Atsiliepimai

Druskininkų keltuvas LYNŲ KELIAS

www.lynukelias.lt

Atsiliepimai

nikas

lynų kelias

sugadinta diena ir nuotaika.po Esu 1 grp. neįgalus 100 procentų nedarbingumas, po beveik metų laiko gydymosi ir buvimo namuose, šiandieną atvežė mane draugai praleisti dieną Druskininkuose. Pirma pramoga buvo Lynų kelias, nusipirkau bilietą su nuolaida, stovėjau eilėje, nors abi kojos paralyžiuotos, bet nenorėjau naudotis neįgalaus pažymėjimu, man buvo labai sunku nes vaikščiojimo lazdelė palikau automobilyje. Atvažiavo du vagonėliai, vienas su negalią turintiems žmonėms ženklu pakilom į viršų pasigrožėjom vaizdais ir tuoj pat norėjosi leistis net neišlipant, nes jaučiau kad vaikščioti nėra jėgų, bet buvau išprašytas iš vagonėlio ir turėjau 40minučių dar atstovėti eilėje atgal. Nesuprantu koks protiškai neįgalus sukūrė tokias taisykles eilėje stovėjo vien jaunimas kurie dar buvo pasivaikščioti viršuje, tai jeigu nori vaikščioti, tai ir stovėk atgal eilėje, bet išprašyti neįgalų žmogų stovėti vėl eilėje tai yra jau viršūnė idiotizmo, kaip pramoga visai nieko, nors Vokietijoje už tokią kainą kilau virš Rheino ir atgal, tai nėra net ką ir lyginti ir laiko ir vaizdų ir vagonėlių komforto lygis ir aukštingumas turbūt Lynų keliui niekada to neįgyvendinti, bent jau kompensuokite savo trūkumą maloniu aptarnavimu ir bendravimu. Tai mano manymu jei norite būti pažeminti ir sugadinti nuotaiką, tai herzlich wilkommen į Lynų kelią

Atsiliepimas parašytas: 2020.05.24

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Raminta

Blogas aptarnavimas

Šiandieną su šeima atvykom papramogauti į Druskininkus ir nusprendėm išbandyti lynų kelią. Kadangi eilė buvo didelė iškart nuėjau į kasas mokėti nesidomėjus kiek kas kainuoja tik pasakiau kad 4 suaugę ir vienas vaikas. Mamos pateikiau invalidumo pažymėjimą 40% darbingumą pareiškė, kad netaiko nuolaidos tik kas turi 25% tam galioja, na bet nesiginčijau ir mokėjau pilną sumą, nors kur pateikdavom kitom įstaigom visvien darydavo nuolaidą, bet dar ne viskas. Stovėjome eilėje turėjome laiko, nes netilpome pirmu reisu, tai nusprendžiau pažiūrėti kiek kam kainuoja biletai ir pamatau lentelėje, kad nuo 0 iki 4m vaikam nemokamai o iš manes paėmė už vaiką 4,5eur nuėjus prie kasos pasakiau, kad mano vaikuj 4m tai pareiškė kasininkė, kad perkant turėjau pasakyti, kad vaikui 4m, o aš pasakiau, kad jos darbas pasiteirauti kiek vaikui metų. Pradėjo draskyti akis kad negrąžins pinigų, paklausus ar turi nusiskundimo knygą pasakė, kad neturi ir mane stūmė nuo langelio ir uždarant privėrė striukės rankovę. Likau apšalusi tokiu aptarnavimu ir elgesiu su klientu. Paskambinau nurodytu telefonu lankstynuke paaiškinus situaciją pradėjo gynti darbuotoją ir net neatsiprašė! BAISU!!!

Atsiliepimas parašytas: 2018.04.22

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Raminta

Nusivyliau

Neturėtų pramoga veikti tamsiu paros metu, nes nieko nematyt. Manau nekas matytųsi ir sviesesniu metu žiemą. Langai viduje rasoja. Prieš kildami paklausėm ar ką matysim, bilietų pardavėja, suprantama, vietoj neigiamo atsakymo pasakė nežinau.
O tas išlaipinimas nusikėlus į vieną pusę, kaip nesusipratimas koks. Reikia vėl stot į eilę ir atžymėt bilietą. Šokas man buvo, nes niekas neįspėjo, kad jį saugot reikia. Vos radau kuprinėj.
Jauciuosi apgauta..Pasirinkau pramoga o ispudziu negavau
Bandykit laime tik vasara

Atsiliepimas parašytas: 2017.12.30

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Lina

SIAUBAS!!!!

Atstovi eilėje į vieną pusę 40 min, persikeli, turi išlipti ir vėl 40 min laukti eilėje, kad persikeltum atgal. Jei pirksite bilietą, tai tik i vieną pusę, neapsimoka išmesti į balą 5 eur už pastovėjimą eilėje 1,5 val.../ Never buy both way ticket, you will spend 1,5 hour total in a queue, it's not worth to pay 5 Eur for that. And awful staff!!!
Jokių
Viskas blogai

Atsiliepimas parašytas: 2017.09.09

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Gintas2014

Nevertas kainos ir laiko eilėje

Praeitą vasarą, kai lankėmės Druskininkuose, išbandėme ir keltuvą, nepamenu, kokia buvo kaina, bet tikrai nemaža. O eilės didelės laukėm tikrai bent 15 min, vaizdas iš keltuvo gana neblogas, bet nevertas tos kainos ir laiko. O didžiausia nemaloni staigmena laukė kitoje pusėje prie Snow Arenos - reikėjo išlipti iš keltuvo ir vėl laukti tokioje pat eilėje, nes ėmėme bilietą pirmyn - atgal. Pats keltuvas niekuo neįpatingas, su plastikiniais prastais langais, šviečiant saulei viduje buvo karšta. Rekomenduočiau išbandyti nebent tada, kai matosi, kad nėra eilių prie keltuvo.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.22

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Evaldas

Keltuvas - nieko įdomaus

Teko keltis šiuo keltuvu ir galiu pasakyti, tai nieko įspūdingo, vaizdo įdomaus nesimato, pagrinde tik miškas ir tiek. Šiaip tikrai neverta leisti pinigų.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.19

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Dovilė

Nesužavėjo

Poilsiaudami Druskininkuose sugalvojome išbandyti nesenai atidarytą LYNŲ KELIĄ. Tačiau visiškai niekuo nesužavėjo. Persikėlus į kitą pusę, reikia lauke stovėti ir laukti kol būsi perkelta atgal, viduje tvarkos taip pat nėra, langai murzini, kad sunku ir kažką pamatyti per juos.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.19

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Sagenas

MUST VISIT

Šiuo keltuvu tikrai verta pasinaudoti, nes atsiveria puikūs vaizdai ir tai suteikia excitment'o. Trūkumas tik tas, kad eilės yra ganėtinai ilgos ir pabosta laukti, kuomet didesni žmonių srautai (ar šalta).

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.18

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
GinTra

Ilgos eilės prie keltuvų

Teko galimybė apsilankyti Druskininkuose ir išbandyti keltuvą. Deja, likau nelabai patenkinta. Nors vaizdas ir atsiveria labai gražus, tačiau eilės prie kasos buvo milžiniškos. Išlaukus eilę, tikėjausi, kad jau nuvykus į kitą lyno kelio pusę, apsisuksim ir toliau grožėsimės gamta, pasirodo, reikėjo dar ir ten iš naujo laukti eilę.. Kol sulaukėme eilę praėjo 20 minučių. Tikrai matėsi, kad žmonės nepatenkinti, nepriklausomai kokie vaizdai atsiveria.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.16

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Heda

Vieninteliai lynų keltuvai Lietuvoje

Paslauga, kurią verta išbandysi viešint Druskininkuose, iš keltuvo atsiveria nuostabūs vaizdai. Už 5 eurus galima nusikelti į Snow Areną ir grįžti iš jos iki vandens parko. Vieninteliai minusai - norėjosi, kad visas pasikėlimas truktų ilgiau ir ganėtinai didelis žmonių srautas, nes teko apie 20 minučių laukti eilėse.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.12

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai

nikas
siūlau išmontuoti šią baisią pramogą ir nedaryti gėdos kurortui

nikas parašė klausimą 2020.05.24

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti