Atsiliepimai

Banggood

https://www.banggood.com

Atsiliepimai

petrasr

Puiki parduotuvė, rekomenduoju

Atradau šią parduotuvę vienam forume, kuriame apie ją diskutavo, nes neva čia žymiai pigesni telefonai nei perkant Lietuvoje. Na, pabandžiau užeiti. (tuo metu ieškojau Meizu M2 Note telefono) ir ką, susiradau aš telefoną šioje parduotuvėje ir jo kainą iš ties, beveik 100 Eur buvo pigesnė nei Lietuviškuose salonuose. Berods, 130 Eur buvo, kai Lietuvoje kainos buvo 220 Eur ir t.t. Šiek tiek su šia parduotuve naudojusiais žmonėmis pasikonsultavęs užsisakiau telefoną. Atėjo tvarkingai, nekibo nei muitinei, nei kur kitur, atėjo toks, kokį užsisakiau, neapgadintas, pilnai veikiantis su komplektu. Atėjo per ~2 savaites, kas tikrai yra super o ir siuntimas buvo nemokamas (!) žodžiu, jei ieškoto telefono, tai pirmiau užeikite į banggood ir čia susiraskite, palyginkite kainas ir galbūt ir jus ši parduotuvė nustebins.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.14

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
sarasnoos

Gera kiniška parduotuvė

Gan dažnai perku kiniškas elektronikos prekes, o banggood yra viena iš tų vietų. Prekių tikrai galima atrasti kokybiškų, kaip pavyzdžiui Xiaomi, Blitzwolf produkcijos. Klientų servisas iškilus kokiai bėdai visada padės. Tikrai puiki parduotuvė! Rekomenduoju.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.09

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Tomas

Kiniški gadget'ai (+dropshipping)

Dar vienas kiniškų žaisliukų parduotuvės egzempliorius. Kaip ir kitose gausite arba prekę, arba pinigus, tačiau tai abejotina vieta rimtoms prekėms. Vienas pliusas aktualesnis perpardavinėtojams, tai galimybė užsakinėti dropshippingu, pastaruoju galima naudotis tiesiog perkant arba galima jungtis prie jų siūlomas programos ir gauti dar papildomas nuolaidas didesniais tiražais.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.15

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai