Atsiliepimai

Vidinė atmintis

16GB (2)

32GB (3)

64GB (1)

Atsiliepimai

arnoldasz

Mano šaunusis obuoliukas

Pats geriausias iki prieš tai turėtų telefonų. Prieš tai turėjau windows ir android, kažkaip užsimaniau pabandyti obuolį. Ir neapsigavau - patogus, lengvas valdymas, niekada nestringa. Android nepasižymi paskutiniu punktu, nes visi sugeba strigti kiek turėjau samsung ir sony. Mano apple iphone 6s turi tik vieną minusą - baterija. Nesuprantu kodėl gamintojas negalėjo padaryti talpesnes, nes šita dabartinė būna net 10 valandų nelaiko, ką jau kalbėti apie krovimą kas para ar pan. Bet daugiau jokių minusų korpuse ar kažkur panašiai, viskas čiki piki.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Wimimi

Tinkamas variantas

Pirmas iOS po Android'o. Buvo sunku priprasti. Yra ir pliusu ir munusu. Bendrai esu patenkinta, telefonas dirba greitai, dar nei karto "negliučino". Nuotrauku kokybė gera. Atminties man asmeniškai neužtenka, kita kart imčiau daugiau. Aparatas nei didelis nei mažas tad laikyti ji yra patogu. Minusas kuri atradau tai butu tik tas, kad muzika įrašyti yra gan įdomi procedūrą. Jei Androidas kaip flešiukas dirba, tai iOS'ui reikia butinai papildomos programos.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

mantisz

Puikios kokybės telefonas

Labai geros kokybės telefonas, veikia viskas labai sklandžiai, net ir praėjus kuriam laikui. Aišku, kaina gali pasirodyti gana didoka, tačiau už tokią kokybę manau verta daugiau pakloti pinigų.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

petrasr

Puikus išmanusis telefonas

Jeigu kam nors kyla klausimų, ar dar verta pirkti šį teleofną išėjusi 6s IPhone, tai drąsiai galiu rekomenduoti, kad verta. Telefonas vis dar gauna visus atnaujinimus, veikia sklandžiai, neseniai buvo sulauktas ir iOS atnaujinimas. Apie kokybę turbūt kalbėti daug neverta, Apple vardas savo pasako. Telefonas ypatingai patogus, nesunkus, labai patogus. Techninėse savybėse išskirčiau puikią kamerą, spartą bei kokybišką garsą, talpi atmintis (pas mane 32GB) Taip pat jame yra 3d touch funkcija, jeigu kam neaišku, ką jį daro tai paminėsiu; "Technologija reaguoja į ekrano spaudimo stiprumą ir pagal tai suteikia papildomų aplikacijų ar meniu valdymo funkcijų". Šis modelis pagamintas iš tvirtesnio aliuminio, tad yra ir patvaresni, tad įkišti į galinę kišenę jie nesulinks, jeigu kas dėl to abejoja. Puikus telefonas. 5/5.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

spirgis111

Geras telefonas.

Daug telefonų turėjau, bet iPhone 6s kolkas geriausias variantas. Užtenka visko viskam, nelagina, nieko netrūksta. Vienintelis minusas , kad baterija greitai išsikrauna norėtusi stipresnės baterijos negu dabartinė. Ir telefono vertė per kelis metus nenukrenta taip kaip kitų, jeigu prižiūri normaliai, išėjus naujam modeliui dasimeti kelis šimtus ir nusiperki naują.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Lukas

Geriausias išmanusis telefonas už prieinamą kainą

Kaip ir dauguma vartotojų, nusprendžiau atsinaujinti savo išmanųjį telefoną. Ilgą laiką buvau Samsung vartotojas, tačiau vis buvau įkalbinėjamas išbandyti Apple gamintojo telefonus. Įsigijau Iphone 6s prieš daugiau nei 3 mėnesius ir galiu pasakyti, kad visiškai nenusivyliau. Kameros nebuvo verta lyginti su kitų gamintojų telefonų, vien tas faktas, kad telefonas visiškai nestringas ir sukasi ne an Android Operacinės Sistemos yra didelis pliusas. Rekomenduočiau kiekvienam išbandyti šį telefoną, kuris yra nusivylęs pastoviais strigimais, greitai išsikraunančiais ir gendančiais telefonais bet sudėtingais valdymais.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

DEZAVU

Nekeisčiau į nieką!

Iki šio pirkinio naudojausi Samsung telefonais. Kaip žinote, elektroninėje erdvėje kasdien vyksta kovos tarp Apple ir Samsung turėtojų, vieni vardina vienus pliusus, kiti kitus, tyčiojasi vienas iš kitų, jog Apple tik prekės ženklas užkelia kainą ir taip toliau. Vis dėlto nusprendžiau ir aš įsigyti šį įrenginį ir tai buvo mano pirmasis prisilietimas prie iOS sistemos bei šio telefono. Pirkau iš IDEAL salono Lietuvoje, kas užtikrina tikrai kokybę, o ne pigią klastotę. Tai ką galiu pasakyti apie telefoną. Turiu telefoną jau kiek daugiau nei metus, ir NĖ KARTO nebuvo pastrigęs, sulaginęs ar kažkokio kito neveikimo požymis, ko nepasakyčiau apie kito grando telefoną. Labai džiaugiuosi tiek pačiu valdymu, tiek pritaikymu visiems žmonėms. Tikrai ateityje pirksiu ir vėl ir naujesnį modelį, ir ko gero raginsiu visus pereiti prie Apple produkcijos, kadangi iš savo asmeninės patirties galiu pasakyti, jog nepalyginsi su jokiu kitu telefonu. Taip, galbūt kaina yra ganėtinai aukšta, nesiginčysiu, tačiau už kokybę mokama visada. :)

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai

Kamilė
32GB
Sveiki,ar užtektų iphone 6s 32 gb?

Kamilė parašė klausimą 2017.08.22

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti