Atsiliepimai

Kavinė 49

Kavinė 49 | Laisvės al. 49A, Kaunas

Atsiliepimai

Studentų kavinė/baras

Maistas pigus, ir skanus. Iš esmės kaip pas mamą :). Bet bent jau mes tai visada šitą vietą matome kaip studentišką barą, kuriame vakarais renkasi įvairiausio plauko studenčiokai ir neformalai. Alus pigiausias Kauno centro - 1,80. Skanus, matosi, kad ne kažkoks fuflo. Smagi, draugiška aplinka, primenanti kaimo smuklę. Vietos, kaip ir daug kas minėjo, ne perdaugiausia. Norint užsiimti vietą vakarui reiktų ateiti gerokai anksčiau.
Pigus ir kokybiškas alus, skanus maistas, jauki aplinka, renkasi neformali auditorija
Mažai vietos

Atsiliepimas parašytas: 2021.04.06

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Vaiva

Blogas aptarnavimas

Atėjau 17val pavalgyti su draugu. Įėjus sėdėjo dvi moterys prie stalo, maniau, klientės. Pasirodo tai padavėjos, apsirengusios "naminiais" apdribusiais rūbais. Įėjus nepasisveikino, o kai draugas norėjo užduoti klausimą, jam nė nespėjus, viena iš padavėjų atsakė - NEDIRBAM NEDIRBAM. Paskui atsistojo sako dirbam, maždaug juokauju. Pasakiau, kad išeinam, daugiau čia negrįšiu.

Atsiliepimas parašytas: 2019.12.16

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Asta

Gera vietelė taupiesiems

Nebrangi kavinukė tiems kas mėgsta taupyti, o taip pat gera vietelė leisti vakarus. Čia galima rasti skanius ir nebrangius dienos pietus. Rekomenduoju apsilankyti.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.08

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Danguota

Geriausi atsiminimai

Nuostabi vieta, dažnai čia užsukdavau atsigert alaus, pigiai pavalgyti, pažaisti ,,Jenga'' iš užduočių ir stalo futbolą. Dabar nelabai turiu laiko čia užsukti, penktadienio vakarais nėra vietos.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.07

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Arminas

Studentų vieta su pigiu alumi

Lankydavausi šioje kavinėje, kai būdavau studentas. Ką galiu pasakyti apie šią vietą? Tai, kad ši vieta yra itin įdomi, aplinka savotiška, labai įdomus ir keisti žmonės renkasi vakarais na ir pigus alus. Dienos pietus karts nuo karto tekdavo paragauti (kadangi labai pigus maistas ir arti fakulteto) tačiau maisto kokybė, na tokia kaip namie - kartais skanu, kartais valgai, kad tik pavalgyti. Labiausiai, aišku, patiko alus. Pasirinkimas didelis, na ir vieta tokia kaip mieste, gan konkurencingas kainas užlaiko. Aptarnaujantis personalas galėtų būti šiek tiek mandagesnis. Kavinę vertinu normaliai.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.25

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
sanuras

Puikus alus

Valgyti čia niekada neteko, bet teko daug kartų gerti alų. Šiuo aspektu čia geriausia vieta jaunimui ir šiaip nemėgstantiems išlaidauti Kaune. Alaus bokalas tik kiek brangiau nei euras, alus visada šviežias ir skanus. Tiesa, pasirinkimas yra gan menkas, bet svarbiausi atributai vietoj - tamsus, kvietinis ir baltas. Trūkumas gali būti nebent tai, jog mažokai vietos. Kavinė nėra labai didelė, o ypač savaitgaliais čia susirenka daug liaudies, tad jei norit rasti kur atsisėsti, turėtumėt ateiti dar prieš 18:00 val.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.19

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
GinTra

Skanūs dienos pietūs

Manau kiekvienas Kauno studentas žino šią vietą dėl pigių ir sočių dienos pietų. Maistas visada būna šviežias ir skanus, galima prisivalgyti net neimant sriubos. Aplinka gana jauki dienos pietums pavalgyti, vakarais lankytis neteko, bet maistas dienos pietums patiekiamas tikrai greitai, todėl kai kur nors skubi, labai gerai, kad maistą gauni iš karto.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.18

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Gintas2014

Puiki nebrangi kavinė tiek pavalgyti tiek pasisėdėti jaunimui

Studijų laikais visad čia eidavau dienos pietų ar šiaip karštų patiekalų, nes kokybės ir kainos santykis čia turbūt geriausias. Taip pat čia verta užsukti ir vakarais, nes susirenka pilna kavinė jaunimo.
Pliusai: pigus ir skanus tiek maistas, tiek alus;
stalo žaidimai (Jenga, kortos ir kiti).
Minusai: mažai gėrimų pasirinkimo;
atėjus vėliau vakare vietos dažniausiai jau nebūna.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.12

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai