Atsiliepimai

Atsiliepimai

irute

Skanu ir greitai

Užsisakėme picas ir Cezario salotas su krevetėmis.
Viskas buvo skanu. Padavėja maloni, aptarnavo pakankamai greitai. Valgėme
dienos metu, Vilniaus Ozo g.
Jauki aplinka, greitas aptarnavimas

Atsiliepimas parašytas: 2024.05.12

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Aistė

Tragedija

Padavėjų elgesys mane labai šokiravo, negalėjau niekad pagalvoti, kad žmogus dirbantis tokį darbą gali būti akiplėšiškas ir nesiskaityti su klientais, jeigu jau toki darbą dirbi tai turėtų ir elgesys būti kitoms atitinkamas. Maisto skonis ir kiekis suprastėjo, o kainos padidėjo. Tikrai negrįšiu čia ir nesiūlau kitiems apsilankyti Panevėžio Charlie pizza kavinėje.
Gražus interjeras
Aptarnavimas, skonis, kaina

Atsiliepimas parašytas: 2024.04.08

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
elinga

Aptarnavimas

Šiaulių Saulės miesto Charlie picoje dirba labiausiai nekompetetingas aptarnaujantis personalas. Merginos buvo nemandagios, paprašius parodyti dokumentą ir jį atidavus dokumentas buvo numestas ant stalo. Padavėjos Gabrielė ir Iveta visą laiką vartė akis, rodė pirštu į stalą.
Nėra
Labai prastas aptarnavimas

Atsiliepimas parašytas: 2024.02.02

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Vilma

Sugadinta nuotaika

2023 11 11sugalvojom užsukti į Kauno Akropolio Charlie pizza papietauti.Pietavome tryse,kiti šeimos nariai užsisąkė po picą,o aš užsisakiau šnicelį kuris buvo visiškai sugedęs,net prasmirdusi mėsa.Pasikvietus barmenę ji labai atsiprašė ir pasiūlė atnešti kitą porciją šnicelio kur garantavo kad tikrai bus viskas ok.Aš sutikau su jos pasiūlimu.Ji atnešė kitą porcija ir vėl toks pats prasmirdes mėsos gabalas.Kažkoks košmaras,sumokėjom už pietūs,liko sugadinta nuotaika,Barmenei sakiau nerekomenduokit niekam valgyti tų šnicelių nes jie visiškai sugedę.Picos tai buvo normalios,bet šnicelis- nenoriu net to vaizdo nei kvapo prisiminti.

Atsiliepimas parašytas: 2023.11.11

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
moteris

Tragedija

Labai gaila jog antras apsilankymas čia labai labai stipriai nuvyle jau nuo pat pradžiu. Po filmo su geromis nuotaikomis atejom pavalgyt, bet labai greitai ja sugadino mus “pasitinkantys padavejai”, tai buvo dar pakenčiama, bet kai pralaukus pagaliau mūsu užsakyma prieme, ir atneše užsakytus gėrimus, buvo katastrofa, gerimo ingredientai tikrai neatitiko savo galiojimo laiko, kas tikrai nuvyle, nes skonis to paties gėrimo skyresi kaip diena ir naktis po pirmojo ragavimo praeita karta

Atsiliepimas parašytas: 2023.02.05

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Labai prastai

Meniu laukiu 15min negaunu, užsakymas ilgokas, užsisakėme picos turėjome laukti 1h laiko, neskanu esu labai nusivylęs tikiuosi restoranas bankrutuos.

Atsiliepimas parašytas: 2022.01.23

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Arnoldas

Prastas aptarnavimas

2021.06.27 14.30 Labai esame nusivylę aptarnavimu, Šiauliuose ant saulės miesto stogo įsikūrusios Charlie pizza kavine. Atvyke su šeima laukėme 15 min menių, nesulaukus paprašėme patys dar po 10 min vis nesulaukėme meniu. Prie šalia esančio staliuko atėjo pora jaunuolių, kuriems iškarto buvo atneštas meniu, padavėjos paklausėme kas čia vyksta , kodėl negauname meniu, ji atsakė sulauksit ir viskas , tuomet dingo apetitas atsistojome ir išėjome

Atsiliepimas parašytas: 2021.06.27

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Raimond

Prasta picų kokybė

Lankėmės ozo picerijoje. Užsisakėme 4 picas. Kurios buvo tiesiog tragiškos. Visi buvom labai nusivylę ir daugiau tikrai neeisime pas jus. Ne pirmą kartą nusivylimas, bet ėjome su vaikais, tai tik dėl žaidimų kambario.

Plačiau apie picas:
Visos 4 picos buvo perkeptos, kelios sudegusios. Sūris buvo prisvyles prie tešlos. Tešla trupėjo. Ingridientų išvis nebuvo. Picos storis buvo apie 3mm ir nedaugiau. Dar padariau nuotraukas. Tiesiog tragedija. Norėjome nemokėti už tokias picas, bet aptarnaujanti mergina buvo maloni. tad nesinorėjo gadinti jai nuotaiką.
Geras aptarnavimas
Prasta maisto kokybė

Atsiliepimas parašytas: 2019.11.18

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Deividas

Šeštadienio šeimos pusryčiai

Šeštadienio rytas, Lapkričio 24 diena 11:00,
Nusprendėme užeiti į Charlie pizza (Mega) papusryčiauti,
Užsisakėme kavos, gėrimų, amerikietiškus pusryčius, makaronų su kumpiu ir suriu, bei omletą su lašiša ir baklažanu.
Buvo užimtas tik vienas staliukas.Todėl pagalvojome, kad greitai aptarnaus.
Kavos laukėme 15 min, savo užsakyto valgio sulaukėme tik po 35 min, kaip jau paraginome padavėją.
Užsakant prašėme nedėti pievagrybių. Tačiau tikriausiai buvo pamiršta ir įdėta, žmogiška. Tačiau išvydęs visą lekštės turinį buvau lengvai šokiruotas. Kiaušiniai realiai buvo nepanašūs nei į anglišką, nei į amerikietišką apkepimą. Perkeptas jovalas lėkštėje. Pareiškiau, kad tai aš tikrai nevalgysiu ir nemokėsiu už tai. Galiausiai pavalgius mano šeimynai ( sūnus valgė spageti su suriu ir kumpiu, žmona valgė omletą su lašiša ir baklažanu) Cituoju: ,, Patiekalai, gal ir skanūs, tik visas tas ilgas laukimas, užkodavo tik tai kad norisi atlikti kuo greičiau visą valgymo procesą ir bėgti iš kavinės, kuri šeimos pusryčiams atnešė tik negatyvą.''
Reziumė- šiandien ne mūsų rytas, arba ne charliepizza kolektyvui!
Aplinka atnaujinta ir patraukli
Komentare

Atsiliepimas parašytas: 2018.11.24

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Fackinas

Neskanu

Šioj picerijoj viskas būtų kaip ir gerai išskyrus maistą.. Aptarnavimas malonus, niekada nesu sutikęs bjaurios padavėjos, picerija jauki, tačiau maistas (picos) nekažką,

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.03

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai

Anonimas
Užsisakius ir jau atnešus picą ji blizgėjo, nuo ko, tirpinto sviesto ar aliejaus padavėja nesiteikė nueiti iki virtuvės pasidomėti. Matyt bus paskaninta išskyromis iš burnos.

Anonimas parašė klausimą 2019.06.10

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti