Atsiliepimai

Snow Arena

Nemuno kelias 2, Mizarų kaimas

Atsiliepimai

Vaičiūnė

Kolektyvas

Labai labai negražus ir grubus bendravimas personalo, kuris išdavinėja aprangą. Jeigu jau taip nepatinka darbas ir per daug žmonių, tuomet nedirbkite tokio darbo.

Atvykę galvojome, jog galėsime pasiimti instruktorių, tačiau jo negavome, informavo, jog instruktorių užsirezervuoti reikia dviem savaitėm prieš vizitą, tačiau tokios informacijos puslapyje niekur neradome.

Labiau pasirūpinkite aprangos higiena, nėra malonu užsidėti smirdančią aprangą.

Atsiliepimas parašytas: 2024.02.17

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Neringa

Kaina - aušta, kokybė - žema

Toks vaizdas, kad po Snow arenos atidarymo, nebuvo investuotas daugiau nei vienas euras.
Inventoriaus, sniego ir pačios arenos kokybė labai prasta...
Paslidinėjus aišku visi eina pasistiprinti. Savitarnos restorane pas dirbančias darbuotojas gali tiesiog nieko neklausti, nes jų atsakymas vienas - nieko nežinome. Prie maisto patiekalų sudėta vieni pavadinimai ir kainos, atėjus prie kasos muša visiškai kitus patiekalus su didesnėm kainom, paprašius patikslinti kainas, nepatenkintos nueina pažiūrėti į savitarnos restorane sudėtas kainas, pasako, kad prie patiekalų kainos sumaišytos ir net nesivargina išsitaisyti padėtų kainų ir atsiprašyti už neatitikimus, o juo labiau grąžinti pinigų, nes viskas čia ok, taip turi būt.
Tikrai žemas lygis lyginant su tuo kaip buvo pradžioje...
Užtenka vieno karto žmonėm susidaryti įspudį ir antrą kartą jau nebegrįžti.
Vienas privalumas - vienintelė snow arena LIETUVOJE, todėl žmonės neturi iš ko rinktis.
Žema kokybė tiek pačių pramogų, tiek aptarnaujančio personalo.

Atsiliepimas parašytas: 2019.02.02

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Raimonda

Veltui išmesti pinigai ir sugaištas laikas

Lankemes šiandien (penktadieni) kai darbo laikas turėtu būti iki 22h, keltuvai iki 21:30h. Tačiau visos pramogos pasibaigė šiek tiek prieš devynias , t.y. sustojo keltuvai, išsijungė šviesos.. Paklausus Snow Arenoje dirbančio žmogaus kodėl parašyta vienas laikas o sustoja kitu - atsakymas paprastas : " Klauskite ne manęs aš nežinau".. Sumoki už 4h , gauni 3 ;) Ir apskritai įėjus į trasų zoną nerasi nei vieno darbuotojo - prižiūrėtojo, daryk ką nori, eik kur nori nors ant galvos čiuožk.

Atsiliepimas parašytas: 2018.07.13

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Raminta0112

Patenkinta

Neesu žiemos sporto mėgėja nusipirkau tik lankytojo bilietą jog galėčiau viską apžiūrėti, kaip lankytoja man patiko, beto tą sumą ką sumokėjau už įėjimą galėjau bet kurioj kavinėj panaudoti, taigi tai didelis +

Atsiliepimas parašytas: 2017.06.02

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Versus1994

Lenkijon? Nepaliko gero įspūdžio

Esu buvęs. Nepaliko gero įspūdžio. Viskas kaip ir normalu, tačiau kai pagalvoji: moki už valandas, kiek užtrunka nusileidimas? Labai nedaug, taigi pagrinde moki už nusigavimą iki pakylimo ir už patį pakylimą. Žmonės skuba, kad tik daugiau kartų spėt nučiuožt nuo to kalno, jokio pasimėgavimo. Patarčiau pagalvoti apie Lenkijos variantą. Moki už pakylimų kiekį, jį gali pasirinkti pagal norus, kainos nesikandžioja kaip Snow Arenoje. Galėsi neskubėti ir pasimėgauti pramoga.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.25

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
simonasruo

Gera pramoga

Teko apsilankyti čia žiemą ir tikrai nenusivyliau. Arenoje tikrai smagu, 4 valandų sunkiai užtenka. Visgi, kaina tikrai kandžiojasi, bet dažnai galima rasti pasiūlymų apsilankyti pigiau.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.24

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Arminas

Anksčiau būčiau davęs 5*

Kaip ir dauguma paslaugų Lietuvoje, kainos aukštyn - kokybė žemyn, tačiau SnowArena čia pasižymėjo labiausiai. Dėl kainos nieko nekomentuosi, taip viskas gerai, tačiau neatspindi paslaugų kokybės - sumokėjus tokią sumą, norisi tikrai normalaus sniego, trasos, kad viskas būtų gerai, tačiau po paskutinių dviejų apsilankymų - nusprendžiau nesigadinti savo snieglentės... Sniegas, o gal tiksliau ledas ir betonas, tragiškas, neįmanoma paslidinėti. Varvekliai didžiausi kabo danguje, baisu, kad neatsitiktų kokia nelaimė. 2 žvaigždutės vien dėl senų gerų laikų, tačiau norint susigrąžinti vardą atgal, reikės nemažai padirbėti administracijai...

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.21

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
gytis899

Prastas sniegas ir inventorius

Kaip ir visi, prisidėsiu ir pasakysiu, kad prastas sniegas, tikrai tenka eiti pėstute o ne čiuožti, dėl prastos sniego kokybės. Dėl prasto sniego gadinamas tiek jų inventorius, tiek asmeninis, todėl ir inventoriaus kokybė tragiška. Kaina visiškai neatitinka suteikiamų paslaugų kokybės. Nerekomenduoju.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.20

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Evaldas

Snow arena nieko gero

Inventorius prastas, gavau snieglente su kniedem "sušaudytą". Sniego kokybė prasta, kainos labai didelės. Taip pat keltuvas galėtų kilti greičiau, nes puse laiko atima vien jis. Čia skirta lankytis daugiau šeimoms su vaikais, kas nori rimčiau paslidinėti tai nerekomenduoju.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.19

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Dovilė

Nieko įdomaus

Sniego kokybė tragiška, nuo pusės kalno stabdo kaip smėlių, iki keltuvu tenka eiti nes nedavažiuoji. Kaina visiškai neatitinka kokybės,

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.19

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai