Atsiliepimai

Atsiliepimai

Blackbeard

Smagus, kai veikia...

Telefonas buvo tikrai idealus pirmus 4 mėnesius po įsigijimo, tikras džiaugsmas delne. Baterija, kamera, ekranas – viskas buvo nepriekaištinga ir aukščiausios prabos. Tačiau tikrasis džiaugsmas prasidėjo vėliau... Telefonas imdavo ir išsijunginėdavo pagal nuotaiką, tekdavo pačiam jį įjunginėti atgal, kartais 5 kartus per dieną. Nešiau į garantinį, grąžino atgal nepataisytą, sako, pats suėdžiau. Nežinau, galbūt tai buvo ir mano kaltė, o gal telefonas iš tikrųjų brokuotas. Žodžiu kai veikia – puikus, kai streikuoja – norisi jį sviesti į sieną.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sportgirl

geriausio brand'o pasirinkimas

Tikrai galiu teigti, jog šio modelio telefonas turi tiek pliusų, tiek minusų. Pati nekeisčiau į jokį kitą vien dėl modernių jo funkcijų. Minusai, jog dažnas strigimas erzina, karts nuo karto pats persikrauna. Bet didžiausios jo nuopelnas dydis ir operacine sistema. Dydis tikrai proporcingas, nei didelis, nei mažas puikia telpantis į delną, todėl patogus naudoti, nekrenta iš rankų. Platus modelio spalvos pasirinkimas pagal savo poreikius. Ekranas jautrus, greitai reaguoja į atliekamas funkcijas. Prie minusų pridėčiau baterijos laikymo neapmąstymą, nes jei yra įjungti įtaisai (soc. tinklai, darbui skirtos programos), greitai išsikrauna. Taip pat dažnai išsikrauna šalčio metu, jautriai reaguoja į menkiausią vandens lašelį. Todėl norint naudotis telefonu, jam reikalinga ypatinga priežiūra.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Kristupas

Greitas, gera kamera ir mikrofonas

Panaudojus kitus brand'us - esu labai patenkintas.
Sugedus mano LG, draugas paskolino šį aparatą kelionei - labai patenkintas.
Didesnė galia klausantis muzikos - tiek su ausinėm, galima išgauti didesnį garsą nei kituose telefonuose.
Fotoaparato kokybė aukšta, panoraminės nuotraukos geros, tik reikia būti atsargiam, nes kartais juodų kvadračiukų gali atsirasti.
Vaizdo įrašų garsas - tikrai aukštas, telefonas turi gerą mikrofoną.
Minusas, jog mikrofono poziicija keistoje vietoje, tai kol pradžioj apsipratau, žmonėms buvo sunku mane girdėti.
Šiaip telefonas veikia greitai, nestringa, kaip kiti telefonai naudojant daugiau programėlių.
Dar vienas minusėlis - greičiau išsikrauna nei konkurentai, kasdien kraunu, kai naudoju, jei ne kas 2/3 dienos

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

zajecas

Kaina atitinka kokybe

Pirkau 16GB iphone 5, kaina atitinko kokybę, bet 16gb kiek per mažai kaip tokiam telefonui, nes apie 5GB užima vien programinė įranga, o į 11GB nebe tiek daug ir įtalpinsi,o seniau atrodė tiek gb gan daug, aišku vienas sprendimas būtu kad leistu įdėti atminties kortelę.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Myxas

Telefonas ir jaunam ir senam

Iphone 5 buvo mano pirmasis išmanusis telefonas, iphone 5 nėra prigrūstas bereikalingu programų ir funkciju, tik turi keliata trūkumų prie šalčio labai greiti išsikrauna, ir kamera labai dažnai užstringa ir pradeda mirgėti turėjau iphone 2 kartus viena sudaužiau ir vėliau nusipirkau antra nes labai patiko tačiau ir antram buvo ta pati problema su kamera, šiaip telefonas yra puikus ir tinkamas naudoti ir dabar nors pagamintas jau prieš 8 metus. Kaip ir minėjau telefone nėra prigrūsta bereikalingų funkcijų todėl jis tinkamas naudoti ir viresnio amžiaus žmonėms.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Brooklynboy

Geras telefonas, veikia puikiai!

Naudoju jau 2 metus, telefonas veikia puikiai. Be abejo, trūkumų, kaip ir visi - turi. Telefonas šaltyje labai greitai išsikrauna. Tačiau visa kita - iš tiesų veikia labai gerai. Veikia visos programėlės. Didelį laiko tarpą praleidžiu besinaudodamas programėle "Facebook", todėl tikrai džiaugiuosi, jog telefonas labai nestringa. Tikrai rekomenduoju jį įsigyti visus, norinčius atsinaujinti, ar ieškančius naujo telefono!

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.22

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Tomas

Labai patvarus (64GB versijos) telefonas išskyrus bateriją

4 metai naudojimo, (tiesa - moteriško naudojimo) viskas veikia. Ekranas geras, neskilęs. Sistema nestringa. Kamera irgi gera, nors aišku kokybė jau atsiliko nuo naujovių. Bet va - baterija jau prarado savo talpą, iš 1440 teliko 600 mAh, greitu metu planuojama pakeisti, tuomet tikimasi dirbs kaip saldainiukas, nes šiuo metu power bank'as jau neatsiejamas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.20

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Revoltino

Puikus, bet baterija silpna

Jau antrus metus naudoju šio modelio išduotą darbinį telefoną, gavau naują iš salono tai stebėjau jį nuo pat "gimimo". Naudoju labai dažnai ir dėl to tenka dažnai krauti. Po metų pastebėjau baterijos būklės pakitimus, išsikrauna greičiau nei prieš tai. Iš esmės kaip ir daugumos iphone telefonų tai vienintelis pastebėtas trūkumas, pakimba labai retai, kartais neina iš pirmo brūkštelėjimo atsiliepti, tikriausiai nuo dažno naudojimo prasideda bėdos su jutikliais, nežinau kaip dažnai susiduria su šią problema kiti iphone5 vartotojai. Puikus ne žymesnių trūkumų telefonas, visiems patarčiau, kam tinka mažas ekraniukas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.20

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Versus1994

Sunku rasti minusų

Daugiau nei prieš metus nusprendžiau susipažinti su iPhone telefonais, nes visad buvau su Android, - norėjosi kažko naujo. Nusivilti tikrai neteko, pirmos pripratimo dienos nebuvo pačios geriausios, bet po savaitės naudojimo - super! Korpusas tvirtas prisikabinti prie nieko išskyrus priekinio mygtuko negalėčiau. Priekinis mygtukas po daugiau nei pusės metų naudojimo pradėjo suktis, naudojimui netrukdo, bet ir malonu nėra. Kamera super, atsparumas kritimams taip pat, naudojau be dėklo, bet sudaužyti nesugebėjau. TIKRAI rekomenduoju!

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.20

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Vilius

Nuostabus įrenginys

Naudojuosi jau treji metai, geriausias mano turėtas mobilusis (nes vienintelis tiek daug išlaikė ir dar nepabodo). Per tuos metus jis nepradėjo striginėti, veikti lečiau, palaiko vis dar naujausią iOS versiją, per visą tą laiką tik pasikeičiau bateriją, kad laikytų ilgiau, ekranas taip pat tvirtas, daugybė kartų krito - bet sveikas gyvas, puikus telefonas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.19

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai