Atsiliepimai

Druskininkų vandens parkas

www.akvapark.lt

Atsiliepimai

Viktorija

Nelankstus administracijos darbas

Užsakėme viešbutyje "Aqua" kambarių už 2000 Eurų, vienam iš svečių susirgus Covid 19, administracija atsisakė nemokamai anuliuoti arba perkelti kambario rezervaciją. Nelankstumas, absoliutus situacijos ingnoravimas.

Atsiliepimas parašytas: 2022.01.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raminta0112

Tobula vieta atgauti jėgas

Turiu tradicija kiekvienais metais vykstu į šį parką pailsėti atsigauti nuo rutinos, pasimėgauti pirtimis, sūkurinėmis voniomis, ir vandens kalneliais, atsigaunu vėl visiems metams į priekį ;)

Atsiliepimas parašytas: 2017.06.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Arminas

Labai patinka

Pats geriausias vandens parkas. Labai patinka ten jauki aplinka. Yra daug įvairiausių čiuožyklų, pirčių, kurias labai mėgstu. Lietuvoje pats geriausias vandens parkas. Mielai nuvažiuoju su drauge ten pailsėti.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

DEZAVU

Geriausias Lietuvoje

Geriausias vandens parkas Lietuvoje, neatsibostantis ir tikrai tvarkingesnis nei kiti. Žmonių gal taip pat daug susirenka savaitgaliais, tačiau darbo dienomis tikrai be eilių gali nueiti ir pralėkt po kelis kartus nuo tų pačių čiuožyklų. Labai smagi pramoga, jei reiktų rinktis vandens parką Lietuvoje, tai būtų Druskininkų vandens parkas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

ewaldux779

Puikus laisvalaikio praleidimas

Patinka, kad didelė erdvė, kiek tik nori nusileidimo takelių, 2 sūkurinės vonios. Pirčių kelių rūšių, kiekvienas atras tai kas jam patinka. Puiki vieta atsipalaidavimui.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Evaldas

Vandens parkas

Tikrai viskas patiko, žymiai geriau nei Vilniuje Vichy parkas. Įdomūs dušai (lyjantys), kažkaip daugiau erdvės, bei man viskas patiko tikrai labiau, nors tiek daug nėra nusileidimo trasų nei Vilniuje, bet patariu rinktis vandens parką esantį Lietuvoje, tai šį.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Heda

Mėgstamiausias vandens parkas Lietuvoje

Mano manymu, geriausias vandens vandens parkas Lietuvoje. Gausu įdomių pramogų, neįprastų pirčių, jaukiai sutvarkytas. Labai gera vieta atsipalaiduoti.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.15

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gurkis

Nebloga pramoga šeimai

Esu buvęs pora kartų šiame druskininkų vandens parke. Bendrai galiu pasakyti, kad patiko. Didelė įvairovė atrakcionų. Viešbutis taip pat neblogos kokybės. Dabar tik būtų galima jau ir kažkokių atnaujinimų sulaukti, visgi šiek tiek pabosta tos pačios čiuožyklos. Kainos be nuolaidos ar akcijos gana tikrai nemažos, tačiau pasinaudojus nuolaida, kentėti galima. Rekomenduoju apsilankyti, vis dėl to geras laisvadienio praleidimas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai