Atsiliepimai

Atsiliepimai

Algirdas

Nustebau.

Atėjau pirkt bevielės klaviatūros žaidimams pasiruošęs ten 60 eur mažiausiai.. sako imk šitą už 13 eur. Tik batareikas įsidek geras. Žodžiu kol kas sedžiu žiauriai patenkintas. Klava ir pele veikia puikiausiai BF1 multiplayer taškiau- jokių užsikirtinejimų nieko, "vėlavimo" irgi arba nėra, arba nesu tiek patyręs, kad pastebėčiau. 13 eurų :D? Dar su garantija 2 metam :D Tik gal kažkiek nustebino pasakymas "tai bevielių klaviatūrų ir nebuna brangių žaidimams" nes tikrai yra, bet tai nesvarbu. Čia 13 eur. už labiau nei nustebinusį rinkinį už tokią kainą. Apskritai jau ne pirmą kartą pas juos perku ir šią chebrą tikrai rekomenduoju. Jie ten savotiškai užsiknisę per tiek laiko, matosi, bet tam nepasiduoda ir vistiek daro kuo geriau.

Atsiliepimas parašytas: 2019.10.25

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
67102212

penki iš penkių 5/5

užsakymą gavau laiku, prekės buvo tvarkingai ir saugiai sudėtos. Esu labai patenkintas prekių kokybės ir kainos santykiu, manau lietuvoj geriau nerasit.
1a.lt gal kažkas ir pigiau, bet ten senukų tinklas, prekės nežinia iš kur

Atsiliepimas parašytas: 2019.09.12

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
anar

Puiki įmonė, bet patarčiau pirkti ne sezono metu!

Užsisakiau kompiuteri su monitoriumi ir klaviatūra. Kadangi pirma kart pirkau, tikėjausi žadėtą 2-5d. darbo dienų pristatymą, bet siuntinį gavau tik po 10d. Žinoma, bent nudžiugino, kad prekės buvo geros kokybės, viskas tvarkinga.
Antras užsakymas tebuvo 2 laidai kompiuteriui (užsakyti dienos tarpsny po Nr.1 užsakymo), bet laukiau daugiau nei 10d., tad neiškentėjusi nusipirkau parduotuvėje. Skyteche paprašiau atšaukti užsakymą, jie tai patvirtino ir atšaukė labai greitai, visus pinigus grąžino, todėl likau maloniai nustebinta. Tikrai rekomenduočiau pirkti, nes prekės kokybiškos ir n kartų pigesnės, bet stenkites užsakinėti ne sezono metu, arba bent jau atsipalaiduokite ir pasiruoškite šiek tiek palaukti prekių:)
Prekių kaina, pasirinkimas
Pristatymo laikas

Atsiliepimas parašytas: 2019.09.02

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Obuolys

Rekomenduoju. Neblogos kainos, malonus bendravimas

Skytech perku jau kokius porą metų ir per tą laiką šiek tiek nusivilti teko tik vieną kartą dėl palūžusių ausinių, kurias po paraginimo sutiko kompensuoti. Ačiū jiems. Dauguma prekybininkų būtų iki pažaliavimo kaltinę vartotoją ir gynęsi "mechaniniu pažeidimu", nors tai ir ne vartotojo kaltė. Taip pat labai gera kompiuterio surinkimo paslauga. Užtenka išsirinkti dalis, o jie už kelis eurus surenka ir prstestuoja. Dėl garantijos yra tekę kreiptis dėl kitų prekių ir sprendimai tenkino, netgi buvo pakeista prekė į geresnę. Rekomenduoju.
Konkurencinga kaina, malonūs darbuotojai
Lėtokas pristatymas

Atsiliepimas parašytas: 2019.02.13

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Žaneta

Profesionalai

Sveiki, pirmą kartą teko naudotis Skytech paslaugom (motinos atnaujinimas, bei iš savo atvežtų komponentų reikėjo surinkti kompiuterį). Buvau maloniai nustebinta!! Surinko tą pačią dieną. Nuoširdus ir didelis Ačiū, p.Valerijui. Kitą kartą žinosiu kur kreiptis ir rekomenduosiu kitiems.

Atsiliepimas parašytas: 2018.11.16

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Sarunas

Garantinio aptarnavimo pragaras

Ne vienus metus naudojuosi šios įmonės paslaugomis, tačiau po paskutnio susidurimo su garantiniu aptarnavimu, supratau kad įmones deklaruojamas "kitoks požiūris į klientą" reiškia visai ką kita nei aš įsivaizdavau. Iš viso naujo, nenaudoto televizoriaus garantinis aptarnavimas užtruko apytiksliai pusantro mėnesio, kainavo daug nervų, laiškų, skambučių ir važinėjimo pirmyn, atgal. Finale nustatyta, kad televizorius veikiantis (nežinia kodėl buvo pakeistos detalės veikiančiame televizoriuje), o kaltas kliento kabelinės įvadas. Pasak vadybininkų čia buvo "spec. pagreitintas aptarnavimas" už kurį reiktų žemai lenkti galvą ir būti dėkingam (neduokdie susidurti su įprastu aptarnavimu). Taigi pirkimą iš skytech prilyginčiau "rusiškos ruletės" žaidimui.
bendravimas su klientu, garantinis aptarnavimas

Atsiliepimas parašytas: 2018.11.13

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Evaldas

Skytech - puikiai

Šioje parduotuvėje stengiuosi pirkti įvairius komponentus kompiuteriui. Čia randu visada labai geras kainas, malonų bendravimą. Paskutinį kartą pirkau SSD hardą, užsakymą gavau greičiau nei turėjau gauti, tas tikrai nustebino, nes dažniausiai dabar būna atvirkščiai rašo, kad gausi po 2 dienų, o dažnai gauni po 4 :)

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.03

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Frunt

Senas klientas

Nors ir esu jau senas šios parduotuvės klientas, vis tiek perkant su pristatymu bei apmokant grynaisiais, vis tiek turiu sumokėti dalį avanso nuo visos sumos. Galėtų į senus klientus atsižvelgti ir galbūt padaryti išimtį.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.02

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
DEZAVU

Geriausias e-shop Lietuvoje

Geriausias Lietuvoje e-shopas tiek kainos, tiek kokybės tiek supporto atžvilgiu. Nėra buvę jokių problemų ir tikiuosi, jog niekada jų nekils. Prekės pristatomos LABAI greitai, kaina tikrai mažiausia, o kokybė super, nėra tekę nešti ko nors į garantinį servisą nusipirkus pas juos. Tik 5 žvaigždės ir ne mažiau. Jei būtų pridėčiau ir 6.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.02

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Dead02

Paprasta parduotuvė

Pirkęs kelis daiktus, kainos panašios kaip ir kitose elektroninėse parduotuvėse. Jos privalumas, kad prekes galima atsiimti salone nemokamai. Daiktai būna kokybiški.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.29

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai