Atsiliepimai

Pas Paolo

www.pasromanopaolo.lt

Atsiliepimai

Egle

Aptarnavimas baisus

Atvykus šiandien papietauti su vaikais buvome sutikti labai nemalonios padavėjos. Nei šypsenos nieko. Paprašius, kad ant šeimyninės picos grybų būtų tik ant ketvirtadalio picos buvo pasakyta juk bus cituoju "grybienė". Nemanau, kad tai iš viso padavėjos reikalas, kaip aš noriu, kad man pica butu pagaminta. Atnešė picą su grybais per visą picą. Mano vaikai atsisakė ją valgyti už tai paprašiau, kad pica būtų pergaminta kaip reikia į ką man "malonioji" padavėja atsakė nu aš juk tik paklausiau. Bet šiaip tai čia negalima jokių pageidavimų. Rimtai ? Kuriame mes amžiuje gyvename ? Mūsų pietavo 5 įrankių ir lėkščių gavome tik 3. Paprašius kitos padavėjos, kad atneštų dar lėkščių likome praignoruoti. Taigi lėkštes teko atsinešti pačiai. Nu ką gi aš galiu pasakyti. Kad šioje įstaigoje gero malonaus aptarnavimo nesitikėkite. Nes tiesiog padavėjos neturi jokios kultūros o yra visiškos chames
Aptarnaujantis personalas baisus

Atsiliepimas parašytas: 2019.02.24

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Heda

Gera picerija

Lankantis Kaune verta užsukti į šią kavinę. Picos čia tikrai skanios, įspūdingo dydžio, patiekiamos estetiškai ir su skaniais padažais. Personalui taip pat priekaištų nėra. Apsilankysiu dar ne kartą :)

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.26

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
petrasr

Viena geresnių maitinimo įstaigų

Gera vieta skaniai ir nebrangiai pavalgyti. Būtent tokie žodžiai ateina į galvą išgirdus "Pas Paolo". Skanios picos, nemažas pasirinkimas, geros kainos. Pati kavinė yra labai jauki. Kas dėl picų, tai ko gero, kad tai - viena geriausių picerijų. Kiekvienas, kuris mėgsta picas, privalo užeiti čia ir jų paragauti.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.25

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Dovilė

Pačios skaniausios picos

Visada nuvažiavus į Kauną, būtinai apsilankau šioje kavinėje, nes skanesnių picų, kaip pas PAOLĄ, niekur neesu ragavusi. Išties galbūt ten visad apsilankau ne tik dėl picų, bet ir dėl pačio aptarnavimo. Visada pas savininkas pasitinka su šypsena, priieina pasisveikinti, ir kažkokiu desertu nemokamai pavaišina.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.24

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
GinTra

Nerekomenduoju

Buvau ilgalaikė Pas Paolo lankytoja ir tikrai sakiau, kad tai pačios skaniausios picos Kaune ir visiems rekomenduodavau apsilankyti. Deja, paskutiniu metu maistas pasidarė ten tikrai nebeskanus, picos sudrėkusios, ingridientai nebešviežūs. Po paskutinio picos valgymo net buvo pasidarę truputėlį bloga, tarsi apsinuodijus maistu.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.14

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Gintas2014

Visai skanu

Esu jau senas Paolo klientas, lankausi ne vienerius metus ir galiu pasakyti, kad matosi pasikeitimai, tiesa ne į gerąją pusę. Ankščiau picos turėdavo geresnį, sodresnį skonį, dabar kartais joms trūksta skonio, taip pat padažas suskystėjo, lyg skiesti būtų pradėję. Patikdavo kai lepindavo klientus, po visko atnešdavo desertuką mažą, kurio neįskaičiuodavo į kainą, pastaruoju metu viso to neliko. Ten vis dar skanu, bet jau nebe taip kaip būdavo, todėl tenka užsukti gerokai rečiau.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.14

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
sauliusfm

Skaniausia ragauta pica

Pirmąkart apsilankius pas Paolo ir paragavus ten picos skanesnės dar neradau. Kaina žinoma nemaža, berods eurų už didelę picą, bet tikrai verta. Storas ir geras tikros picos padas, gyvi ir skanūs ingredientai, nereikia net padažo, skonis puikus. Toliau ragavau spagečių irgi buvo geruliai, gan sotūs, dvi porcijos kainavo kažkas apie eurų, nes akcija 50 proc. visiems makaronams. Ką aš galiu pasakyti daugiau, aplinka visai faina, dauguma klientų jaunimas, padorus ne marozai, aptarnavimas geras, kainos irgi. Visai šauni vieta. P.S. Kaune man gražiau ir smagiau būti kairėje pusėje pas Paolo nuo laisvės, dešinėje ne taip jauku.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.12

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai