Atsiliepimai

Klaipėdos zoologijos sodas

www.zoosodas.com

Atsiliepimai

Dovilė

Baisu!

Baisu! Gyvūnai kankinami. Gyvūnai ligoti. Pasibaisėjom atvykę. Karštą dieną gyvūnai gerti neturi, maisto tai pat. Daugiau niekada nevažiuosim. Baisu ką pamatėm, gaila gyvūnų.

Atsiliepimas parašytas: 2019.08.29

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Ema

Baisu

Ne zoologijos sodas, o gyvūnų kankinimas, kalėjimas. Smarvė baisi, gyvūnų aptvarai nevalyti, ką jau kalbėti apie kai kuriuos gyvūnus, kurie gyvena ant betono bei neturi kur pasislėpti nuo saulės. Atėję prie aptvaro pamatėm, kad spyna atrakinta (užspaudėm), tai gerai kad vietoje mūsų nebuvo mažas smalsus vaikas. Gyvūnams vietoj maisto primėtita batono (tigrams, pumoms). Jei norite vestis vaiką - tikrai neveskit, pamatęs kaip gyvena gyvūnai tikriausiai pravirktų. Vienas iš liūtų vos paėjo, sužalota koja. Pasikartosiu, bet aptvarai baisaus stovio.. Tikrai daugiau neisiu, nes jie pinigėlius ne ten investuoja kur turėtų. Žiūrint net ašaros kaupėsi, baisu.
Nėra
Gyvūnai gyvena baisiomis sąlygomis, kankinami.

Atsiliepimas parašytas: 2019.04.14

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Raminta0112

Patiko

Zoo sodas mažai kuo skiriasi nuo kitų, gyvūnai prijaukinti prieina arčiau žmonių, leidžiasi glostomi galima šerti juos, tik nepatiko išdėstymas, pasimeti kur ėjai kur ne, galėtų būti kažkaip patogiau vaikščioti, gegužės 27 d. pusė navų tuščių buvo

Atsiliepimas parašytas: 2017.06.02

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
lidijam

Klaipėdos mini zoo

Puiki vieta, gyvūnų įvairovė nustebino ir patiko. Tikrai yra ką pamatyt. Šiek tiek gaila matyt tiek tikgrų tokioj mažoj erdvėj. Vaikam yra pramoga jodinėti poniais. Taip pat gera pramoga yra nusipirkt kibirėlį masto už 1eurą ir keliaut su juo šert gyvūnų. Yra gyvūnų kurie tiesiog vaikšto palaidi, gali laisvai prie jų prieit, pasibičiuliaut.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.14

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai