Dominyka

Negryžčiau

Liepos 7d. Tiškevičiaus g. pirkome mėsainius su sūriu, greičiausiai merginos konvejeriu prisigamino ryte ir pardavinėja visa diena :) Agurkai suvyte, bandele kaip skrudinta - vos sukramtysi. O gal net vakarykščiai? Fu.

Atsiliepimas parašytas: 2021.07.07

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
melynak3

Puikus restoranas

Labai skanus maistas, puikus aptarnavimas‼ Maisto nereikia laukti ilgai, žinoma išimtis būna drive-in, bet suprantama, kadangi ten klientų ir užsakymų kiekis yra didelis, todėl normalu, kad reikia ilgiau luktelti. Bet darbuotojai stengiasi kuo greičiau ir geriau atlikti darbą.

Atsiliepimas parašytas: 2020.11.29

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Raimonda

Upės g.9 Vilnius CUP Hesburger

Atėjau į Hesburger paprašė pora min palaukti. Girdėjau, kaip kolegės neadekvačiai kalbėjo necenzūriniais žodžiais cituoju: klientai buvo išvadinti tarakonais, nes tipo reikia sedėti namie, o ne trainiotis. Buvo pradėta keiktis, kad neturi pertraukų per klientus. Buvo nemalonu, pikta klausytis, nes neadekvačiai kalbėjo prie klientų (man ir draugui girdint).

Atsiliepimas parašytas: 2020.11.21

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Katinas

Tragiškas aptarnavimas

Dariaus ir girėno g. Vilniuje maistas skanus, bet aptarnavimas tragiškas. Spalio 23d. atvykus 21:30h, drive in norėdami užsisakyti nebuvo pasakyta nei laba diena nei viso gero, pasakius ką norime užsisakyti buvo tiesiai i mikrofona nusijuokta ir pasakyta TEKS LAUKTI 9 minutes. Gerai, palaukėmė. Pinigus paėme kaip iš nežinia ko, padavus maišelį su maistu buvo dar karta “nusižvengta” ir pasakyta jog įdėjo kitokius padažus negu prašėme, tuomet pakeitė ir pasakė patikrinti ar tikrai tuos įdėjo. Rimtai?
Ir taip, salotos buvo padarytos “ant greičio”, nes juk penktadienis namo visi nori. :) Bet, kitą kartą tikriausiai reikės savo peilį vežtis,kad svogūną susipjaustyt, nes nežinai ką gausi. Viena kartą kai dirbo kiti žmonės svogūnai smulkiai supjaustyti, o šį kartą vos į burną telpa gabalai.
Visiems visko pasitaiko, bet įmonė savo vardą teršia su tokiu personalu. Tad mieli vadovai, galbūt surenkite klientų aptarnavimo mokymus kaikuriems darbuotojams, nes kažkoks etiketas turi būti pas visus asmenis dirbančius su klientais. Arba gal skriptą padarykit, kad išmoktu elementariai pasakyti laba diena, skanaus ir viso gero.

Atsiliepimas parašytas: 2020.10.23

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Raimonda

Užsakymas

Tauragės drive in pateikeme užsakymą. Kuriame aiškiai buvo pasakyta, kad 2 sūrainiai be svogūnų ir garstyčiu. Tai vietoj to buvo išimti agurkai ir pridėta svogūnų ir garstyčių. Manau tikrai galima rasti už tokia su kokybiškesniu aptarnavimu.

Atsiliepimas parašytas: 2020.10.18

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Rugilė

Skanu, bet aptarnavimas tragiškas

Vilniaus Ukmergės g. Hesburger (drive in). Pateikėme išankstinį užsakymą appse (su atsiėmimu kiek įmanoma greitesniu). Laukti reikėjo 45 min!! Galiausiai prie kasos nebuvo net pasisveikinta. Nuotaika jau ir taip sugadinta. Atsiimam užsakymą - nėra kavos. Nervai per tiek laiko jau ištampyti, tad jos ir nebeprašiau, norėjosi greičiau dingti. Dirbo 3 moterys, tarpusavyje nesusikalbančios. Tik viena buvo su kauke (ir tai tik burną užsisengus), kitos be. Su pirštinėmis atrodo buvo irgi tik viena, ir viską lietė tomis pačiomis. Nekalbu apie viruso grėsmę, bet kur elementari higiena DIRBANT SU MAISTU. Tiesa, kasininkė taip ir neatsisveikino :). Labai nusivylusi.
Skanus maistas
Nemandagus aptarnavimas, nepilnas užsakymas, higienos trūkumas

Atsiliepimas parašytas: 2020.04.03

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
karina

Liepkalnio hesburger

Lankomes, ten gana dažnai, nes mums pakeliui...Bet nuo šiandien nusprendėme ten nesilankyti...Labai nemandagus aptarnavimas (dažniausiai, tai trūksta mėsainių ar bulvyciu) ir kai pralaugdamas daugiau, nei pusvalandį tau per langelį pasako nebedirbam nu atsiprašau !!

Atsiliepimas parašytas: 2020.04.03

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
vladimir

nu žinot užknisot

pasibaisėjau Šiauliuose esančiame hesburgeri dirbančios kasininkės elgesiu, nesu mačius labiau mužikavoto žmogaus per savo gyvenimą visą, užsisakėm maisto, paprašėm šiaudelio ir servetėlės, deja buvo suduota lyg šlapiu skuduru per veidą ir likome nieko nepešę, nuėję visaip apkalbinėjome nes buvo pasielgta labai nemaloniai į visus klausimus atsakinėjo lyg šūdą drėbdama. Žodžiu karnavalas ne hesburgeris, arba pasidarot normaliai arba nebevalgau niekada

Atsiliepimas parašytas: 2020.02.28

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai