Top Shop atsiliepimai / skundai - Atsiliepimai.lt

Atsiliepimai

Top Shop

www.topshop.lt

Atsiliepimai

Aushrine

Puikiai

Dėkoju TOP SHOP konsultantei Astai už pastangas įsigyjant norimą prekę! Buvo operatyviai atnaujintas/gautas nuolaidos kuponas.
Operatyviai gautas rezultatas!

Atsiliepimas parašytas: 2020.04.15

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Diana

Šaraškinų kontora

ŠARAŠKINŲ KONTORA! Likau šokiruota, užsakius prekę, kurios vertė 100e, gauni prekę už 30e. Paskambini, pasakai kaip kas, paima netinkama prekę, bet po to tai siaubas. Prekės nėra jau mėnuo laiko, MELUOJA, kad prekė bus tada ir tada, jos nėra, skambini klausti kaip kas, vietoje to, kad normaliai atsakytu, konsultantės dar sugeba kelti balsą. Drįsta ginčytis, kad buvo pasakyta vienaip, o aš kalbu kitaip, kai tuo labiau viskas įrašinėjama. Tikrai visko taip nepaliksim. NIEKAM NEREKOMENDUOJU!

Atsiliepimas parašytas: 2020.02.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Viskas

Aptarnavimas nevertas net vienos žvaigždės

Lapkričio 12 dieną užsakėm chalatus su tapkėm. Tuo metu buvo akcija ir gera kaina. Gruodžio mėnesį pasiskambinom pasitikslint, kaip ten su užsakymu, kodėl dar neatsiuntė. Atsakymas buvo toks, kad chalatas yra, o tapkių šiuo metu neturi, todėl ir nesiuntė. Na gerai, pasakėm, palauksim. Šiandien nutarėm paskambint, kokia ten užsakymo busena (šiandien gruodžio 19) , ir buvo atsakyta, kad chalato nėra, tik tapkės dbr yra. Paklausiau, tai ką man dbr daryt. Sako, nieko negaliu padėt. Tai vat tokia liudna patirtis su Top Shopu.

Atsiliepimas parašytas: 2019.12.19

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Loreta

Komunikacijos stoka

prekės, kurios buvo užsakytos dar rugsėjo mėnesį  dar nėra pristatytos. Primenu, kad dabar gruodžio mėnesio pabaiga. Už prekes yra apmokėta.Visiškai nėra jokio kontakto su klientu, t.y., nėra gaunami pranešimai apie vėluojantį pristatymą, nei telefonu, nei elektroniniu paštu, nors kontaktus Jūs turite. Nei suteikiama informacija kur yra prekės, kodėl vėluoja, kada bus pristatytos.Skambinau į skambučių centrą gal 5 kartus, atsakymai vis tokie pat, dar keliauja, šią savaitę bus, dar palaukite, galime suteikti 10 procentų kitam apsipirkimui. Jūs gal juokaujate? Už tokį laukimą,išvis prekės turėtų būti suteiktos nemokamai kaip kompensacija ir pinigai grąžinti į sąskaitą. Jūs galvojate, kad ketinu dar kartą pirkti Jūsų parduotuvėje, kai taip nesiskaitoma su klientu?Ketinu kreiptis į Valstybinę vartotojų komisiją su pretenzija Jūsų įmonei:
1, Kliento neiformavimas kai prekės reikės laukti neribotą terminą.2. Kliento neiformavimas dėl kilusių keblumų dėl prekių pristatymo.3. Kliento klaidinimas dėl pristymo terminų.4, Sandorio neįvykdymas, pinigai gauti, o prekės nepristatytos.5. Moralinė pusė- daiktai  dovanai, o dėl Jūsų neifromatyvaus bendravimo, nepranešta, kad daiktai nebus pristatyti, arba smarkiai vėluos.
Labai gaila, dėl Jūsų įmonės tokio aplaidaus ir atsainaus požiūrio į klientą, kurio net nesugebate informuoti apie užsakymo eigą.
Kliento ignoravimas, nepagarba.

Atsiliepimas parašytas: 2019.12.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Egle

Katastrofa

Užsakius prekę gegužę, liepą dar jos neturiu. Klientų aptarnavimas nieko nežino. Į El.laiškus neatsako. Visiška nepagarba klientui, toks vaizdas, kad iš kinijos peškom neša
Nėra
Negauta prekė, ignoravimas

Atsiliepimas parašytas: 2019.07.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sarkis

Prasta parduotuvė

Teko matyi šios parduotuvės reklamas daugybę kartų vieną kartą užsisakiau ir likau labai nepatenkinta prasta kokybė o kaina milžiniška… galbūt dėl tokios smarkios reklamos kyla ir kaina.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

DEZAVU

Kainos gana didelės

Labai dažnai per televiziją reklamuoja ir iš tiesų tas nervina. Vienintelė šauni prekė realiai yra tie dormeo čiužiniai,viskas kita manau tik marketingo žaidimai, nes turiu keletą kitų prekių iš ten, tai nelabai naudojama ir pateisinama. Bet vien dėl čiužinukų rekomenduoju.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

DonVital

Nekokybiška prekė

Na marketingas jų tai fenomenalus, reklamų pridarę yra begalę, gražiai išreklamuoja ir pan. Viena reklama susižavėjo man senelis, kuris panoro įsigyti šildytuvą. Sumokėjome už prekę, gavome ją, tačiau kokybė - prasta, garsiai veikia, nors rašė neskleidžia garso tokio, nieko nesušildo beveik, ryja belekiek elektros. Žodžiu netikėkite jų pasakomis ir tiek.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

petrasr

Esu pirkęs, ir esu nusivylęs

Turbūt visi matote tas įkyrias reklamas per TV, kur reklamuoja kranus, čiužinius, keptuves ir t.t. na, nusipirkau vandenį kaitinantį kraną. Sumokėjau per 50 EUR. Atkeliavo jis pas mane greitai, bet problema ta, kad jis veikė nekokybiškai, šildė lėčiau, ir silpniau nei buvo žadėta. Panorėjus gražinti, pradėjo kelti audras, jog prekė tikrai gera, nebent gali pakeist į tokią pat kitą, pasakiau, jog noriu atgauti pinigus, tai teko gerą pusvalandį aiškinti to priežastis, vos ne reikalauti gražinimo, nes tikrai nenorėjo gražinti. Jeigu norite pirkti kažką panašaus, tai rinkitės įprastas parduotuves.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Versus1994

Kažkoks cirkas

Nesu pirkęs, bet nuomonę vistiek išreikšiu. Man keista, į reklamas Top Shop tikriausiai tiek pinigų sukišo, kad nežinau ką ir manyt, kas žiūrėdavot televizorių supras. Reklamos trunka po 30-60 minučių ar net daugiau, kaip visas filmas. Ar gi reiktų tiek reklamų jei prekės ir reklamuojami produktai būtų tikrai geri, naudingi ir kokybiški? Atsakymas - NE.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai