Atsiliepimai

Technorama

www.technorama.lt

Atsiliepimai

silvija

Nerekomenduoju

Šaldytuvas nepraėjus metams sugedo, sėdim laukiam niekas nieko konkrečiai nepasakė apie sutvarkymą!!! Gal šią savaitę,gal kitą! Čia jums mikrobanginė, virdulys kad galėtumėm laukti tiek kol kažkas teiksis tvarkyti?? Betvarkė! Ir išvis jokio konkretaus bendravimo pardotuvėj, prie mūsų į jokį servisą neskambino, kažkur laiškelį pasiuntė!
Jokių
Sugedęs šaldytuvas

Atsiliepimas parašytas: 2019.10.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Rasa

Naudota planšetė

2019 metų rugsėjo 6 dieną nuvykome į Akropolio Technoramą įsigyti planšetės. Pirmiausia likome nustebinti ten dirbusių konsultantų, jie stovėjo šalia mūsų diskutuodami apie savo dienos pardavimus (tai buvo daroma garsiai prie visų ten esančių klientų). Pardavimų aptarimas vyko tarp IT skyriaus ir TV skyriaus konsultantų. Mes pačios išsirinkome planšete, paprašius ji mums buvo greitai paduota ir mes palydėtos prie kasos. Tik ten susivokėme, kad konsultantas nepatikrino prekės. Kadangi skubėjome planšetę pačios išsiėmėme iš pakuotės (kuri jau buvo atklijuota) ir vizualiai apžiūrėjome ar nėra subraižymų. Grįžus namo paaiškėjo, kad planšetė neįsijungia. O ir kitame apšvietime daiktas pasirodė visu gražumu, visas nučiupinėtas. Kitą dieną, t.y., rugsėjo 7 dieną, važiuojam vėl atgal (50 km). Ten paaiškėja, kad vakar įsigytas daiktas turi būti siunčiamas į servisą ir turime laukti žinių iš ten. Paprašius pakeisti ar grąžinti pinigus ir pasakius, kad negalime laukti (išvykstame į užsienį) niekas į kalbas nėjo. Reziumė po valandos ginčų planšetė pasikrovė 6 %. Tai, mano kaip pirkėjos supratimu reiškia, kad daiktas jau buvo naudotas. Bet mes vistiek likome kalti. Nes mes "pasinaudojome planšetete ir kitą dieną ją atvežėme". Daugiau niekam nerekomenduočiau pirkti šioje parduotuvėje, kur dėl parduodamų jau naudotų daiktų lieki pats kaltas. Kur konsultantai nekreipia dėmesio į klientus (gal per pigią, dėmesio nevertą prekę pirkome), kur kasininkės žiūri kaip į šiukšles. O serviso darbuotoja išvis nemandagumo įsikūnijimas. Darbuotojai bendraudami su mumis nemandagiai žvalgėsi tarpusavyje, laikydami mus kvailiais. Po visko grąžinus planšete pasikrovusia 6 % numetė ją mums kaip šunimis. Viskas būtų suprantama jei šioje parduotuvėje būtų daugiau mandagumo, tiesiog su šios parduotuvės darbuotojais neįmanoma buvo gražiai bendrauti.
Visiškai iš krauta, nučiupinėta

Atsiliepimas parašytas: 2019.09.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Elvyra

Vaisių džiovyklė Standart puiki prekė,labai džiaugiuosi,kad įsigijau.

Nepamainomas pagalbininkas džiovinant vaisius, grybus, uogas. Labai gerai, kad galima pridėti papildomų stalčių. Labai džiaugiuosi įsigijusi. Parduotuvei technorama, noriu padėkoti už greitą pristatymą ir kokybišką prekę.
Greitai išdžiovina.

Atsiliepimas parašytas: 2018.07.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

petrasr

Esu patenkintas įsigyta preke

Teko pirkti skalbimo mašiną. Na, mašina atsiėjo ne pigiai, bet pats būčiau išsirinkęs turbūt ne kaip, o čia konsultantai labai maloniai ir suprantamai rekomendavo būtent tokią, kokios ir ieškojau. Su kuo daugiau įvairių funkcijų, kad nebūtų labai sunki ir dirbtų sklandžiai. Taigi, išsirinkau pagal rekomendacijas ir esu labai patenkintas produktu. Skalbia užtikrintai, yra daug režimų, veikia tyliai. Taip pat, suteikia garantiją ir pan. dalykus. Dėl kainų, taip, nėra pati pigiausia alternatyva, bet man svarbiausia yra kokybė, o ją aš gaunu technoramoje.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

L33t

Brangi parduotuve, bet galima visada derėtis

Brangi parduotuvė, bet aš deruosi su jais visada. Sakau ten ir ten mačiau pigiau, ir dažniausiai perdavėjai eina į kompromisą. Patogu tas kad norint apžiūrėt daiktą, tu visada gali jį pažiūrėt fizinėj parduotuvėje. Labai platus pasirinkimas, nuo usb rakto iki dronų

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Marius

Labai šaunūs konsultantai, neblogos nuolaidos buitinei technikai

Metų pradžioje iš šios parduotuvės pirkau Samsung šaldytuvą ir skalbimo mašiną. Pasirinkau šią parduotuvę, nes parduotuvės konsultantai labai profesionaliai ir išsamiai papasakojo apie mane dominančias prekes, jų savybes ir kitus niuansus. Kitose parduotuvėse pasigedau profesionalios konsultacijos, reikėdavo pačiam tardyti, kad man padėtų apsispręsti. Prieš įsigyjant prekes lanksčiomis sąlygomis sutarėme dėl prekių pristatymo ir užnešimo į namus. Tuo metu kai pirkau tas prekes Technorama parduotuvėje joms buvo taikomos nuolaidos, kituose parduotuvėse kiekviena šių prekių buvo per 100 eurų brangesnės.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.20

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Auris

Kaip ir viskas neblogai, bet problemos su gražinimu

Prieš metus teko pirkti maršrutizatorių, tačiau buvo itin sunkus procesas pastebėjus gedimą. Pirmiausia personalas nenorėjo pripažinti gedimo, vėliau priėmė garantiniam taisymui, kas užtruko bent porą savaičių. Galiausiai atgavau "pataisytą" prekę, nors buvo tik pakeistas laidas į seną, suklijuotą izoliacija, tikriausiai iš sandėlio likučių ar pnš.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

lidijam

Technorama

Prekinčiaus nebent labai skubiai ir labai smarkiai kažko reikėtų, nes kainos išpūstos labai, kokybė nepasakyčiau, kad atitinka kainą. Ne visada turi to ką skelbia jog turi. Tiesa, konsultantai labai malonūs ir informatyvūs.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai