Atsiliepimai

Atsiliepimai

moteris

Tragedija

Labai gaila jog antras apsilankymas čia labai labai stipriai nuvyle jau nuo pat pradžiu. Po filmo su geromis nuotaikomis atejom pavalgyt, bet labai greitai ja sugadino mus “pasitinkantys padavejai”, tai buvo dar pakenčiama, bet kai pralaukus pagaliau mūsu užsakyma prieme, ir atneše užsakytus gėrimus, buvo katastrofa, gerimo ingredientai tikrai neatitiko savo galiojimo laiko, kas tikrai nuvyle, nes skonis to paties gėrimo skyresi kaip diena ir naktis po pirmojo ragavimo praeita karta

Atsiliepimas parašytas: 2023.02.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Labai prastai

Meniu laukiu 15min negaunu, užsakymas ilgokas, užsisakėme picos turėjome laukti 1h laiko, neskanu esu labai nusivylęs tikiuosi restoranas bankrutuos.

Atsiliepimas parašytas: 2022.01.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Arnoldas

Prastas aptarnavimas

2021.06.27 14.30 Labai esame nusivylę aptarnavimu, Šiauliuose ant saulės miesto stogo įsikūrusios Charlie pizza kavine. Atvyke su šeima laukėme 15 min menių, nesulaukus paprašėme patys dar po 10 min vis nesulaukėme meniu. Prie šalia esančio staliuko atėjo pora jaunuolių, kuriems iškarto buvo atneštas meniu, padavėjos paklausėme kas čia vyksta , kodėl negauname meniu, ji atsakė sulauksit ir viskas , tuomet dingo apetitas atsistojome ir išėjome

Atsiliepimas parašytas: 2021.06.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raimond

Prasta picų kokybė

Lankėmės ozo picerijoje. Užsisakėme 4 picas. Kurios buvo tiesiog tragiškos. Visi buvom labai nusivylę ir daugiau tikrai neeisime pas jus. Ne pirmą kartą nusivylimas, bet ėjome su vaikais, tai tik dėl žaidimų kambario.

Plačiau apie picas:
Visos 4 picos buvo perkeptos, kelios sudegusios. Sūris buvo prisvyles prie tešlos. Tešla trupėjo. Ingridientų išvis nebuvo. Picos storis buvo apie 3mm ir nedaugiau. Dar padariau nuotraukas. Tiesiog tragedija. Norėjome nemokėti už tokias picas, bet aptarnaujanti mergina buvo maloni. tad nesinorėjo gadinti jai nuotaiką.
Geras aptarnavimas
Prasta maisto kokybė

Atsiliepimas parašytas: 2019.11.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Deividas

Šeštadienio šeimos pusryčiai

Šeštadienio rytas, Lapkričio 24 diena 11:00,
Nusprendėme užeiti į Charlie pizza (Mega) papusryčiauti,
Užsisakėme kavos, gėrimų, amerikietiškus pusryčius, makaronų su kumpiu ir suriu, bei omletą su lašiša ir baklažanu.
Buvo užimtas tik vienas staliukas.Todėl pagalvojome, kad greitai aptarnaus.
Kavos laukėme 15 min, savo užsakyto valgio sulaukėme tik po 35 min, kaip jau paraginome padavėją.
Užsakant prašėme nedėti pievagrybių. Tačiau tikriausiai buvo pamiršta ir įdėta, žmogiška. Tačiau išvydęs visą lekštės turinį buvau lengvai šokiruotas. Kiaušiniai realiai buvo nepanašūs nei į anglišką, nei į amerikietišką apkepimą. Perkeptas jovalas lėkštėje. Pareiškiau, kad tai aš tikrai nevalgysiu ir nemokėsiu už tai. Galiausiai pavalgius mano šeimynai ( sūnus valgė spageti su suriu ir kumpiu, žmona valgė omletą su lašiša ir baklažanu) Cituoju: ,, Patiekalai, gal ir skanūs, tik visas tas ilgas laukimas, užkodavo tik tai kad norisi atlikti kuo greičiau visą valgymo procesą ir bėgti iš kavinės, kuri šeimos pusryčiams atnešė tik negatyvą.''
Reziumė- šiandien ne mūsų rytas, arba ne charliepizza kolektyvui!
Aplinka atnaujinta ir patraukli
Komentare

Atsiliepimas parašytas: 2018.11.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Fackinas

Neskanu

Šioj picerijoj viskas būtų kaip ir gerai išskyrus maistą.. Aptarnavimas malonus, niekada nesu sutikęs bjaurios padavėjos, picerija jauki, tačiau maistas (picos) nekažką,

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

DEZAVU

Suprastėję jau daugiau nei keli metai

Labai labai suprastėjusi įstaiga, kurioje yra tekę būti keliuose miestuose. Kaip sakoma šefas realiausiai kaltas, bet kada apsilankai keliuose miestusoe ir vaizdas tas pats, tai pradedi tuo abejoti. Pavyzdžiui jau vien alus skiedžiamas vandeniu parodo įstaigos vertę, taip pat picos LABAI mažos nors ir užsisakai didelę, kaina na sumažėjusi, bet vistiek palyginus brangokai. Geriau išleisti tuos pinigus tikrai skaniai ir gardžiai picai.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Blofeld

Prasta vieta valgyti

Teko čia lankytis ir valgyti picų, kurios būna su akcija. Taip, kažko super tikėtis tikrai nereikia, o ir kaina nedidelė. Tačiau kai atneša tešlos gabalą su aliejumi ir mėsos užuominomis ant viršaus, tai jau nežinau, bet tikrai nuvilia. Aptarnavimas visur neblogas, kitas maistas lyg ir neblogas, bet pigesnės picos tragedija.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

DonVital

Prastos picos

Esu valgęs gal 5-6 picas ir visos jų buvo nekokios, kalbu apie kelis restoranus Vilniuje, nežinau kaip kitur. Picų kokybė švelniai tariant nekokia, pabarstyta truputi mėsos, mažai kitų priedų. Pamatė, kad nelabai kas einasi, ėmė gaminti kebabus, kurie skiriasi nuo Jammi ir kitų. Kepta duona irgi neskani. Vienintelis neblogas dalykas - gira, bet ir tai neaišku, iš ko gaminama, nes pavyzdžiui alus anksčiau būdavo skiestas, kai kurie padažai irgi skysti labai.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Sagenas

Prastos picos

Prastos picos ir padažai. Kai tenka eiti į šią piceriją, dažniausiai einu su didesne kompanija, kuri nori eiti būtent čia, arba tiesiog kitur nėra vietų, o joje galima ramiai išgerti alaus. Turbūt tam ji yra tinkamiausia labiausiai, bet tikrai ne gardžiai pavalgyti.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai

Anonimas
Užsisakius ir jau atnešus picą ji blizgėjo, nuo ko, tirpinto sviesto ar aliejaus padavėja nesiteikė nueiti iki virtuvės pasidomėti. Matyt bus paskaninta išskyromis iš burnos.

Anonimas parašė klausimą 2019.06.10

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti