Atsiliepimai

Vytauto Didžiojo karo muziejus

K. Donelaičio g. 64, Kaunas

Atsiliepimai

Arminas

Interaktyvus muziejus praleisti savaitgalio popietę

Dar visai nesenai čia apsilankiau, ir galiu pasakyti, kad čia tik teigiami atsiliepimai. Bilieto kaino simbolinė, tačiau informacija, gaunama šiame muziejuje - neįkainojama. Labiausiai patiko, jog paprašius kasininkės ekskursijos, davė planšetę, kur knuėjus prie kiekvienos ekspozicijos - programėlė papasakodavo istoriją, ir ta istorija ne tai, kad šaltai, trumpai, o su įdomiom detalėm ir įtraukiančiom istorijomis. Vienas minusas - jog norint išklausyti kiekvienos ekspozicijos istoriją, reikia paskirti gerą pusdienį, kadangi labai daug laiko tai atima. Tačiau žmonėms, kurie nėra čia dar buvę, būtinai rekomenduoju čia apsilankyti - ne tik sužinosit daug įdomios informacijos, ko neišmokot mokykloje, bet ir smagiai praleisit laiką su šeima.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sanuras

Atsinaujinęs, vertas laiko

Teko lankytis Rygoje esančiame karo muziejuje, todėl galiu pasakyti, jog VD karo muziejus niekuo jam nenusileidžia. Ekspozicijos profesionalios, yra daug autentiškų ir tikrai įdomių eksponatų (ginklai, karo relikvijos ir t.t.). Aptarnaujantis personalas taip pat profesionalus, gali daug papasakoti. Manau, net jei ir nesidomite istorija, verta aplankyti šį muziejų - įspūdžiai tikrai bus teigiami

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.22

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gurkis

Vienas įdomiausių muziejų Lietuvoje

Apsilankymas šiame karo muziejuje, tikrai paliko daug įspūdžių. Man, kaip istorijos gerbėjui, buvo tikrai įdomu. Muziejuje praleidau kelias valandas, laikas kaip mat prabėgo. Bilieto kaina nėra didelė, be to tikrai nėra gaila mokėti pinigus už tai, kadangi muziejams reikia bent šiokios tokios paramos. Eksponatai įspūdingi, išdėlioti laiko seka. Viskas labai tikrai šaunu, be abejonės rekomenduoju ir jaunam ir senam čia apsilankyti. Ko gero ir vertinga čia apsilankyti, dėl edukacinės naudos.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai