Atsiliepimai

Atsiliepimai

Hmm

Baisu

Ir vėl aš. 2020.03.13d. Ryte dirbusi mergina labai mandagiai ir draugiškai priėmė užsakymus, matosi, kad noriai bendrauja. Bet po jos atėjusi mergina tai kažkoks siaubas susiraukus, kai nzn kas ir tikrai ne itin mandagus aptarnavimas. Veiksmas vyksta Kaune Vilniaus 23. Plius komentaras tiem kas turėtų pasirūpinti priemonėmis nuo kronos, tolete nėra net paprasčiausio muilo jau nekalbu apie dezenfekcinius kažkas priemonęs. Manau paskutinis mano apsilankymas čia, visai ne mylite savo klientu.
Nėra net su kuo rankų nusiplauti

Atsiliepimas parašytas: 2020.03.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Deimantas

Siaubingas aptarnaujantis personalas Vilniaus Akropolio Vero Cafe (priešais SUP

Pradėkime nuo to, jog aptarnaujanti Barista nepasisveikino, o priėjusi pasakė, jog būtinai reikės kažką užsisakyti, jeigu norime sėdėti. Žinoma, kaip ir planavęs, užsisakiau savo mėgstamą Espresso puodelį ir prisėdau toliau. Man sėdint, negalėjau nepastebėti, jog darbuotojos mane tiesiogiai apšnekinėja, viena kažką komentavo, kita išlindusi piktai žiūri, abidvi stebi.

Noriu tik priminti, jog nė truputėlio nesiginčijau dėl nieko ir tiesiog užsisakiau kavos.

Vėliau, pastebėjau, jog abi darbuotojos kažkur dingo (galbūt parūkyti, nežinau). Manau, jeigu dirba dvi, vienai vertėtų likti, nes kavinė buvo palikta be priežiūros ir susidarė gan nemaža žmonių eilė. Ne vienas žmogus pavargęs laukti išėjo.

Kovo 11, 2020. Apie 15 val.
skani kava
prastas aptarnavimas, patyčios

Atsiliepimas parašytas: 2020.03.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Hmm

Kažkas pasikeite

Lankausi, vero Cafe tikrai gana dažnai. Vilniaus g. 23 tikrai neretas svečias. Bet dabar dirbanti panele (2020.03.06 iki 15val.) vardo panelės nežinau, bet tikrai ne itin maloni klientams. Seniau dirbusi panele maždaug prieš pusę metų labiau džiugino ir norėjosi sugryžti, o db nelabai... Ir beje kavinėje jau kuris laikas yra netvarkinga, nemalonu joje būti, seniau maždaug iki sausio mėn. kažkaip labiau pavykdavo su tvarka.
Panele šviesių plaukų čia dirbanti labai draugiška ir gerai nuteikianti.

Atsiliepimas parašytas: 2020.03.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Katrina

Tragiškas aptarnavimas Vero cafe Panorama

Aptarnavimas siaubingas... atėjome prisėsti prie staliuko, keliom minutėm prabėgus, pradėjo nemandagiai varyti lauk ir grasinti apsauga jeigu neišeisime, nors ramiai sedėjome tiesiog neužsisakę kavos

Atsiliepimas parašytas: 2020.03.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Monika

Kainos ir grąžos

Šiandien Vero Cafe Vcup užsisakiau Extra latė kuri kainavo 2,40€ už kurią paskaičiavo 2,65€ ir iš 3€ gavau 0,05€. Sirupai - galiojimo laikas praeitas. Liux... Nerekomenduoju.
Būti sąžiningiems su klientais, patarti jei klausia dėl skonio.
Neskani kava, apgaudinėja, neduoda tam tikros grąžos, nemalonus, nemoka patarti, neskani kavą.

Atsiliepimas parašytas: 2020.02.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gabrielė

Pačio žemiausio lygio aptarnavimas

Pačio žemiausio lygio VCUP Vero cafe darbuotojo Gleb elgesys. Atvykome su kolege į svarbų susitikimą ir laukėme verslo partnerio, kuris netrukus turėjo atvykti. Tuo metu, priėjęs darbuotojas Gleb grubiai, nemandagiai skubino mus užsisakyti kavos, o jei to nepadarėme liepė tuoj pat išeiti. O kavinėje net nėra interneto ir neįmanoma dirbti. Iš principo nieko neužsisakėm ir susitikimą perkėlėme į kitą vietą. Su tokiu aptarnavimu prarasite visus esamus ir potencialius klientus. BAISU. NIEKAM NEREKOMENDUOJU IR NEREKOMENDUOSIU!
P.S Huracan arba Coffee inn darbuotojai pasižymi ypatingu aptarnavimu ir profesionalumu.

Atsiliepimas parašytas: 2020.01.15

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Jurgita

Labai nemalonus aptarnavimas

Šiandien apsilankėme vero cafe su mažu šuniuku, kuris iš vis nevaikščioja žeme, o yra nešiojamas ant rankų. Pasodinome ji ant savo kailiniu, kurie buvo padėti ant minkštasuolio. Prie mūsų priėjo barmenas ir liepė padėt šuni ant žemės. Pasakiau, kad šuo ant žemės nebūna. Tuomet pasiėmiau šunį ant kelių. Vėl priėjo nepatenkintas barmenas ir liepė padėt šunį ant žemės (visą kitą jo burbėjimą praleisiu). Dar kartą paaiškinau, kad šuo ant žemės nebus, nes nera pratęs ir kad jis iš vis nešiojamas rankose arba rankinėje. Tuomet įdėjau šunį į savo rankinę. Barmenas nepatenkintas nuėjo ir iškvietė apsaugą. Nes aš nepadedu šuns ant žemės!? Apsauginis atėjęs tik pakraipė galvą, patrukčiojo pečiais ir išėjo. Šalia sėdėję žmonės, jam taip pat patvirtino, kad šuo nieko nedarė, tik tyliai ir ramiai sėdėjo ant kelių, o vėliau rankinėje. O vat CUP Vero Cafe barmenas (kurio net vardas neaiškus) elgėsi nemandagiai, grubiai ir chamiškai.
Apsauginiui išėjus, ramiai baigėme gerti kavą ir taip pat išėjome, tik su sugadinta nuotaika ir negeru prieskoniu dėl tokio darbuotojo elgesio.
Faktas, kad daugiau nesilankysim šioje vietoje. O kavinės vadovybei siūlyčiau atidžiau rinktis darbuotojus. Negražiai pasirodo jūsų barmenas elgėsi ne tik su mumis, bet ir kitais lankytojais.

Atsiliepimas parašytas: 2019.12.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

123456

Prastas aptarnavimas

Vilniaus OZO prekybos centre, Vero Cafe kavinėje dirba labai nemadagi ir visada surūgusi bei gyvenimu nepatenkinta mergina (Rimgailė). Užsisakius 3 kavos puodelius pirmiausia padarė 2, paklausus ar juodos kavos nepamiršo, labai nemadagiai ir perkreiptu veidu atsakė " juk darau" ir numetė kava, kaip kokiam šuniui, paskui apsisuko pasiėmė telefoną ir iššėjo. Labai apmaudu, kad tokie žmonės dirba aptarnavimo srityje ir gadina įmonės įvaizdį.

Atsiliepimas parašytas: 2019.11.20

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raimonda

Nebesilankysiu

Esu labai nuliūdinta aptarnavimo. Vilniaus ozo Vero Cafe atėjus 21:20 atsisakė daryti frape, pareiškė kad nebedarys. Naglai ir nemandagiai tai buvo pasakyta. Na atsiprašau jie dirba dar 40 minučių o manęs jau nebeaptarnavo. RAŠAU DIDELI NEIGIAMĄ ATSILIEPIMĄ IR DAUGIAU ČIA NEBESILANKYSIU
Nėra
Blogas aptarnavimas, atsisakymas aptarnauti likus 40 minučių darbo laikui

Atsiliepimas parašytas: 2019.10.22

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Deividas

Vero cafe

Žodžiu susinervinau belekiek!!! Klaipėda. Akropolis. Atėjau, paprašiau šaltos su mėta Latė, padarė karšta, atsisakiau. Pradėjo vaipytis. Paprašiau nuvalyti stalą, nenuvalė, tai turėjau laukti kol išeis žmogus ir atsilaisvins vieta. Vapše jokio tvarkingumo! Fu
Patogu
Netvarkinga

Atsiliepimas parašytas: 2019.10.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai