Atsiliepimai

Atsiliepimai

jurate

Pažadukai ir ......dešinė nežino ką daro kairė

Sesuo tas pačias prekes gyvendama Vilniuje užsisakė penktadienį po  pietų ir buvo nurodyta, kad jas gaus tik antradienį. Aš iš provincijos tas pačias prekes užsisakiau iš ryto ir buvo nurodyta, kad jas gausiu pirmadienį. Atspėkite, kuriai mergaitei  prekės bus pirmadienį. Atsakymas pagal Membershop logiką. Vilniaus mergaitei supokuota prekės jau šeštadienį ir gaus pirmadienį , tai yra šiandien nors turėjo būti tik antradienį. O ...provincijos  mergaitė iš Utenos jokių prekių negaus pirmadienį (nors jai jos pažadėtos iš membershop). Ir greičiausiai antradienį negaus, nes jos užsakymas net neparuoštas-   tik dar vykdomas. Ar tai yra  provincijos žmonių ignoravimas   šios apgailėtinos membershop parduotuvės ????  Kiekvieną mėnesį vis nuo  ką nors nepigiai perku, kol kas atsargiai po kokių keturių ar trijų metų pertraukos dėl membershop padarytos klaidos. Viskas tai mano paskutinis užsakymas Užsakymas Nr. 25447553, daugiau ant to paties grėblio nelipsiu.  Manau ir žurnalistams gali būti toks atvejis įdomus. 
jei turėjote senokai problemų ir norite turėti - pasiilgote problemų ši parduotuvė kaip tik Jums
negautos žadėtu laiku prekės, provincijos žmonių ignoravimas ( paskaitykite problemos aprašyme, atsiliepime)

Atsiliepimas parašytas: 2024.05.27

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Anonime

Klientu aptarnavimas siaubingas

Atsauke is uzsakymo viena preke, nors ji ir toliau juos buvo puslapyje pardavinejama. Pasiule kaip kompensacija vienkartine 15 % nuolaida. I mano pastaba, kad internete pilna reklamu su 20% nuolaidos kodu, kuriuo gali pasinaudot visi be jokiu salygu, nereagavo. Paprase, kad pati nurodyciau banko saskaita, kur grazint pinigus uz trukstama preke (jie patys nemato, is kur uzsakymas apmoketas?). Pervede per daug, turejau pati grazint permoka. Jokio kompensacijos pasiulymo. Uzsakymo turejau laukt daugiau nei dvi savaites, tai maciau pagal nurodyta laika, tai jie sugebejo dar papildomai dvi dienas paveluot issiust be jokio informavimo. Tikejaus, kad gal bent i uzsakyma kaip kompensacija ides koki kvepianti lapuka, kaip patenkintai klientei is kito atsiliepimo, bet nieko... Pries kelis metus jau rasiau neigiama atsiliepima apie juos cia, gaila, kad aptarnavimas nepagerejo. Patarimas, pries perkant pasigooglinkit norimu prekiu kainas, ne viskas cia pigiau, o jei kazkur kitur panasi kaina, tai geriau pirkti is kitur, kur pirkejus gerbia, kad ir sumokesit keliais eurais brangiau. Komentaru isjungimas Rekvizituose yra mokama paslauga ir ja naudojasi imones, kurios turi labai daug nepatenkintu klientu, Membershop ne isimtis.
Jokiu
Beveik viskas

Atsiliepimas parašytas: 2024.04.19

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
zydre

Esu nepatenkinta.

Užsisakiau prekes, pinigus atckaiciavo, užsakima atšaukė. Pasiteiravus kodėl taip yra atcake banko kaltę.

Atsiliepimas parašytas: 2024.03.14

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Kristina

Maloniai nustebino pristatymas

Nupirkom preke labai gera kaina. Siunta atejo greiciau nei buvo patasyta. Labai grazus tvarkingas ipakavimas. Idejo kvepianti lapeli, ir stambia burbuline plevele, kad nesuduztu preke. Buvo labai malonu gauti tokia siunta :)

Atsiliepimas parašytas: 2024.02.27

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Sea

žmogiškumo nerasta

Darbuotojos tiesiog neturi žmogiškumo, lankstumo ir atjautos. Ir dar trina atsiliepimus. Prekė buvo nekokybiška, neatitiko dydžio trim išmierom. Nesugeba pripažinti klaidos ir kažkokiu būdu padėti žmogui, galėtų bent pakeisti prekę, bet ne, užsispyrė, ir viskas.

Atsiliepimas parašytas: 2024.02.21

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Ineta

Labai prastas aptarnavimas, bei bendravimas

Labai prastas bendravimas, bei komunikavimas su klientu, niekam nerekomenduoju
Labai prastas bendravimas, bei komunikavimas su klientu, niekam nerekomenduoju
Labai prastas bendravimas, bei komunikavimas su klientu, niekam nerekomenduoju
Nerekomenduoju
Nerekomenduoju

Atsiliepimas parašytas: 2024.02.21

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Kristina

Brokuotos prekes gražinimas negalimas.

Nusipirkus blogai susiūta striuke. Grąžinus kaip brokuota preke. Pareiške,kad patys suplėšėte todel per siules pradėjo irti po dveju kartų užsidejus. Arba imat susiuta arba grąžins ta pačia suplyšusia.

Atsiliepimas parašytas: 2024.02.10

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Greta

Pardavinėja vaikiškus batus, kaip moteriškus

Pirkau nike kedus. Užsidėjus kartą, vaikštant sporto klube, (lauke nebūta), pastebėjau, kad man pėdos kaulus veržia. Pradėjus tikrinti, tas modelis yra vaikiškas, tik ilgis atitinka moterišką.. iš karto nepastebėjau, nes turiu siaurą pėdą, nesu gyvenime per siaurų batų turėjusi. Ant "liežuvio" vidinėje bato dalyje žymėjimas Y12, kas ir reiškia vaikams skirtus batus, kurie yra siauresni. Pagooglinus, tokio rašto nėra moteriškų, tik vaikiški. Ilgai susirašinėjus su jais, siuntus įrodymus, foto.. paprašė nufotkinti padą, o ten matosi, kad nešiota, na taip, o kaip kitaip aš galėjau suprasti, kad esu apgauta, juk nedarome kodų inspekcijos, kai perkame ką nors, tai ir užsidėjau kelioms valandoms patalpoje. Tai va, dėl to dėvėjimo grąžinimas negalimas. O kad apgauta esu nesvarbu. Perduota vartotojų teisėms

Atsiliepimas parašytas: 2024.02.08

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Rasa

Neužsakinėkite JOKIŲ prekių iš šios parduotuvės

Kiek beužsakau prekių, tiek negaunu...Keliant pretenzijas el.laiškais, ar skambučiais, jie "dainuoja" savo dainelę...jog aš pati neatsiimu prekių.ir prekes tipo jie gražina į sandėlį...O kaip jūs manote, kai prekes gražina į sandėlį, man gražina pinigus...bet juk NE...Geras biznis tapo...ir prekes turi ir mano pinigus, kuriuos galima naudoti paskolų verslui...tiesiog išnaudojami mūsų pinigai...Paprastos įmonės sugeba pristatyti daiktus laiku ir įvairiais būdais...O čia papūgos atsiliepusios aiškina kad jie man siuntė SMS žinutes, o aš neatsiėmu...Aš tūkstančiais viską erku iš el.prekybos, ir visus savo užsakymus ir atsiimu ir gaunu...Juo labiau, kad čia ne iš paštomato pasiimti o atvykti į parduotuvę pasiimti...Ir problemų parduotuvė nesprendžia, o netgi drasiai pakeltu tonu aiškina kad pasikeisčiau telefoną...
JOKIŲ
VISI, kokie tik įmanomi, ar pastebėjote net rekvizituose negali parašyti atsiliepimo, kai apie kitas įmones galima drąsiai rašyti...

Atsiliepimas parašytas: 2023.12.20

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Jekaterina

Negavau mėnesį lauktos prekės!

Nerekomenduoju užsakinėti prekių su ilgu pristatymo laiku! Laukiau visą mėnesį veltui prekės, dabar sako, kad nebus!
Ir taip apmaudu, nes galėjau nusipirkti ir laukiau kaip "vaikas", dabar prekė be jokių nuolaidų:///ir taip šaltakraujiškai sako: "grąžinsime atgal pinigus"... atsiprašau, visą mėnesį laikė mano pinigus, su viltimi žmogus gyvena, o dabar imk atgal ir čiuožk...prieš šventes toks nusivylimas...

Atsiliepimas parašytas: 2023.12.15

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai

autostop
Sveiki. Jeigu batai visiskai nenesioti.Praejo nuo pirkimo dienos 18 dienu. nejaugi ne galima grazinti, reikia rasyti i vvtat.paskui kreiptis i teisma.

autostop parašė klausimą 2022.02.18

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti