Atsiliepimai

Atsiliepimai

Danielė

Užblokuoja už nieką

Blokuoja paskyrą už, tai, kad jiems pasirodė nehigieniška prekė, nors viskas naujai supakuota. Jūs rimtai?!!! Pasižiūrėkit ką kiti kelia tuomet. Susisiekt kaip su prezidentu.
.
.

Atsiliepimas parašytas: 2023.12.07

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Kamilla

Praradau pinigus ir rūbą

Pirkau iš lenkės kelnes.Buvo parašytas dydis L atsiunte XXL.Vinted atsiuntė adresą,kuriuo išsiųsti siunta pašte,išsiunčiau ir paštu išsiųstos siuntos atsekti negalima.Parašiau Vinted jog pardavėja galimai piktybiškai nepatvirtins, jog gavo siuntą.Jie atrašė, kad tai mano problema, nes pardavėja neina į jokį kontaktą, peržiūri žinutes ir neatrašo.Praradau ir pinigus ir rūbą.

Atsiliepimas parašytas: 2023.11.28

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Raimonda

Burberry kasmyro megztinis

Pardaviau lenkei megztini Burberry kasmyrini
Kazkas netiko
Sutikau priimti atgal
Mane blokavo nare
Pinigus vinted pervede jai o man megztinio neissiunte
Vinted moderatoriai nereguoja i mano zinutes

Atsiliepimas parašytas: 2023.11.14

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Elenute

Blogiausia pardavimo platforma, pinigu plovimas

Pardaviau preke per Vinted -sniego kelnes, issiunciau ta pacia diena per LP express pastomata. Praejo savaite. LP siunta pamete. Dabar Vinted man neperveda pinigu uz parduota preke. Netekau prekes ir negavau pinigu. Susisiekiau su moderatoriais praso palaukti dar 10 dienu, jeigu siunta neatsiras tada vel kreiptis... nesamone visiska. Ko as kalta kad LP express pamete siunta?! Kodel as turiu kenteti ir jausti finansinius ir moralinius nepatogumus? Niekada daugiau nieko per sita platforma nepardavinesiu ir nepirksiu, labai nusivyliau tokiu servisu.
Nera
Blogiausias servisas

Atsiliepimas parašytas: 2023.11.11

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Skaiste

Nesąžiningumas

Neseniai Vintede įkėliau monetas. Maniau, jog to daryti negalima, bet radau daug monetų skelbimų, todėl įkėliau ir savo. Už 10min skelbimai buvo pašalinti, nes tai yra draudžiami parduoti daiktai. Po ištrynimo nuėjau patikrinti ar ir kitų skelbimai buvo ištrinti. Buvo juokinga kai pamačiau, kad visi lietuvių monetų skelbimai buvo pašalinti, tačiau lenkų palikti. Kas per neteisybė? Kodėl vieni gali kelti kiti ne? Ar lietuviams taikomos kitokios taisyklės?

Atsiliepimas parašytas: 2023.10.31

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Rita

NEI PREKĖS, NEI PINIGŲ

UŽSISAKIAU PREKĘ IŠ LENKIJOS, NEI PREKĖS, NEI PINIGŲ, KIEK RAŠAU, NULIS REAGAVIMO. KAŽKOKS NESUSIPRATIMAS, RAŠO KAD PINIGŲ GRĄŽINIMAS ĮVYKDYTAS, NORS NETIESA.

Atsiliepimas parašytas: 2023.10.12

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Australija

Apgailėtina įmonė.

Pastoviai pilna problemų su jais,o jas sprendžia "konsultantai" vėžlio tempu. Požiūris į narius siaubingas. Ne veltui atsiliepimai apie šią įmonę ypač blogi.

Atsiliepimas parašytas: 2023.05.24

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Madam

Nėra pagalbos.

Dar kartą įsitikau, kad nebesinaudosiu vinted. Užsakiau prekė iš lenkės merginos, aprašyme buvo parašyta "Būklė įdeali" užsakiau. Gavus siunta pamačiau, kad prekė su dėme ir su skyle. Iškėliau problemą, vinted susitarė su pardavėju kad leistu man daryti grąžinimą, aš pradėjau daryti grąžinimą bet man pačiai reikėjo už siuntimo išlaidas susimokėti, suma siekė 16euru!! Už užsakyma mokėjau 10euru!! Kodėl aš turiu mokėti už grąžinimą jeigu net ne mano bėda?? Buvo aiškiai parašyta kad įdeali būklė, bet gavau š.. ir dar pati susimokėti turiu? Kur čia pirkėjo apsauga užkuria mokame?? Daugiau nebenaudosiu ir nerekomenduoju!!
Nėra pagalbos!

Atsiliepimas parašytas: 2023.03.23

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Antanukas

Dėl neįvykdyto įsipareigojimo

Nusipirkau paslaugą iškelti prekę , prejus kelioms dienoms ištrynė mano skelbimą , dėl to kad neatitinka jų taisyklių, ir pasakė kad pinigų negali gražinti nes taip nustatyta jų taisyklėse. Pirmiausiai čia manau yra žmonių apgaudinėjimas ir pinigų pasisavinimas. Jei jūsų organizacija nesugeba susitvarkyti su prekių srautu ir jas tikrinti, nereikėtų tada ir tokios veiklos vykdyti. Viename iš Taisyklių punktų nurodyta, kad galima kelti namų apyvokos prekes, įskaitant tekstilę, indus, interjero dekoracijas. Kad negalima kelti vakuminių indu ir jų įrangos niekur nenurodyta ar nepatiklsinta. Įvedus į paiesšką pilną tokių indų. Tai kodėl staiga sugalvojo nieko net nepranešus, paimti ir ištrinti skelbimą? Veltui išmesti pinigai. Manau kreipsiuos i valstybinė vartotojų teisių tarnybą dėl įmonės atžvilgiu taikomų nesąžiningų taisyklių.
Taisyklės kurias patys sugalvoja ir kada nori keičia.

Atsiliepimas parašytas: 2022.11.30

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
patricia

pridedu dar ir ir tai

kad administracija šalina skelbimus , kurie neatitinka taisyklių, bet pilnas vintedas konkrečiai tų daiktų, kurie pašalinami. vieniems galima tą daiktą pardavinėti galima, , kitiems jau nebe. Pvz. druskinė, ar bet koks prieskonių indelis yra ne indai, nosinės išvis kosmosas, nors pilnas vintedas nosinių. Apgailėtina
mažai belikę, laukiam nesulaukiam kito portalo
90% trūkumai

Atsiliepimas parašytas: 2022.03.16

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai