Atsiliepimai

Atsiliepimai

petrasr

Puikus Sony išmansusis

Sony - bene pirmieji išmanieji, kuriais pradėjau naudotis. Teko naudoti ir vis dar turiu ir Sony Xperia X telefoną. Ką galiu apie jį pasakyti - jis labai kokybiškas ir "ekonomiškas". Taip yra dėl to, nes būtent šis modelis naudoja ekonomiškesnį Qualcomm“ SoC „Snapdragon 650.

Verta paminėti, kad šis telefonas skirtingai nei dauguma flagmanų - nėra biudžetinis. Be to, įdomu ir tai, kad galinį skydelį vietoj grūdinto stiklo dabar dengia aliuminio plokštelė. Ir kitos korpuso detalės, žinoma, išskyrus ekraną, taip pat pagamintos iš metalo, kas suteikia telefonui tvirtumo, tad ir kritimo atveju jam didelės žalos nebus. Telefonas yra gana išvaizdus dizainiškai, labai patogus rankoje, patogūs mygtukų išdėstymas. Telefonas nėra per didelis, jeigu lygintume su XPERIA Z5, tai čia 5.0* ekranas (Z5 - 5.2) tad 5.0* ekranas mano nuomone yra labai optimalus variantas - nei per didelis, nei per mažas. Kalbant apie ekraną - labai kokybiškas, kontrastas ir ryškumas yra tokie geri, jog juo naudotis, jame ką nors skaityti galima ir prieš saulę - viskas matosi puikiai. Taip pat galima išskirti ir kamerą - kuri šiame modelyje sufokusuoja automatiškai. Nuotraukos gauna labai aukštos kokybės, na, bet čia menka naujiena, kadangi Sony visados pasižymėjo puikiomis kameromis. Baterija laiko gerai, tikrai netekdavo krauti kas dieną, nors naudojamasi buvo nemažai.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

moonflight

Kokybiškas ryšys bei gera baterija

Labai patenkintas eksploatacinėmis savybėmis - baterija laiko daugiau negu 24 val. naudojant išmanujį maksimaliai; kitą rytą dar lieka apie 35 proc. Telefoną labai patogu laikyti rankoje, neišslista. Taip pat malonu ispūdį padaro didelė kameros raiška. Rekomenduoju visiems, nepaisant daugybę neigiamu komentaru internete - produktas yra ištiesu labai kokybiškas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Evaldas36

Puiki kamera už prieinamą kainą! Sony Xperia X praktiškas išmanusis

Jau ketvirtas mėnuo naudojuosi Sony Xperia X juodos salvos mobiliuoju. Modelis suviliojo dėl nostalgijos turėtam Xperia Z2 modeliui. Pastarasis, už naująjį, buvo ne ką prastenis, net buvo atsparus vandeniui. Xperia X puikiai telpa delne, 5 colių ekranas nėra pats didžiausias, bet jį lengva valdyti viena ranka. Ekranas gal kiek ne toks šviesus, prasčiau matosi prieš saulę, palyginus su Samsung S klasės (AMOLED ekranai) ar iPhone (tokie pat kaip SONY ekranai, IPS tipo). Korpuso lyg dar nesubraižiau, kokybiška medžiaga. Nors tel. deklaruojamas kaip juodas, jis man labiau primena tamsios smalos su pilkumu atspalvį. Žiūrisi gražiai, ne kaip senieji - visi vienodo dizaino. :D Telefonu nesigailiu, pirkau už 359 eu RDE.lt. Už tokią sumą alternatyvų (ne kiniečių) nelabai ką ir rasi. :)

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Produkto detalės

Operacinė sistema
Android OS, v6.0.1 (Marshmallow)
Ekrano raiška
5.0 colių, 1080 x 1920 pixels
Baterija
2620 mAh
Galinė kamera
23MP
Priekinė kamera
13MP

Aplankykite gamintojo puslapį

Klausimai ir atsakymai