Atsiliepimai

Trakų salos pilis

Trakai

Atsiliepimai

Sagenas

Puiki, bet pabodusi istorinė vieta

Apsilankyti verta vien dėl bendro išprūsimo, tačiau ši vieta yra tikrai populiari, žmonių joje netrūksta ir nėra didelio potraukio sugrįžti vėl bei žvalgytis. Man bene labiausiai patinka tai, kad pilis saloje ir aplink atsiveria ežero vaizdai. Na, o ir patys Trakai yra gražus miestelis.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.30

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Blofeld

Galbūt įdomus turistams, bet šiaip, nieko ypatingo

Teko čia lankytis kelis kartus - būnant visai mažam, gal trečioje klasėje ir jau žymiai vėliau. Abu kartus įspūdžio nepaliko - muziejus gan įprastas, kaip ir visur kitur, ginklai ir visa kita. Nieko naujo ir nieko kažko įdomaus. Pati pilis paprasta, nors kažko tikėtis ir nereikia, visgi tai yra pilis, o ne pramogų parkas, o įspūdį, kokios pilys būdavo, susidaryti galima. Verta eiti jau vien dėl atsiveriančio vaizdo aplink.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.22

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Gintas2014

Įdomi istorija

Lankiausi Trakų pilyje ir jos muziejuje keletą kartų. Pats muziejus tikrai įdomus, gana didelį ir įvairi ekspozicija ir autentiška aplinka, visus kartus buvo įdomus prisiminti ir vėl susipažinti su Lietuvos istorija. O pilies vaizdas nuo ežero kranto iš tiesų atrodo nuostabiai.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.22

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
sauliusfm

Vidinis kiemelis primena vietą iš žaidimo assassin's creed

Praeitą vasarą po daug metų pertraukos apsilankiau Trakų salos pilyje. Labiausiai patiko vaizdas, kuris patinka įėjus į vidinį kiemelį, tikrai nuostabus vaizdas kai gali atsisėsti pasėdėti kiemelyje tarp 4 aukštų sienų, kurio grindinys iš akmenų. Toliau visai įdomios muziejaus naujovės tai interaktyvūs objektai, kaip vienoje salėje judantis ir besikeičiantis objektas - tai veidas kokio kunigaikščio tai dar kas. Šiaip muziejų per daug nemėgstu, nes būna nuobodu kaip ten dirbantiems ir sėdintiems prižiūrėtojams, bet visai nieko pamatyti kažką Lietuviško. Kaina 6 eurai suaugusiam.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.20

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai