Atsiliepimai

Atsiliepimai

Jevgenija

Nenorejo aptarnauti Vero Cafe PC CUP

Norejau uzsisakyti kavos ir pasake kad ne aptarnaus , hamiskai ir ne mandagiai bendravo . PC CUP 2024-03-22 21:00 . Dirbo mergina tamsiais plaukais ir vaikinas su viditinio ilgio plaukais. Nueme vardo beidzikus , kad nezinociau kokie yra vardai, po to kai pasakiau apie skunda kad parasysiu !
Nemandagus pardavejai!

Atsiliepimas parašytas: 2024.03.22

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Nesvarbu

Tragedija

Ozo antras aukstas. Barista norint uzsisakyti varto akis, ziuri kreivai. Aiskiai padiktavus uzsakyma jo nesupranta, kalba panosej tyliai kad neimanoma jos girdeti. Stalai purvini, nukrauti tusciais indais, uzsakius viena kava, gauni visiskai kita, ir darbuotoja visa laika skersa ziuri su nepasitenkinimu. Visiska tragedija!!!
Tragiskas aptarnavimas

Atsiliepimas parašytas: 2024.03.09

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Vaida

Pasene kepiniai


Apsilankiau 01 20 Vero Cafe tinklo kavineje PC Panorama. Uzsisakiau gabaleli pyrago su mascarpone, taciau paragavusi supratau, kad jis ne sviezias, atidziau pasiziurejus matesi, kad nera sviezias, apdziuves
Informavus darbuotoja, net nesuregavo, paeme gabeleli , ismete ir toliau narse telefone, ka sekmingai dare ir norint uzsisakyti, reikejo palaukti.
Darbuotojas del nekokybisko, nesviezio gaminio net neatsiprase, nepasiule pakeisti kazkuo kitu ar grazinti pinigus.
Mano nuomone elgesys netinkamas ir kenkia irganizacijos ivaizdziui.
Del susidariusios situaxijos parasiau e-laisla i vero cafe, taciau jokio atsakymo nesulaukiau

Atsiliepimas parašytas: 2024.01.29

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Jonė

Skanu, bet

Labai gaila, pasakiau, kad gersiu kavą vietoj, bet gavau išsinešimui. Atrodo ne šiaip sau yra vietoj ar išsinešimuj gerti... Gaila netausojamos gamtos. Gedimino pr. 1

Atsiliepimas parašytas: 2023.11.30

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Hmm

Baisu

Ir vėl aš. 2020.03.13d. Ryte dirbusi mergina labai mandagiai ir draugiškai priėmė užsakymus, matosi, kad noriai bendrauja. Bet po jos atėjusi mergina tai kažkoks siaubas susiraukus, kai nzn kas ir tikrai ne itin mandagus aptarnavimas. Veiksmas vyksta Kaune Vilniaus 23. Plius komentaras tiem kas turėtų pasirūpinti priemonėmis nuo kronos, tolete nėra net paprasčiausio muilo jau nekalbu apie dezenfekcinius kažkas priemonęs. Manau paskutinis mano apsilankymas čia, visai ne mylite savo klientu.
Nėra net su kuo rankų nusiplauti

Atsiliepimas parašytas: 2020.03.13

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Deimantas

Siaubingas aptarnaujantis personalas Vilniaus Akropolio Vero Cafe (priešais SUP

Pradėkime nuo to, jog aptarnaujanti Barista nepasisveikino, o priėjusi pasakė, jog būtinai reikės kažką užsisakyti, jeigu norime sėdėti. Žinoma, kaip ir planavęs, užsisakiau savo mėgstamą Espresso puodelį ir prisėdau toliau. Man sėdint, negalėjau nepastebėti, jog darbuotojos mane tiesiogiai apšnekinėja, viena kažką komentavo, kita išlindusi piktai žiūri, abidvi stebi.

Noriu tik priminti, jog nė truputėlio nesiginčijau dėl nieko ir tiesiog užsisakiau kavos.

Vėliau, pastebėjau, jog abi darbuotojos kažkur dingo (galbūt parūkyti, nežinau). Manau, jeigu dirba dvi, vienai vertėtų likti, nes kavinė buvo palikta be priežiūros ir susidarė gan nemaža žmonių eilė. Ne vienas žmogus pavargęs laukti išėjo.

Kovo 11, 2020. Apie 15 val.
skani kava
prastas aptarnavimas, patyčios

Atsiliepimas parašytas: 2020.03.11

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Hmm

Kažkas pasikeite

Lankausi, vero Cafe tikrai gana dažnai. Vilniaus g. 23 tikrai neretas svečias. Bet dabar dirbanti panele (2020.03.06 iki 15val.) vardo panelės nežinau, bet tikrai ne itin maloni klientams. Seniau dirbusi panele maždaug prieš pusę metų labiau džiugino ir norėjosi sugryžti, o db nelabai... Ir beje kavinėje jau kuris laikas yra netvarkinga, nemalonu joje būti, seniau maždaug iki sausio mėn. kažkaip labiau pavykdavo su tvarka.
Panele šviesių plaukų čia dirbanti labai draugiška ir gerai nuteikianti.

Atsiliepimas parašytas: 2020.03.06

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Katrina

Tragiškas aptarnavimas Vero cafe Panorama

Aptarnavimas siaubingas... atėjome prisėsti prie staliuko, keliom minutėm prabėgus, pradėjo nemandagiai varyti lauk ir grasinti apsauga jeigu neišeisime, nors ramiai sedėjome tiesiog neužsisakę kavos

Atsiliepimas parašytas: 2020.03.05

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Monika

Kainos ir grąžos

Šiandien Vero Cafe Vcup užsisakiau Extra latė kuri kainavo 2,40€ už kurią paskaičiavo 2,65€ ir iš 3€ gavau 0,05€. Sirupai - galiojimo laikas praeitas. Liux... Nerekomenduoju.
Būti sąžiningiems su klientais, patarti jei klausia dėl skonio.
Neskani kava, apgaudinėja, neduoda tam tikros grąžos, nemalonus, nemoka patarti, neskani kavą.

Atsiliepimas parašytas: 2020.02.04

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Gabrielė

Pačio žemiausio lygio aptarnavimas

Pačio žemiausio lygio VCUP Vero cafe darbuotojo Gleb elgesys. Atvykome su kolege į svarbų susitikimą ir laukėme verslo partnerio, kuris netrukus turėjo atvykti. Tuo metu, priėjęs darbuotojas Gleb grubiai, nemandagiai skubino mus užsisakyti kavos, o jei to nepadarėme liepė tuoj pat išeiti. O kavinėje net nėra interneto ir neįmanoma dirbti. Iš principo nieko neužsisakėm ir susitikimą perkėlėme į kitą vietą. Su tokiu aptarnavimu prarasite visus esamus ir potencialius klientus. BAISU. NIEKAM NEREKOMENDUOJU IR NEREKOMENDUOSIU!
P.S Huracan arba Coffee inn darbuotojai pasižymi ypatingu aptarnavimu ir profesionalumu.

Atsiliepimas parašytas: 2020.01.15

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai