Atsiliepimai

Čili Pizza

www.cili.lt

Atsiliepimai

Kardiofonas

Pica

Buvau užsisakęs picą. Atsiėmęs parėjau namo valgyti, tačiau visas picos padas buvo sudegęs. Pica praktiškai laikėsi ant sūrio. Nerekomenduoju tikrai.
Sudegus

Atsiliepimas parašytas: 2020.12.05

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Deima

Apsinuodijau maistu

Vakar teko apsilanktyti kavinėje esančioje PC ,, Savas", maistas buvo keistoko skonio bet galvojau, kad toks turi būti, deja vakare pajaučiau, kad apsinuodijau maistu. Visą kitą dieną kentėjau didelį skrandžio skausmą.. Niekam nelinkėčiau
(valgiau vištienos suktinuką)
Maisto kokybė

Atsiliepimas parašytas: 2019.11.04

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Gabriele

Likome su draugais nepatenkinti

2019-10-24 21:20 atėjome su draugais skaniai pavalgyti picos. Atėjus į kavinę Šiauliuose Aido g. (Akropolyje) padavėjos buvo nepatenkintos, kad atėjome ir užsisakėme pica. Nustebusi padavėja paklausė ar spėsit per 10 min. suvalgyti... Užsisakėme viena silicijos pica, bet atnešė visai kita. Pica buvo nebloga, tik norėjome kitos...
Skanios picos
Nemalonus aptarnavimas

Atsiliepimas parašytas: 2019.10.24

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Raimonda

Čili take away Kaunas, Varnių gatvė, nerekomenduoju, siaubas

Čili pica take away Kaune, varnių gatvėje u]sisakiau mėsainį apie 22h, šalia sėdintiems kavinės klientams atnešė jų užsakymą, o pro mane praeidama padavėja tiesiog garsiai suburbėjo “mėsainis” ir nuėjo, praėjus dešimčiai minučių padavėja pro duris iškišo galvą ir paklausė kieno mėsainis, aš atsakiau, kad mano, tuo met ji man liepė jį pasiimti, aš paprašiau, kad atneštų, nes kaip vieniems atneša, o kitiems ne, jinai liepė pasiimti pačiam ir užtrenkė duris. Taigi kokio lygio aptarnavimas? Vieni klientai geresni už kitus?
Jokio aptarnavimo ir skaitymosi su klientu

Atsiliepimas parašytas: 2019.09.08

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Klientas

Čili pizza minsko iki

Parašius atsiliepimą apie piceriją Rekvizituose susisiekė su manimi ir paprašė pakeisti komentarą į gražesnį. Na bet jeigu įėjęs į piceriją matau tvartą tai taip ir rašau. Taip pat sakė, kad gaila darbuotojų, prie ko čia darbuotojai jeigu gaila pinigų atnaujinti baldams ir aplinkai. Beje apie darbuotojus negaliu nieko pasakyti nes susiradus tamsias kėdes (ant kurių nesimatė milžinišku dėmių), atsisėdus ir apsidairius pradingo apetitas nes aplinka buvo ne ką geresnė nei šviesūs dėmėti baldai. Ir dar ištrynė atsiliepimą.
Jokių
Nutriušę baldai, nušiurusi aplinka.

Atsiliepimas parašytas: 2019.03.04

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Miglė

Užsakymai internetu

Antrą kartą užsakinėju iš eilės ir antrą kartą picą pradedama kepti tik atėjus į restoraną... Padavėjai nemato užsakymų... Kliento laiko negerbimas

Atsiliepimas parašytas: 2019.01.29

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Gražina

Čili Pica – Prekybos Centras "Europa"

Kiek žmonių, tiek nuomonių...
Aš žinoma nežinau kaip ten kituose "čili" - bet Europoi - aš galiu sakyti drąsiai....
Aptarnavimas malonus, picos skanios, neapdegusios. Visas dėmesys sutelktas į klientą. :-)
Labai gražūs ir mandagūs žmonės ten dirba. Administratorius - super, visada nuotaika pakels :) ČILI EUROPA - Ačiū Jums už Jūsų šilumą, šio labai gražaus restorano darbuotojai. :-) sugrįšiu ir ne viena, ir ne vieną kartą :-)
REKOMENDUOJU Į EUROPĄ :-)
malonus, šiltas aptarnavimas. skanios picos. neapdegusios :)

Atsiliepimas parašytas: 2019.01.27

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Ahmed

Pasityčiojimas iš žmonių

Duočiau 0 žvaigždių, jei būtų galima. Čili yra pasityčiojimas iš žmonių. Pastoviai nusivildavau ir žadėjau sau, kad daugiau nebeeisiu, tačiau yra arčiausiai namų ir kartais norisi picos, todėl galvojau, kad pabandysiu dar kartelį. Su mėsa nebeužsisakinėju, nes pastoviai būna "pagulėjus", neaišku iš ko faršas sumaltas.. vien su daržovėm kokiom tai bent nebaisu/ne šlykštu valgyt, tačiau ir tokiu picų kokybė baisi - labai mažai ingredientų, belekaip padaryti, skersmuo keletą cm mažesnis. Aptarnavimas tragiškas (nu bet kaip ir daugumoj vietų Lietuvoj, apie customer service pas mus nieko neišmano, visi kankinasi dirbdami). Kad užpakalį padavėjos bučiuotų nereik, nes norisi paprasto, normalaus, pagarbaus bendravimo. Kalbu būtent apie Madoje esantį čiliaką. Paskutinį kartą pavalgius - pykino, neatpyliaul tikdėl to, kad skrandis gan atsparus... tiesiog nuo to karto apeinu spinduliu visus čiliakus. Ir nesuprantu, kaip žmonės taip savęs negerbia, kad eitų ten valgyti... O savininkai tai laiko mus debilais tikriausiai.

Atsiliepimas parašytas: 2017.11.24

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Edita

Siaubinga

Tiesiog nusirito iki pačio dugno.... aptarnavimas klaikus... sriuba šalta... prie sriubos sudžiuvę paploteliai popieriaus baltumo, lėkštės riebaluotos, nešvarios, cocola prašiau buteliuką... atnėšė pilstomą... pica šalta... padas baltas apdžiuvusiais kraštais, vidurys neiškepęs... su jautiena BBQ uždėtas ženkliukas aštru... pica saldi nuo padažo... pievagrybiai sakyčiau rūgt pradėję... deklaruoja, kad jautiena virta spec. technologija.... gerbiamieji pasidomėkite kas tai per technologija... šia technologija virta mėsa netrata tarp dantų... ir blyn nebūkyt tokie akiplėšos... žmonės dar skiria jautieną nuo kiaulės... Vilniaus akropolio čili
Nulis
Nešvaru, nehigieniška, maistas siaubingas už pakankamai didelę kainą

Atsiliepimas parašytas: 2017.10.07

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Blacksnow

Paprasta picerija

Picerija tikrai niekuo neišsiskirianti iš kitų, bet pavalgyti tikrai galima. Kainos pakenčiamos, ypač perkant šeimyninę picą ant dviejų žmonių, nes tikrai pavalgysit.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.10

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai

Mantas
Žiauru jūsų ligis žemiau magdako

Mantas parašė klausimą 2024.05.23

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti