Atsiliepimai

Membershop.lt

Membershop.lt

Atsiliepimai

Sausainis

Kokybè

Pirkau batus per internetinę parduotuvę. Nepaisant to, kad laukiau apie mėn. laiko, tai dar gavusi likau šokiruota. Pirkau Calvin Klein batus, kurių pradinė kaina 159.99eur. Aš pirkau su nuolaidom, skelbia viliojančias nuolaidas. Batus gavau su kinietiškų batų kvapu. Kokybė baisi. Paėmus batus iškart matyti, kad jie neoriginalūs. Neapsigaukite, jie pardavinėja neoriginalias prekes. Dėl to ta kaina tokia maža.

Atsiliepimas parašytas: 2021.10.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Sima

VAGYS du kartus

Linkiu niekam nesusidurti su jais. 2 siuntiniai atkeliavo visiškai sumaitoti! O blogiausia tai, kad pinigų negrąžina! Liepė išsirinkt kita preke, vėl susimokejau už siuntimą- atsiuntė vėl sudaužyta! Į kalbas nesileidžia ir pinigu už abu siuntinius negrąžina. Siunčia gražinimo kodus tokius, kad sistemoje matomi kaip “klaidingi” ir vėlgi pinigu negrąžina. VAGYS 2 kartus vagys. Visa video medžiaga ir foto yra. Net nesitikėkit atgauti pinigų už negautas ar brokuotas prekes. O konsultantės parašo tą patį šabloninį laišką į bet kurią užklausą.
Jokio skaitymosi
Nesileidžia i kalbas

Atsiliepimas parašytas: 2021.09.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Justina

Prastesnio aptarnavimo ir būti negali

Visiškas nesiskaitymas su pirkėjais. Po atlikto užsakymo norint jį pakoreguoti skubiai kreipiausi telefonu, jei už užsakymą dar pinigai nesumoketi galėsiu pakeisti jį, tačiau sužinojus kad pavedimas jau atliktas niekas į kalbas net nesileido. Mat užsakymas jau vykdomas, nors matau akivaizdžiai prisijungusi kad jis naujas ir net nepradėtas vykdyti. Bendravimas nemalonus, jokio sprendimo neieškojimas. Nebepirksiu ir kitiems nerekomenduosiu.
Jokių privalumų
Visi įmanomi trūkumai

Atsiliepimas parašytas: 2021.02.22

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Ieva

Labai prastai

Siuntinyje trūko vienos prekės, tiesiog neįdėta. Į žinutes neatsako. Esu sena klientė, anksčiau tokių nesusipratimų neturėjom. Galima suprasti, kad priešventiniu metu turėjo daug darbo ir apsižioplino. Betgi visai nesureaguoti, tai jau labai negražu. Nebepirksiu pas juos; brangu ir nieko gero, o dar ir aptarnavimas tragiškas.
dabar nebematau jokių
nedėčiau nei 1 žvaigždutės

Atsiliepimas parašytas: 2020.12.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Elze

nerekomenduoju

Esu labai nusivylusi Membershop klientų aptarnavimu. Užsakymas buvo padarytas lapkričio 11 dieną, tačiau vis dar jo negavau ir nepanašu, kad greitu metu gausiu. Į nei vieną mano laišką nebuvo atsakyta, o prisiskambinus konsultantams, šie vis atsako savo šablonine fraze „siunta bus išsiųsta greitu metu“. Toks jausmas, kad pati turiu išsireikalauti, jog mano siunta pagaliau būtų išsiųsta. Labai nuliūdino toks atsakomybės neprisiėmimas ir toks prastas komunikavimas su klientais. Likau be kalėdinių dovanų. Tikrai nerekomenduoju.

Atsiliepimas parašytas: 2020.12.22

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Karinak

Užsakymas

Užsakiau prekes dar lapkričio 25d. Jau beveik mėnuo praėjo, prekių taip ir nesulaukiau, tik rašo nuo gruodžio 15d. kiekvieną dieną, kad tai dviejų prekių neturi , kitą dieną, kad kitos neturi ir vis tempia laiką. Tai likau be dovanų 6 žmonėm. O kai parašai jiems gauni šablonišką laišką
Jokių

Atsiliepimas parašytas: 2020.12.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Indre

Kuprine

Siaubinga beverly polo kuprinė, kokybė tragiška, užtrauktukas kreivai įsiūtas, siūlės nukirptos, siūlų galai, mazgai palikti, matosi, nemaloni, nekokybiška, neverta nė euro
Bloga kokybė

Atsiliepimas parašytas: 2020.12.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

SŽ

Vertinčiau nuline žvaigždute, bet kad tokios nėra

Per nepilnus porą mėnesių tenka susidurti su atsainiu požiūriu į užsakymų vykdymą. Visus tris kartus gavau visai ne tą prekę, kurią buvau užsakiusi. Tai tiesiog neprofesionalus požiūris į savo klientus. Suprantu, visi padaro klaidų. Bet kai tris kartus iš eilės.... Na, čia jau kažkas kita. Ne klaida. Nemokšiškumas? Neatidumas? Atsainumas? Manau, viskas kartu. Gėda. Prasta firma. Nesinaudokite. Negadinkite sau nuotaikos, laiko ir nervų.

Atsiliepimas parašytas: 2020.11.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Konk

Kūno kremai

Pirkti kremai toli gražu nėra panašūs į pirktus pvz Douglas parduotuvėje.
Nei kvapo atžvilgiu, nei konsistencijos, nei kokybes.
Gaila, nesitikėjau iš taip reklamuojamos parduotuvės gauti pigią klastotę. Pirmas ir paskutinis apsipirkimas.

Atsiliepimas parašytas: 2020.10.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

GR

prekių aprašymas

Sveiki, norejau pirkti aulinius pusbačius. Info labai ribota. Pats turi susiprasti kur oda, o kur dirbtinis pluoštas, kulno aukštis taip pat neaiškus ir dydžių lentelės avalynei taip pat nėra, nors kaip ir rūbams, taip ir avalynei skirtingas gamintojas, skiriasi dydžiai. Paskambinus maloniai buvau išklausyta ir pažadėta susisiekti gavus info apie kulno dydį. Atgalinio ryšio taip ir nebuvo, kadangi aulinukai mano akiai verti dėmesio, skambinau dar kartelį. Vėl maloniai buvo paaiškinta kad informacija bu patikslinta per 2 paras......Batų pora likusi tik viena (bent taip nurodo). Sakysit bandyk pirkti, netiks grąžinsi.
Taip, tai taip....bet siuntimas 1,79, grąžinimas 1,29. Čia tik nuo vieno pirkimo ir vieno pirkėjo. Esu giliai įsitikinusi ir tą byloja reitingai, kad grąžinimų yra nemažai, kas dėl dydžių, kas dėl kokybės. Tad padauginus tą lyg ir nedidelę sumą žmonių skaičiaus, po to dienų skaičiaus, gaunasis nemažos sumos....Gal tai paranku, kad nėra info??? O jei ne, tai kodęl nepasižvalgius ir nepasimaokius pas konkurentus .
Kantrybė konsultančių
sekančiame atiliepime apie grąžinimus,

Atsiliepimas parašytas: 2020.10.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai