Atsiliepimai

UAB Todžė kebabinė

Jurbarko g. 5, Kaunas

Atsiliepimai

Justė

Darbuotoja

Neesame matę bjauresnės darbuotojos nei ta, kuri šiandien (12.23) dirba Akademijos kebabinėje. Daugiau ten tikrai nesilankysime, vien dėl jos, nes jau ne pirmas kartas, kai ji įžūliai bendrauja su klientais. + reikėtų pasimokyti higienos įgūdžių.

Atsiliepimas parašytas: 2019.12.23

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Beata

Ačiū už salmoneliozę rastą jūsų koldūnų mėsoje ir mano žarnyne.

2018.01.06 pirkau koldūnų su mėsa ir česnakiniu padažu. Sekančią dieną prasidėjo vėmimas, karščiavimas 38-39 ir dar po dienos gausus viduriavimas ir karščiavimas taip pat niekur nepasitraukė. Pagal visus darytus tyrimus ir pagal ištirtą JŪSŲ NUOSTABIŲJŲ KOLDŪŲ MĖSA viskas parodė, kad tai yra salmoneliozė. Negrasinu, bet laukit patikrinimo iš VMVT. Jei nesužiūrit galiojimų savo koldūnų ar nežinot kaip laikyti produktus, kad jie tam turi skirtas vietas, o ne ant žemės, tai jum paaiškins viską labai gerai manau.

Atsiliepimas parašytas: 2018.01.08

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
simonasruo

Geriausi Kaune

Šios kebabinės yra geriausios Kaune. Kebabai labai skanūs, padaro tikrai greitai ir, kas geriausia, šių kebabinių yra tikrai daug Kaune, todėl visada gali rasti ją netoli namų.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.10

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
DEZAVU

Nesveikai geri kebabai

Mylimiausia kebabinė Kaune. Teko išbandyti nė vieną kebabinę ir tikrai galiu užtikrinti, jog tai GERIAUSIA kebabinė mieste. Kaina palyginus su porcija, kurią gauni - labai šauni. Pavalgai gana skaniai, neapkrauta, mėsos daug, žodžiu valgai ir mėgaujiesi. Tačiau patartina imti būtent "todžės kebabą", o ne kokį bandelėje, nes tai jų specialusis kebabas, kuris išlaisvins jūsų fantaziją. Skanių kebabų. :)

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.27

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
petrasr

Geriausia kebabinė Kaune

O taip! Viena populiariausių kebabinių Kaune. Dirba ilgai, kas labai patinka, einant namo iš miesto vidury nakties dažnokai užsuku į šią kebabinę. Kainos panašios kaip ir visur, kebabas ~3,20 Eur, bulvytės - 1,30, kuldūnai ~1,60 eur, bet tikrai labai skanus maistas, greitai paruoštas, paduoda tikrai karštus, tiek vietoj, tiek išsinešimui valgyti, net parsinešus namo dar jauti šilumą. Darbuotoja dirba tai viena, tai su kolege, labai malonios, galima tikrai ir paplepėti įvairiomis temomis. Tikrai, viena šauniausių kebabinių, kokias tik esu radęs.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.25

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Lukas

Tampa įpročiu apsilankyti čia!

Jei jau taip atsitinka, kad esu Kaune ir neturiu laiko pavalgyti, o esu alkanas - visad apsilankau čia. Tai jau tapo vos ne mini tradicija! Labai skanūs kebabai, labai malonus aptarnavimas ir visados pasotini save skaniu maistu. Tikrai viena iš nedaugelio kebabinių, kur nebėga viskas pro dugną ir negauni lavašą prikrautą kopūstų.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.24

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Gintas2014

Skanūs kebabai

Viena populiariausių kebabinių Kaune, todėl dažnokai užsuku. Kebabai tikrai neblogi, dažniausiai būna labai skaniai pagaminti, tiesa, kartais galima užtaikyti ir ant prastesnės kebabininkės, tada jau nebebus taip skanu. Porcijos šiek tiek per mažos ir kainos neseniai buvo pakeltos, vien dėl to negaliu įvertinti geriausiu balu.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.19

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
mantisz

Skanūs kebabai.

Šioje kebabinėje kebabų skonis yra labai geras. Taip pat aptvarnavimas tikrai šaunus. Mano nuomone, tai yra viena geriausių kebabinių, kuriose esu lankęsis. Tačiau kaip bebūtų gaila, kainos yra gana didokos, tačiau už geresnę kokybę, manau, galima ir daugiau sumokėti.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.17

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
sanuras

Kritusi kokybė

Itin populiari, visiems žinoma kebabinė, kuri mano nuomone naudojasi savo žinomumu ir populiarumu, todėl krenta kokybė, kyla kainos. Kebabai pabrangę, o paslaugos atvirkščiai - suprastėjusios. Porcijos sumažintos, dedama daugiau kopūstų mėsos kaina, todėl pats kebabo skonis iškart kitoks. Be to dažnai "neveikia" jų įrenginiai ir patiekiama šalta mėsa.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.16

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
GinTra

Geriausi kebabai Kaune!

Ilgą laiką nemėgau kebabų iki kol atradau Todžės kebabus. Kadangi nemėgstu kopūstų, Todžės kebabai yra tikras džiaugsmas mano skrandžiui. Labai skanus česnakinis padažas, kurio niekada nepagaili, bei gerai apskrudinta mėsytė. Visada puikiai susuka kebabą išsinešimui ir nebūna taip, kad jis varvėtų pro šonus. "Stiks" lazdelės puikiai dera su mėsa, bei padažu.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.15

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai

Aurelija
Pirkom kebabus varniu 48b ir apsinuodijom. vienas zmogus iskart kita diena veme ir negalejo pasikelt is lovos ir atlikt savo suplanuotu darbu, o kitas negalejo padirbt darbe, ir teko ieskot kas galetu pakeisti. tikrai niekam nerekomentuoju ir pati aplenksiu sita kebabine ir tikrai daugiau nesilankysim.

Aurelija parašė klausimą 2019.11.20

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti